Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  TC Head tour
Pořadatel:  1. Vestecká sportovní o.s.
Datum:  07.-10.12.
Věk. kategorie:  dorost
Bartůňková Nikola
 
 
 
Charvátová Nela
6:2, 6:2
 
Surovčíková Sára
1:6, 6:3, 6:4
 
Látalová Adéla
6:1, 6:2
 
 
 
Čákorová Jana
6:2, 7:6
 
 
 
Říhová Lucie
6:1, 6:1
 
 
 
Hrádková Eliška
3:6, 6:4, 6:3
 
Syrová Natálie
6:4, 6:3
 
Seifertová Lucie
6:4, 6:1
 
Machková Natálie
7:6, 6:2
 
Nováčková Karolína
6:0, 6:1
 
 
 
Hejtmánková Sára
6:0, 6:0
 
 
 
Hozmanová Vanessa
6:2, 6:0
 
Trinerová Darja
6:3, 6:2
 
Petáková Helena
3:6, 7:5, 7:6
 
Mlenská Sára
7:6, 6:1
 
Hertlová Veronika
6:3, 6:2
 
 
 
Rainke Natálie
6:2, 7:5
 
 
 
Sváčková Veronika
6:4, 1:6, 6:3
 
Pešková Johana
7:5, 6:2
 
Prepslová Agáta
6:1, 6:0
 
Caisová Šárka
6:2, 7:5
 
Pávková Katrin
6:3, 6:3
 
 
 
Sedláková Barbora
6:2, 6:2
 
 
 
Valentová Tereza
7:5, 6:4
 
Musilová Valérie
scr.
 
Drukerová Liliana Tucky
6:3, 7:6
 
Tomanová Tereza
6:0, 6:2
 
Kroupová Natálie
3:6, 6:4, 6:4
 
 
 
Hrabalová Eliška
6:0, 6:1
 
 
 
Bořová Nikola
6:3, 6:4
 
Knížová Jana
4:6, 6:4, 6:3
 
Hejdová Hana
6:2, 6:0
 
Paterová Natálie
6:2, 6:1
 
Neradová Kamila
6:1, 6:3
 
 
 
Kubíková Lucie Marie
6:0, 6:1
 
 
 
Tomcová Štěpánka
6:1, 6:2
 
Sanders Natalia
6:1, 6:4
 
Agovič Lejla
6:1, 6:0
 
Svobodová Klára
6:1, 6:7, 6:1
 
Jelínková Barbora
6:0, 6:3
 
 
 
Těhníková Ema
6:1, 6:2
 
 
 
Michálková Veronika
6:1, 6:3
 
Fialová Adéla
6:0, 6:0
 
Škachová Magdaléna
6:2, 6:3
 
Suchá Amy
6:2, 6:0
 
Hranáčová Kristýna
6:1, 6:4
 
 
 
Rozhodčí turnaje: Kazdová Eva (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Plán hry sobota: 9h: Charvátová-Surovčíková, Hrádková-Syrová, Seifertová-Machková, Hozmanová-Trinerová, Petáková-Mlenská 10h: Sváčková-Pešková, Prepslová-Caisová, Valentová-Musilová, Drukerová-Tomanová, Bořová-Knížová 11h: Hejdová-Paterová, Tomcová-Sanders, Agovič-Svobodová, Michálková-Fialová, Škachová-Suchá 12h: Bartůňková, Látalová-Čákorová, Říhová, Nováčková, Hejtmánková 13h: Hertlová, Rainke, Pávková, Sedláková, Kroupová 14h: Hrabalová, Neradová, Kubíková, Jelínková, Těhníková, Hranáčová
Počet účastníků47
NasazeníBH
Bartůňková Nikola 1635
Hranáčová Kristýna 2825
Neradová Kamila 3225
Hejtmánková Sára 3525
Pávková Katrin 4220
Sedláková Barbora 4320
Kubíková Lucie Marie 5320
Nováčková Karolína 5820
Kategorie : 8Součet BH: 190
Kódové číslo akce: 402016

Hranáčová Kristýna - Pávková Katrin
 
 
 
Látalová Adéla - Sanders Natalia
6:1, 6:2
 
Bořová Nikola - Heřmanová Barbora
6:4, 7:6
 
Tomcová Štěpánka - Knížová Jana
6:2, 6:1
 
 
 
 
6:4, 6:0
 
Jelínková Barbora - Syrová Natálie
 
Sedláková Barbora - Nováčková Karolína
scr.
 
 
 
 
6:4, 7:6
 
Agovič Lejla - Musilová Valérie
 
Drukerová Liliana Tucky - Těhníková Ema
6:2, 6:1
 
 
 
 
6:3, 2:6, 1:0 (7)
 
Michálková Veronika - Petáková Helena
 
Pešková Johana - Čákorová Jana
6:2, 6:4
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Machková Natálie - Valentová Tereza
 
Hrádková Eliška - Caisová Šárka
7:6, 6:2
 
Svobodová Klára - Surovčíková Sára
3:6, 7:6, 1:0 (8)
 
 
6:2, 6:4
 
Kroupová Natálie - Rainke Natálie
 
Říhová Lucie - Paterová Natálie
3:6, 6:1, 1:0 (8)
 
 
 
Mlenská Sára - Charvátová Nela
6:3, 6:3
 
 
 
Seifertová Lucie - Hrabalová Eliška
4:6, 6:2, 1:0 (4)
 
Suchá Amy - Prepslová Agáta
6:3, 6:1
 
 
6:4, 3:6, 1:0 (7)
 
Neradová Kamila - Kubíková Lucie Marie
 
Počet dvojic19
NasazeníBH
Hranáčová Kristýna 2825
Neradová Kamila 3225
Pávková Katrin 4220
Sedláková Barbora 4320
Kubíková Lucie Marie 5320
Nováčková Karolína 5820
Rainke Natálie 6915
Kroupová Natálie 8215
Kategorie : 8Součet BH: 160
Kódové číslo akce: 404016

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Svobodová Klára11.06.2005TK Pernštýn 1897 Pardubice