Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  JOKRA CUP
Pořadatel:  TK Radegast
Datum:  16.-18.12.
Věk. kategorie:  dorost
Fížová Vendula
 
 
 
Mecová Kristýna
6:4, 6:3
 
Šimonová Sára
6:2, 2:6, 1:0 (8)
 
 
6:0, 6:0
 
Planková Natalie
 
 
6:2, 0:6, 1:0 (1)
 
Holišová Alexandra
 
Svozilová Marie
6:3, 6:3
 
 
 
Fukalová Barbora
6:1, 6:2
 
Chromá Karolína
6:1, 6:2
 
Valová Tereza
4:6, 6:3, 1:0 (7)
 
Hejlová Zuzana
6:2, 6:2
 
 
6:1, 6:2
 
Budinová Simona
 
Tomečková Hana
6:0, 6:2
 
 
 
Žílová Petra
6:2, 1:6, 1:0 (8)
 
 
 
Slováková Kamila
6:4, 6:1
 
Apostolova Nikol
6:4, 6:2
 
 
6:0, 6:2
 
Strejčková Michaela
 
Krahulíková Tereza
scr.
 
 
 
Mrowiecová Karolína
6:0, 6:0
 
 
 
Ghoubrial Věra
6:3, 6:2
 
Lelonek Katarzyna
6:1, 6:0
 
 
3:6, 6:3, 1:0 (8)
 
Čižmářová Denisa
 
Rozhodčí turnaje: Ing. Josef Kramoliš, Kramolišová Dominika
Počet účastníků21
NasazeníBH
Fížová Vendula 8915
Čižmářová Denisa 10012
Svozilová Marie 11712
Strejčková Michaela 12912
Budinová Simona 15012
Tomečková Hana 1589
Krahulíková Tereza 1709
Holišová Alexandra 1889
Kategorie : 5Součet BH: 90
Kódové číslo akce: 402013

Čižmářová Denisa - Kramolišová Dominika
 
 
 
Žílová Petra - Holišová Alexandra
6:2, 6:3
 
Strejčková Michaela - Šimonová Sára
7:5, 6:2
 
Planková Natalie - Tomečková Hana
7:5, 6:4
 
Fukalová Barbora - Valová Tereza
6:4, 6:3
 
 
7:5, 6:2
 
Svozilová Marie - Fížová Vendula
 
Rozhodčí turnaje: Ing. Josef Kramoliš, Kramolišová Dominika
Počet dvojic6
NasazeníBH
Kramolišová Dominika 5320
Fížová Vendula 8915
Čižmářová Denisa 10012
Svozilová Marie 11712
Strejčková Michaela 12912
Tomečková Hana 1589
Holišová Alexandra 1889
Planková Natalie 2019
Kategorie : 5Součet BH: 98
Kódové číslo akce: 404013

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Můrová Vendula17.10.2002SK JC Sport Opava
Mašková Michaela06.05.2003TK Bílovec
Miková Kateřina02.05.2003T.J. Sokol Šumperk

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Slováková Kamila27.09.2005TK AGROFERT Prostějov
Apostolova Nikol05.05.2005TK TJ Ostrava
Kramolišová Dominika14.08.2001TK Radegast