Název: |
A2 |
Datum: |
11.-15.12. |
Pořadatel: |
1. Vestecká sportovní o.s. (A - 800) |
Místo konání: |
Vestec, Sportovní 456 |
Kódové číslo: |
406016 |
Dvorců + povrch: |
5 koberec s granulemi |
Míče: |
Wilson US Open |
Kvalifikace | |
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace v |
So do 10:00 hod. |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
So do 10:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Polák Jiří |
Sportovní 456 | |
252 42 Vestec | |
Tel. (1): |
777773139 |
E-mail: |
recepce@teniscentrum.com |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Štruplová Julie | 16.11.2004 | TK AGROFERT Prostějov | 6 |
45 |
30.11.2020 14:06:10 |
||
2. |
Šalková Dominika | 28.06.2004 | TK Sparta Praha | 9 |
45 |
29.11.2020 12:24:59 |
||
3. |
Pávková Katrin | 06.07.2005 | I.ČLTK Praha | 13 |
35 |
20.11.2020 22:44:21 |
||
4. |
Bartůňková Nikola | 25.02.2006 | I.ČLTK Praha | 14 |
35 |
2 |
22.11.2020 10:08:43 |
|
5. |
Valentová Tereza | 20.02.2007 | TK Sparta Praha | 18 |
30 |
7 |
12.11.2020 19:29:46 |
|
6. |
Hranáčová Kristýna | 20.03.2004 | TK Most | 19 |
30 |
28.11.2020 23:03:58 |
||
7. |
Zámečníková Kristina | 15.10.2005 | TJ Sokol Vysočany | 21 |
30 |
25.11.2020 15:51:07 |
||
8. |
Urbanová Lucie | 14.02.2006 | TK AGROFERT Prostějov | 23 |
25 |
3 |
13.11.2020 18:39:40 |
|
9. |
Nová Andrea | 05.11.2003 | TJ Spoje Praha | 24 |
25 |
30.11.2020 15:25:04 |
||
10. |
Hejtmánková Sára | 17.03.2004 | TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. | 25 |
25 |
22.11.2020 18:00:02 |
||
11. |
Hažmuková Viktorie | 14.02.2005 | I.ČLTK Praha | 27 |
25 |
27.11.2020 20:38:26 |
||
12. |
Michálková Barbora | 03.04.2006 | TK AGROFERT Prostějov | 29 |
25 |
52 |
15.11.2020 17:07:45 |
|
13. |
Smékalová Magdaléna | 17.01.2006 | TK AGROFERT Prostějov | 30 |
25 |
5 |
29.11.2020 18:07:53 |
|
14. |
Panchartek Anna | 12.03.2004 | TK AGROFERT Prostějov | 31 |
25 |
19.11.2020 13:17:51 |
||
15. |
Mihoková Petra | 04.11.2004 | TCG Karlovy Vary | 33 |
25 |
09.11.2020 21:57:50 |
||
16. |
Šafářová Zdena | 20.08.2003 | I.ČLTK Praha | 34 |
20 |
29.11.2020 20:19:53 |
||
17. |
Zástěrová Lucie | 17.03.2005 | TK Zlín | 37 |
20 |
16.11.2020 20:30:45 |
||
18. |
Pobořilová Aneta | 12.03.2004 | TK DEZA Valašské Meziříčí | 42 |
20 |
02.11.2020 18:56:19 |
||
19. |
Mlenská Sára | 03.10.2006 | TK Sparta Praha | 43 |
20 |
15 |
03.11.2020 19:58:26 |
|
20. |
Davidová Natálie | 15.10.2005 | LTC Pardubice | 44 |
20 |
01.12.2020 10:40:22 |
||
21. |
Syrová Natálie | 05.08.2006 | I.ČLTK Praha | 49 |
20 |
9 |
16.11.2020 12:59:43 |
|
22. |
Heiderová Karolína | 04.10.2006 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 80 |
15 |
8 |
13.11.2020 13:16:31 |
|
23. |
Suchá Amy | 29.11.2007 | TK Sparta Praha | 162 |
9 |
12 |
24.11.2020 09:40:45 |
|
24. |
Jandová Nela | 01.04.2007 | I.ČLTK Praha | 277 |
6 |
10 |
22.11.2020 16:36:46 |
|
25. |
volná karta | volná karta |
||||||
26. |
volná karta | volná karta |
||||||
27. |
volná karta | volná karta |
||||||
28. |
volná karta | volná karta |
||||||
29. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
30. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
31. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
32. |
kvalifikant | kvalifikant |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Kubíková Lucie Marie | 04.09.2003 | TK Neridé | 45 |
20 |
14.11.2020 23:45:11 |
||
2. |
Kajabová Klára | 24.06.2004 | TJ Zbrojovka Vsetín | 51 |
20 |
12.11.2020 18:47:37 |
||
3. |
Charvátová Nela | 26.06.2006 | TK Most | 53 |
20 |
17 |
10.11.2020 11:47:42 |
|
4. |
Rainke Natálie | 18.04.2004 | TJ Spartak Trhové Sviny | 54 |
20 |
29.11.2020 21:37:44 |
||
5. |
Hanáková Denisa | 28.06.2004 | BLTC Brno | 55 |
15 |
25.11.2020 15:52:01 |
||
6. |
Davidová Natali | 27.01.2006 | TK Zlín | 56 |
15 |
193 |
15.11.2020 18:20:31 |
|
7. |
Hertlová Veronika | 01.12.2004 | TK Škoda Plzeň z.s. | 60 |
15 |
19.11.2020 12:16:15 |
||
8. |
Machková Natálie | 12.07.2005 | SK Aritma Praha | 63 |
15 |
29.11.2020 12:30:36 |
||
9. |
Damašková Kristýna | 21.07.2005 | Tennis Hill Havířov o.s. | 66 |
15 |
01.11.2020 16:05:34 |
||
10. |
Čákorová Jana | 11.06.2003 | TK Slavia Plzeň | 68 |
15 |
30.11.2020 07:59:06 |
||
11. |
Šalková Natálie | 21.06.2006 | TK Neridé | 127 |
12 |
16 |
29.11.2020 12:23:36 |
|
12. |
Samsonová Laura | 10.03.2008 | TK Sparta Praha | 686 |
3 |
14 |
12.11.2020 20:44:53 |
|
13. |
volná karta | volná karta |
||||||
14. |
volná karta | volná karta |
||||||
15. |
volná karta | volná karta |
||||||
16. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Hrabalová Eliška | 21.09.2005 | TC Dvůr Králové, z.s. | 69 |
15 |
23.11.2020 18:45:51 |
||
2. |
Kroupová Natálie | 18.05.2003 | TK Slavia Plzeň | 75 |
15 |
13.11.2020 13:55:05 |
||
3. |
Fuksová Natalie | 04.09.2005 | F.H.TK Dobřichovice | 78 |
15 |
23.11.2020 12:35:27 |
||
4. |
Jelínková Barbora | 19.05.2004 | TK Pernštýn 1897 Pardubice | 81 |
15 |
29.11.2020 23:12:24 |
||
5. |
Závišková Barbora | 03.04.2005 | TK Třebíč | 89 |
12 |
22.11.2020 15:48:03 |
||
6. |
Jantačová Elen | 16.08.2005 | TJ Brno-Komín | 96 |
12 |
10.11.2020 21:58:46 |
||
7. |
Krejzová Andrea | 02.01.2004 | TK Most | 97 |
12 |
29.11.2020 20:26:11 |
||
8. |
Linhartová Nela | 12.04.2007 | I.ČLTK Praha | 102 |
12 |
61 |
24.11.2020 11:25:20 |
|
9. |
Kopřivová Nikola | 10.04.2006 | TO Sokol Nehvizdy | 113 |
12 |
32 |
29.11.2020 19:23:07 |
|
10. |
Navrátilová Magdalena | 05.04.2005 | Tennis Hill Havířov o.s. | 115 |
12 |
25.11.2020 14:23:45 |
||
11. |
Trinerová Darja | 01.09.2005 | TK Škoda Plzeň z.s. | 118 |
12 |
23.11.2020 20:22:06 |
||
12. |
Malá Natálie | 13.02.2006 | TK Sparta Praha | 119 |
12 |
26 |
04.11.2020 15:52:26 |
|
13. |
Šárová Lucie | 23.04.2006 | TK Neridé | 122 |
12 |
82 |
24.11.2020 20:43:32 |
|
14. |
Horáčková Viktorie | 03.08.2006 | TK Olymp Praha | 128 |
12 |
64 |
23.11.2020 13:48:17 |
|
15. |
Havlová Libuše | 28.05.2005 | TJ Spoje Praha | 134 |
9 |
22.11.2020 17:24:17 |
||
16. |
Belšánová Eva | 18.09.2006 | TK Neridé | 138 |
9 |
39 |
14.11.2020 20:29:12 |
|
17. |
Škachová Magdaléna | 08.12.2003 | LTC Slovan Kladno | 139 |
9 |
21.11.2020 21:28:32 |
||
18. |
Temenugov Isabella | 15.05.2006 | ŽLTC Brno | 146 |
9 |
24 |
09.11.2020 19:31:53 |
|
19. |
Šimonová Sára | 20.06.2003 | ŽLTC Brno | 153 |
9 |
09.11.2020 08:10:10 |
||
20. |
Knížová Jana | 19.08.2003 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | 159 |
9 |
05.11.2020 14:32:49 |
||
21. |
Drukerova Amelie Essie | 27.06.2006 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 164 |
9 |
28 |
01.12.2020 09:48:45 |
|
22. |
Gabrielová Aneta | 28.09.2006 | LTC Mladá Boleslav z.s. | 188 |
9 |
73 |
19.11.2020 21:52:07 |
|
23. |
Hajná Kateřina | 17.05.2006 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 196 |
9 |
34 |
13.11.2020 21:39:07 |
|
24. |
Sokolová Marie | 18.06.2005 | TC BORS CLUB | 202 |
9 |
04.11.2020 18:41:27 |
||
25. |
Soukupová Lucie | 26.02.2007 | TK Písek | 233 |
6 |
44 |
30.11.2020 21:09:14 |
|
26. |
Dementyeva Varvara | 14.04.2006 | SK HAMR, z.s. | 235 |
6 |
621 |
22.11.2020 14:51:43 |
|
27. |
Slavíková Emma | 24.01.2003 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 257 |
6 |
29.11.2020 09:45:15 |
||
28. |
Petáková Helena | 21.04.2004 | F.H.TK Dobřichovice | 283 |
6 |
17.11.2020 19:15:24 |
||
29. |
Zikmundová Valérie | 11.10.2006 | TK Sparta Praha | 290 |
6 |
36 |
08.11.2020 07:58:38 |
|
30. |
Opletalová Emma | 16.03.2006 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | 310 |
4 |
675 |
17.11.2020 10:10:52 |
|
31. |
Židelová Viktorie | 17.07.2006 | ŽLTC Brno | 336 |
4 |
22 |
12.11.2020 22:52:11 |
|
32. |
Junová Aneta | 11.09.2006 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 346 |
4 |
48 |
04.11.2020 16:02:56 |
|
33. |
Vachková Valentina | 22.03.2007 | LTK Liberec | 378 |
4 |
33 |
29.11.2020 21:06:10 |
|
34. |
Bervid Victoria | 23.05.2008 | I.ČLTK Praha | 451 |
4 |
30 |
22.11.2020 17:27:37 |
|
35. |
Zimanyi Ela | 23.10.2007 | ŽLTC Brno | 517 |
3 |
63 |
30.11.2020 09:16:43 |
|
36. |
Jiroušková Monika | 31.01.2008 | TK Neridé | 699 |
1 |
58 |
14.11.2020 10:47:38 |
|
37. |
Dobiášová Vanessa | 09.01.2008 | TK Sparta Praha | 699 |
1 |
50 |
23.11.2020 18:56:32 |
|
38. |
Jelínková Anna | 31.07.2005 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 207 |
6 |
02.12.2020 09:31:44 |
||
39. |
Poláková Tereza | 15.06.2004 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 58 |
15 |
04.12.2020 10:19:44 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Tichá Linda | 12.12.2006 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | 699 |
1 |
164 |
odhlášeno hráčem | 01.12.2020 18:20:48 |
2. |
Vavříková Adéla | 02.08.2004 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | 90 |
12 |
odhlášeno hráčem | 02.12.2020 21:07:13 |
|
3. |
Šílová Nela | 19.05.2006 | TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. | 97 |
12 |
19 |
odhlášeno hráčem | 04.12.2020 14:13:00 |
4. |
Čížková Pavla | 17.08.2004 | LTK Klatovy | 158 |
9 |
IS: kolizní přihláška | 05.12.2020 12:00:01 |