Název: |
Tecnifibre cup |
Datum: |
11.-13.01. |
Pořadatel: |
TK Havířov (C - 500) |
Kódové číslo: |
406052 |
Dvorců+povrch: |
3 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
28 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Ing. Špok Petr |
: |
Opletalova 1218/8b |
: |
736 01 Havířov-Šumbark |
Tel. (1): |
777 034 027 |
Tel. (2): |
777 034 009 |
E-mail: |
petrspok@centrum.cz |
Poznámka pořadatele: Rozhodčí turnaje - Ing.Petr Špok - t.č. 777 034 027
Program na sobotu 11.1.2020 v 8.30 hod. - Bazgierová, Navrátilová, Marečková, Sikorová, Týnová, Valdmannová,
v 9.30 hod. - Cela, Mazancová, Motyková, Žingorová, Štveráková, Ticháčková,
v 10.30 hod. - Damašková, Ivanovičová, Krejčí, Slováčková,
v 12.00 hod. - Apostolová, Ftorková, Jusková, Skybová,
Hráčky se můžou v období 1. - 10.1.2020 přihlásit do turnaje sms zprávou na t.č. 777 034 027.
Prezentace v pátek 10.1.2020 v čase 17.00 - 18.00 sms zprávou na t.č. 777 034 027 nebo osobně v klubovně TK Havířov, z.s., kde proběhne po ukončení prezentace losování dvouhry. Program na sobotu 11.1.2020 bude zveřejněn zde nejpozději ve 20 hod.. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Damašková Kristýna |
21.07.2005 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
105 |
12 |
47 |
prezentována |
22.11.2019 09:55:44 |
2. |
Skybová Eliška |
20.06.2005 |
SK Zlín-Mladcová |
173 |
9 |
79 |
prezentována |
09.01.2020 21:46:57 |
3. |
Jusková Dagmar |
22.04.2004 |
SLOVAN HRANICE, z.s. |
186 |
9 |
|
prezentována |
07.12.2019 21:28:40 |
4. |
Krejčí Kateřina |
10.03.2002 |
ŽLTC Brno |
230 |
9 |
|
prezentována |
25.12.2019 22:31:17 |
5. |
Motyková Markéta |
29.09.2005 |
TC Třinec |
251 |
6 |
149 |
prezentována |
29.12.2019 22:48:25 |
6. |
Štveráková Terezie |
21.03.2006 |
Městský tenisový klub Karviná |
262 |
6 |
72 |
prezentována |
27.12.2019 20:34:59 |
7. |
Slováčková Klára |
26.05.2006 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
264 |
6 |
65 |
|
27.12.2019 08:54:27 |
8. |
Apostolova Nikol |
05.05.2005 |
TK TJ Ostrava |
325 |
6 |
175 |
prezentována |
06.12.2019 08:01:01 |
9. |
Navrátilová Magdalena |
05.04.2005 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
340 |
6 |
80 |
prezentována |
10.01.2020 10:09:50 |
10. |
Týnová Adéla |
26.09.2005 |
TK Havířov, z.s. |
359 |
4 |
569 |
prezentována |
31.12.2019 17:32:11 |
11. |
Ticháčková Eliška |
14.12.2006 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
426 |
4 |
62 |
prezentována |
31.12.2019 18:18:42 |
12. |
Marečková Vendula |
03.04.2006 |
TK TENNISPOINT FM |
491 |
4 |
130 |
prezentována |
27.11.2019 18:55:51 |
13. |
Ivanovičová Tereza |
18.11.2004 |
TK Havířov, z.s. |
518 |
4 |
|
prezentována |
31.12.2019 17:32:01 |
14. |
Mazancová Alexandra |
15.02.2005 |
TK Havířov, z.s. |
541 |
4 |
492 |
prezentována |
31.12.2019 17:31:51 |
15. |
Bazgierová Agáta |
19.02.2004 |
Městský tenisový klub Karviná |
613 |
3 |
|
prezentována |
10.01.2020 15:42:41 |
16. |
Ftorková Ella |
09.10.2007 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
647 |
3 |
|
prezentována |
20.12.2019 15:04:47 |
17. |
Cela Olivia |
08.06.2007 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
805 |
1 |
496 |
prezentována |
14.12.2019 23:31:35 |
18. |
Žingorová Adéla |
01.06.2007 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
805 |
1 |
102 |
volná karta-prezentována |
03.01.2020 11:54:41 |
19. |
Sikorová Klára |
17.02.2006 |
TK Havířov, z.s. |
805 |
1 |
|
prezentována |
06.01.2020 18:17:53 |
20. |
Valdmannová Vendula |
10.12.2007 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
805 |
1 |
112 |
prezentována |
09.01.2020 21:49:53 |
21. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
22. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
23. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
24. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
25. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
26. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Daníšková Tereza |
24.07.2002 |
Městský tenisový klub Karviná |
221 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
19.12.2019 13:13:25 |
2. |
Jörková Nicol |
29.01.2004 |
TK TILIA Brno |
750 |
3 |
|
odhlášeno hráčem |
28.12.2019 14:09:08 |
3. |
Můrová Vendula |
17.10.2002 |
SK JC Sport Opava |
504 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
28.12.2019 22:45:10 |
4. |
Tesařová Nicol |
04.01.2005 |
SK JC Sport Opava |
346 |
6 |
419 |
odhlášeno hráčem |
03.01.2020 14:56:35 |
5. |
Nováková Veronika |
19.04.2006 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
150 |
12 |
17 |
odhlášeno hráčem |
04.01.2020 09:06:03 |
6. |
Jelínková Anna |
31.07.2005 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
168 |
9 |
94 |
odhlášeno hráčem sms |
04.01.2020 19:43:30 |
7. |
Macháčková Sára |
07.02.2002 |
Tenis Nový Jičín,z.s. |
299 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
06.01.2020 21:07:05 |
8. |
Mrowiecová Karolína |
18.04.2003 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
235 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
08.01.2020 17:40:03 |
9. |
Kratochvílová Karin |
21.09.2004 |
TK Znojmo |
589 |
3 |
|
odhlášeno hráčem sms |
08.01.2020 20:30:15 |
10. |
Pastrňáková Barbora |
28.05.2004 |
TJ TO Sokol Stará Bělá |
251 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
08.01.2020 20:39:00 |
11. |
Krstovská Agáta |
25.11.2005 |
TK SC OSTRAVA |
426 |
4 |
361 |
odhlášeno hráčem |
10.01.2020 11:03:10 |
12. |
Lapčáková Carmen |
05.06.2007 |
TJ TO Sokol Stará Bělá |
805 |
1 |
492 |
odhlášeno hráčem |
10.01.2020 15:25:15 |
|