Český tenisový svaz
Název:
A2 O Pohár města Rakovník
Datum:
15.-19.12.
Pořadatel:
SK TALENT 13 - spolek (A - 700)
Místo konání:
Cafex Rakovník
Kódové číslo:
406012
Dvorců + povrch:
2 greenset
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Cafourek Miloš
Na Studánkách 2590
269 01 Rakovník
Tel. (1):
608 444 161
Tel. (2):
313 516 183
Tel. (3):
313 516 184
E-mail:
cafex@cafex.cz

Poznámka pořadatele:

Vrchní rozhodčí Belinda Bodingerová - 723 468 122

PROGRAM TURNAJE
____________________
PÁTEK 15. 12. - KVALIFIKACE
SOBOTA 16.12. - 1. KOLO DVOUHRY
NEDĚLE 17. 12. - 2. KOLO DVOUHRY, 1. KOLO ČTYŘHRY
PONDĚLÍ 18. 12. - ČTVRFINÁLE A SEMIFINÁLE DVOUHRY, ČTVRTFINÁLE A SEMIFINÁLE ČTYŘHRY
ÚTERÝ 19. 12. - FINÁLE DVOUHRY, FINÁLE ČTYŘHRY
_______________________

POŘADÍ UTKÁNÍ UTERY 19. 12.
_____________________________
10:00 - Finale dvouhry
9:00 - Finale ctyrhry


Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Silná Alexandra 10.01.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
7
45
 
 
23.11.2017 17:13:55
2.
Pluhařová Terezie 07.08.2002 TK AGROFERT Prostějov
9
45
 
 
19.11.2017 11:50:03
3.
Kovářová Adriana 06.05.2001 TK Česká Třebová, z.s.
10
45
 
 
01.12.2017 12:45:43
4.
Havlíčková Beáta 08.02.2002 Severočeská tenisová o.s.
11
45
290
 
27.11.2017 20:10:13
5.
Machová Petra 16.02.2001 TKX Tennis Team Krupka z.s.
12
35
 
 
12.11.2017 20:56:05
6.
Břicháčková Sabina 24.07.2001 Tenisklub Cheb
16
35
 
 
18.11.2017 10:53:58
7.
Dörreová Adéla 28.09.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
17
35
 
 
06.11.2017 20:46:05
8.
Vajsejtlová Tereza 02.03.2002 I.ČLTK Praha
18
35
 
 
19.11.2017 09:12:03
9.
Viďmanova Darja 09.01.2003 I.ČLTK Praha
19
30
1
 
29.11.2017 12:38:56
10.
Huňková Denisa 22.12.2002 TK AGROFERT Prostějov
20
30
 
 
04.12.2017 11:05:57
11.
Sirotková Šarlota Sofie 17.09.2001 TJ Sokol Vysočany
22
30
 
 
01.11.2017 21:51:00
12.
Krýslová Vendula 05.12.2002 TK Slavia Plzeň
22
30
 
 
22.11.2017 16:06:29
13.
Josefová Adéla 11.05.2000 TENIS-CENTRUM DTJ HK
24
30
 
 
02.12.2017 20:01:35
14.
Vlčková Karolína 17.10.2000 TJ Spoje Praha
28
25
 
 
02.11.2017 10:53:24
15.
Havrlíková Adéla 28.10.2001 TKX Tennis Team Krupka z.s.
29
25
 
 
08.11.2017 15:17:21
16.
Jelínková Daniela 02.10.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
32
25
 
 
01.11.2017 14:30:46
17.
Nováková Karolína 26.10.2002 TCG Karlovy Vary
37
25
 
 
09.11.2017 09:38:12
18.
Nosková Linda 17.11.2004 TK Na Dolině o.s.
42
20
4
 
01.12.2017 15:00:08
19.
Kadlecová Simona 04.11.2002 LTK Klatovy
44
20
 
 
06.11.2017 18:13:13
20.
Nováčková Karolína 26.02.2003 TK Sport Kolovraty
45
20
10
volná karta ČTS
01.11.2017 17:36:27
21.
Němcová Eliška 28.06.2001 TK Škoda Plzeň z.s.
46
20
 
 
07.11.2017 18:41:02
22.
Moravcová Adéla 10.09.2003 TO SK Žamberk
64
15
13
volná karta ČTS
04.11.2017 00:05:59
23.
Kněžková Nelly 02.12.2003 TK Sparta Praha
69
15
16
volná karta
29.11.2017 14:54:23
24.
Nová Andrea 05.11.2003 TJ Spoje Praha
92
15
25
 
08.11.2017 09:44:09
25.
Doudová Alena 30.11.2002 Severočeská tenisová o.s.
92
15
 
volná karta
11.11.2017 16:22:16
26.
Paleček Nicole 15.11.2003 TK Neridé
120
12
20
volná karta ČTS
11.11.2017 22:36:05
27.
Černá Agáta 25.03.2004 I.ČLTK Praha
209
9
3
 
20.11.2017 18:39:30
28.
Panchartek Anna 12.03.2004 TK AGROFERT Prostějov
317
6
7
 
27.11.2017 16:53:52
29.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
30.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
31.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
32.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Stejskalová Iva 20.07.2000 TJ Zbrojovka Vsetín
47
20
 
 
07.11.2017 08:52:16
2.
Dejnožková Tereza 17.07.2002 SK OAZA Praha
48
20
 
 
24.11.2017 15:08:02
3.
Cmarová Lucie 12.10.2000 TK Slavia Plzeň
50
20
 
 
08.11.2017 16:38:07
4.
Jungwirthová Tereza 02.10.2002 LTC Panorama Teplice
55
20
 
 
07.11.2017 22:32:17
5.
Kulhavá Veronika 20.08.2001 TENIS-CENTRUM DTJ HK
56
20
 
 
01.11.2017 23:38:16
6.
Čiháková Kateřina 10.06.2002 LTK Klatovy
63
15
 
 
01.11.2017 21:01:18
7.
Petruželová Lucie 30.08.2002 TK DEZA Valašské Meziříčí
66
15
 
 
02.11.2017 18:41:47
8.
Hořejší Vladimíra 19.01.2001 TK Olymp Praha
67
15
 
 
03.11.2017 10:56:43
9.
Hubičková Magdalena 19.08.2000 TK Olymp Praha
76
15
 
 
06.11.2017 17:18:13
10.
Fantová Kristýna 09.08.2002 TK Neridé
77
15
 
 
16.11.2017 21:42:25
11.
Zýtová Julie 01.02.2003 Lokomotiva Beroun
79
15
36
 
01.11.2017 18:29:27
12.
Bezdíčková Hana 18.06.2001 DTK Skuteč
80
15
 
 
08.11.2017 19:23:08
13.
Paštiková Valentýna 25.06.2002 TC VŠ Praha
130
12
 
volná karta
25.11.2017 15:13:10
14.
Kryčová Tereza 03.03.2001 Lokomotiva Zdice
133
12
 
volná karta
16.11.2017 19:49:38
15.
Gaertnerová Marie Anna 12.02.2003 Severočeská tenisová o.s.
191
9
35
 
03.11.2017 09:48:59
16.
Krejzová Andrea 02.01.2004 Severočeská tenisová o.s.
332
6
44
volná karta
03.12.2017 07:54:05

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Lamiová Klára 14.06.2001 TJ Lázně Bělohrad
80
15
 
 
24.11.2017 21:46:32
2.
Neradová Kamila 21.02.2002 TK Písek
83
15
 
 
03.11.2017 20:11:17
3.
Týnovská Veronika 26.09.2000 TK Škoda Plzeň z.s.
85
15
 
 
11.11.2017 20:48:10
4.
Kopecká Anna Marie 24.11.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s.
87
15
 
 
05.11.2017 17:40:04
5.
Vejdovcová Tereza 09.08.2001 SK HAMR, z.s.
95
15
 
 
18.11.2017 16:36:12
6.
Matoušová Markéta 06.09.2002 Severočeská tenisová o.s.
99
12
 
 
29.11.2017 08:55:22
7.
Krejčí Kateřina 10.03.2002 ŽLTC Brno
107
12
 
 
02.11.2017 21:57:57
8.
Paroulková Sára 06.11.2002 TJ Radlice
111
12
 
 
12.11.2017 16:25:44
9.
Bíbová Tereza 09.04.2001 TJ Spoje Praha
216
9
 
 
06.11.2017 21:19:26
10.
Mervartová Michaela 18.12.2002 TK Česká Skalice
371
4
 
 
05.11.2017 09:38:09

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Markvartová Anna 28.04.2000 TK Olymp Praha
52
20
 
odhlášeno hráčem
08.11.2017 16:28:55
2.
Charvátová Vivien 24.07.2001 TC Brno.
78
15
 
odhlášeno hráčem
17.11.2017 18:48:50
3.
Šimonová Sára 20.06.2003 TK Drnovice
312
6
112
odhlášeno hráčem
17.11.2017 19:30:19
4.
Masaříková Eliška 15.10.2000 TK DEZA Valašské Meziříčí
40
25
 
odhlášeno hráčem
18.11.2017 09:33:50
5.
Ondroušková Nella Chiara 10.06.2003 Prestige tennis club Frýdek-Místek
122
12
30
odhlášeno hráčem
24.11.2017 12:16:08
6.
Csabi Petra 11.06.2002 TK AGROFERT Prostějov
21
30
 
odhlášeno hráčem
27.11.2017 15:54:07
7.
Martincová Julie 15.06.2000 TCEN Hrádek nad Nisou
257
6
 
odhlášeno hráčem
27.11.2017 18:44:11
8.
Čecháková Eva 19.09.2000 TJ Zbrojovka Vsetín
51
20
 
odhlášeno hráčem
28.11.2017 19:40:14
9.
Horáková Petra 26.09.2001 TK Zlín
39
25
 
odhlášeno hráčem
01.12.2017 19:20:08
10.
Pokorná Barbora 09.11.2001 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
33
25
 
odhlášeno hráčem
03.12.2017 12:13:54
11.
Leipnerová Anna 29.05.2003 LTC Slovan Kladno
196
9
267
odhlášeno hráčem
05.12.2017 14:35:34
12.
Čákorová Jana 11.06.2003 TK Slavia Plzeň
202
9
76
odhlášeno hráčem
06.12.2017 08:50:18
13.
Zelená Andrea 16.03.2004 Severočeská tenisová o.s.
342
6
66
odhlášeno hráčem
06.12.2017 18:52:30
14.
Benešová Nicol 16.09.2004 TK SC OSTRAVA
827
1
82
odhlášeno hráčem
06.12.2017 21:24:02
15.
Perglerová Anna 17.02.2004 TK Aš
268
6
105
odhlášeno hráčem
07.12.2017 07:57:24
16.
Malatinská Justýna 09.10.2001 VSK VŠB-TU Ostrava
36
25
 
odhlášeno hráčem
07.12.2017 15:20:52
17.
Brunclíková Andrea 10.04.2003 TJ Sokol Vysočany
171
9
54
odhlášeno hráčem
07.12.2017 15:45:29
18.
Dohnalová Rozálie 25.07.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
25
30
 
odhlášeno hráčem
07.12.2017 22:02:18
19.
Pávková Viktorie 06.04.2003 1. Vestecká sportovní o.s.
162
9
33
odhlášeno hráčem
08.12.2017 10:29:12
20.
Břečková Nikola 14.07.2001 ITS Tennis Club, z.s.
31
25
 
odhlášeno hráčem
08.12.2017 20:04:54
21.
Kalousková Sylvie 08.10.2002 SK Aritma Praha
98
12
 
odhlášeno hráčem
09.12.2017 09:32:41
22.
Flašarová Zuzana 12.09.2000 Mladý tenista, z.s.
238
6
 
odhlášeno hráčem
09.12.2017 09:37:15
23.
Abrahámová Angelika 23.05.2003 Severočeská tenisová o.s.
330
6
69
odhlášeno hráčem
09.12.2017 10:31:28
24.
Králová Lucie 27.09.2000 F.H.TK Dobřichovice
94
15
 
odhlášeno hráčem
09.12.2017 10:49:56
25.
Hozmanová Vanessa 03.02.2003 TK Čelákovice
147
12
56
odhlášeno hráčem
09.12.2017 18:08:52
26.
Slavíková Emma 24.01.2003 TK Neridé
195
9
55
odhlášeno hráčem
09.12.2017 18:37:21
27.
Kubíková Lucie Marie 04.09.2003 TK Neridé
103
12
43
odhlášeno hráčem
09.12.2017 19:57:40
28.
Jindrová Natálie 24.10.2003 TO SK Žamberk
114
12
19
odhlášeno hráčem
10.12.2017 10:44:53
29.
Mandelíková Kateřina 13.06.2003 TK AGROFERT Prostějov
26
30
6
odhlášeno hráčem
11.12.2017 21:22:19
30.
Valoušková Eliška 19.01.2001 TKX Tennis Team Krupka z.s.
49
20
 
odhlášeno hráčem
12.12.2017 12:13:48
31.
Bedrnová Kristýna 06.09.2001 TK Neridé
13
35
 
odhlášeno hráčem
12.12.2017 12:44:15
32.
Švendová Denisa 04.10.2001 Jiskra Otrokovice
106
12
 
odhlášeno hráčem
12.12.2017 16:07:48
33.
Gygalová Kateřina 18.03.2003 TK Slavia Plzeň
226
9
14
odhlášeno hráčem
12.12.2017 17:12:27
34.
Nováková Klára 10.05.2002 TK Slavia Plzeň
6
60
 
odhlášeno hráčem
12.12.2017 22:02:25
35.
Beránková Adriana 04.05.2004 TK Sparta Praha
390
4
15
odhlášeno hráčem
13.12.2017 10:06:55
36.
Palicová Barbora 11.03.2004 Severočeská tenisová o.s.
286
6
9
odhlášeno hráčem
14.12.2017 11:15:27