Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  Tenis Cibulka
Datum:  14.-16.12.
Věk. kategorie:  dorost
Jelínková Barbora
 
 
 
Šimková Barbara
6:3, 6:3
 
Procházková Kristýna
6:0, 6:2
 
Neubauerová Rozalie
6:1, 6:0
 
 
 
Čížková Pavla
6:4, 4:6, 1:0
 
 
 
Jusková Dagmar
6:4, 7:6
 
 
 
Šmejdířová Josefína
6:3, 6:1
 
Opletalová Emma
6:1, 6:2
 
Kratochvílová Alice
6:2, 6:1
 
Jechová Michaela
6:1, 6:2
 
Samková Michaela
6:3, 6:2
 
 
 
Oktiabreva Anastasiia
6:3, 6:4
 
 
 
Havlová Libuše
6:3, 7:5
 
 
 
Nováková Tiffany
7:5, 6:4
 
Hrbková Lenka
6:4, 6:2
 
Škachová Magdaléna
4:6, 6:1, 1:0
 
 
 
Křepinská Simona
6:3, 6:1
 
 
 
Nouzová  Lucie
6:2, 6:0
 
 
 
Kocková Karolína
6:1, 6:2
 
Dementyeva  Varvara
6:4, 6:1
 
 
6:1, 6:3
 
Hozmanová Vanessa
 
Rozhodčí turnaje: Jakovec Lukáš (platná licence B do 31.12.2021)
Poznámka pořadatele: 13:00 Šimková-Procházková, Šmejďířová-Opletalová, Kratochvílová-Jechová 14:30 Nováková-Hrbková, Kocková-Dementyeva, Neubauerová-Čížková, Oktiabreva-Havlová, Křepinská-Nouzová 15:45 Jelínková-???, Jusková-???, Samková-???, Škachová-???, Hozmanová-???
Počet účastníků21
NasazeníBH
Jelínková Barbora 9215
Hozmanová Vanessa 1619
Jusková Dagmar 1869
Škachová Magdaléna 1949
Samková Michaela 2229
Křepinská Simona 2269
Čížková Pavla 2386
Oktiabreva Anastasiia 2516
Kategorie : 4Součet BH: 72
Kódové číslo akce: 402023

Jusková Dagmar - Samková Michaela
 
Nouzová  Lucie - Procházková Kristýna
6:3, 6:2
 
Čížková Pavla - Neubauerová Rozalie
6:2, 6:4
 
Hrbková Lenka - Šimková Barbara
6:1, 3:6, 1:0
 
Nováková Tiffany - Kocková Karolína
6:1, 6:7, 1:0
 
Oktiabreva Anastasiia - Šmejdířová Josefína
6:4, 6:3
 
Opletalová Emma - Dementyeva  Varvara
6:3, 6:2
 
Jechová Michaela - Škachová Magdaléna
7:5, 6:4
 
Rozhodčí turnaje: Jakovec Lukáš (platná licence B do 31.12.2021)
Počet dvojic8
NasazeníBH
Jusková Dagmar 1869
Škachová Magdaléna 1949
Samková Michaela 2229
Čížková Pavla 2386
Oktiabreva Anastasiia 2516
Šmejdířová Josefína 2566
Nouzová Lucie 2756
Jechová Michaela 2896
Kategorie : 4Součet BH: 57
Kódové číslo akce: 404023

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Vejlupková Valentýna24.01.2005TJ Sokol Ústí n.L.
Kosinová Klára14.10.2005LTC Panorama Teplice