Název: |
Sport Tennis Club Studénka |
Datum: |
20.-22.01. |
Pořadatel: |
TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400) |
Kódové číslo: |
406048 |
Dvorců+povrch: |
3 koberec s pískem |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Krkoška Jiří |
: |
Palackého 540 |
: |
74258 Příbor |
Tel. (1): |
603 142 285 |
E-mail: |
jirikrkoska@seznam.cz |
Poznámka pořadatele: Adresa tenisového klubu: Budovatelská 858, Studénka
Program neděle:
9.00: Ghoubrial - Fížová
10.00: Schrimerová - Pobořilová
V 10hod. si volat ohledně čtyřhry, tel:603 142 285 |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Fížová Vendula |
22.10.2001 |
Beskydský tenisový klub-klub zrušen |
89 |
15 |
|
|
17.01.2018 11:26:33 |
2. |
Chudějová Aneta |
01.08.2003 |
Rožnovský tenisový klub |
133 |
12 |
255 |
|
02.01.2018 11:53:50 |
3. |
Schirmerová Terezie |
15.12.2002 |
TK Slavia Orlová |
147 |
12 |
|
|
06.01.2018 12:52:10 |
4. |
Hradecká Gabriela |
20.05.2001 |
TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu |
185 |
9 |
|
|
18.01.2018 20:58:37 |
5. |
Flašarová Zuzana |
12.09.2000 |
Mladý tenista, z.s. |
238 |
6 |
|
|
01.11.2017 13:34:05 |
6. |
Hejlová Zuzana |
08.02.2003 |
VSK VŠB-TU Ostrava |
250 |
6 |
272 |
|
30.12.2017 20:54:38 |
7. |
Daníšková Tereza |
24.07.2002 |
Městský tenisový klub Karviná |
296 |
6 |
|
|
02.01.2018 21:43:15 |
8. |
Ghoubrial Věra |
17.03.2003 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
299 |
6 |
329 |
|
15.12.2017 10:37:39 |
9. |
Kubáňová Anna |
26.06.2003 |
VSK VŠB-TU Ostrava |
304 |
6 |
117 |
|
04.01.2018 08:48:03 |
10. |
Fukalová Barbora |
24.12.2002 |
Rožnovský tenisový klub |
319 |
6 |
|
|
11.12.2017 09:25:56 |
11. |
Kajabová Klára |
24.06.2004 |
TJ Zbrojovka Vsetín |
411 |
4 |
70 |
|
31.12.2017 20:55:53 |
12. |
Pobořilová Aneta |
12.03.2004 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
429 |
4 |
80 |
|
25.11.2017 07:58:41 |
13. |
Mašková Michaela |
06.05.2003 |
TK Bílovec |
463 |
4 |
384 |
|
18.01.2018 20:59:47 |
14. |
Martikánová Barbora |
11.11.2003 |
SK JC Sport Opava |
691 |
3 |
288 |
|
03.11.2017 19:21:08 |
15. |
Sisková Kateřina |
23.06.2004 |
I.NTC Olomouc |
827 |
1 |
607 |
|
04.01.2018 20:21:50 |
16. |
Huťková Klaudie |
23.03.2004 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
827 |
1 |
124 |
|
17.01.2018 08:24:27 |
17. |
Žídková Tereza |
25.07.2003 |
SK LAMA o.s. |
827 |
1 |
772 |
|
17.01.2018 11:27:03 |
18. |
Krsáková Sára |
28.01.2003 |
SK LAMA o.s. |
827 |
1 |
687 |
|
17.01.2018 11:27:38 |
19. |
Szkorupová Aneta |
07.08.2002 |
ITS Tennis Club, z.s. |
827 |
1 |
|
volná karta |
19.01.2018 16:48:31 |
20. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
21. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
22. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
23. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
24. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Krasová Klára |
27.10.2003 |
SK JC Sport Opava |
474 |
4 |
329 |
odhlášeno hráčem |
04.01.2018 19:38:10 |
2. |
Zezhulčíková Tereza |
26.06.2006 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
827 |
1 |
343 |
odhlášeno hráčem |
11.01.2018 17:05:56 |
3. |
Macháčková Sára |
07.02.2002 |
Tenis Nový Jičín,z.s. |
242 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
12.01.2018 14:47:36 |
4. |
Jusková Dagmar |
22.04.2004 |
SLOVAN HRANICE, z.s. |
691 |
3 |
191 |
odhlášeno hráčem |
13.01.2018 12:31:02 |
5. |
Můrová Vendula |
17.10.2002 |
SK JC Sport Opava |
827 |
1 |
|
IS: kolizní přihláška |
14.01.2018 12:00:19 |
6. |
Michalíková Barbora |
24.07.2003 |
Family Tennis Ostrava |
827 |
1 |
|
IS: kolizní přihláška |
14.01.2018 12:00:20 |
|