Český tenisový svaz
Název:
A1
Datum:
01.-05.12.
Pořadatel:
SK Véska (A - 700)
Místo konání:
Véska - Dolany
Kódové číslo:
406001
Dvorců + povrch:
2 koberec
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Zeman Tomáš
Véska 6
783 16 Dolany-Véska
Tel. (1):
739 631 210
Tel. (2):
733 101 442
Tel. (3):
585 388 182
E-mail:
zeman@skveska.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šebestová Ivana 04.03.2001 TK AGROFERT Prostějov
8
45
 
 
07.11.2017 08:07:56
2.
Havlíčková Beáta 08.02.2002 Severočeská tenisová o.s.
11
45
290
 
06.11.2017 14:35:39
3.
Machová Petra 16.02.2001 TKX Tennis Team Krupka z.s.
12
35
 
 
12.11.2017 20:55:44
4.
Bedrnová Kristýna 06.09.2001 TK Neridé
13
35
 
 
06.11.2017 16:21:21
5.
Wojciková Viktorie 19.07.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
15
35
 
 
21.11.2017 11:11:26
6.
Břicháčková Sabina 24.07.2001 Tenisklub Cheb
16
35
 
 
08.11.2017 20:30:42
7.
Dörreová Adéla 28.09.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
17
35
 
 
06.11.2017 20:44:51
8.
Vajsejtlová Tereza 02.03.2002 I.ČLTK Praha
18
35
 
 
19.11.2017 09:11:29
9.
Huňková Denisa 22.12.2002 TK AGROFERT Prostějov
20
30
 
 
12.11.2017 07:35:37
10.
Csabi Petra 11.06.2002 TK AGROFERT Prostějov
21
30
 
 
01.11.2017 18:23:26
11.
Sirotková Šarlota Sofie 17.09.2001 TJ Sokol Vysočany
22
30
 
 
01.11.2017 16:15:48
12.
Krýslová Vendula 05.12.2002 TK Slavia Plzeň
22
30
 
 
08.11.2017 08:36:28
13.
Dohnalová Rozálie 25.07.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
25
30
 
 
18.11.2017 18:32:36
14.
Mandelíková Kateřina 13.06.2003 TK AGROFERT Prostějov
26
30
6
 
09.11.2017 13:39:04
15.
Odleváková Zuzana 10.04.2000 Beskydský tenisový klub
27
30
 
 
04.11.2017 08:20:41
16.
Havrlíková Adéla 28.10.2001 TKX Tennis Team Krupka z.s.
29
25
 
 
08.11.2017 15:17:00
17.
Kocí Kateřina 15.07.2002 TC-MJ TENIS Líšeň
30
25
 
 
12.11.2017 22:13:50
18.
Břečková Nikola 14.07.2001 ITS Tennis centre s.r.o.
31
25
 
 
08.11.2017 22:45:47
19.
Jelínková Daniela 02.10.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
32
25
 
 
01.11.2017 14:30:06
20.
Malatinská Justýna 09.10.2001 VSK VŠB-TU Ostrava
36
25
 
 
09.11.2017 05:34:53
21.
Moravcová Adéla 10.09.2003 TO SK Žamberk
64
15
13
 
04.11.2017 00:03:27
22.
Kubíková Patricie 06.01.2004 TK Sparta Praha
82
15
8
 
05.11.2017 21:08:20
23.
Hrdinková Denise 29.09.2003 ŽLTC Brno
154
12
5
 
13.11.2017 20:54:24
24.
Klimovičová Linda 18.06.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
253
6
17
 
09.11.2017 07:39:03
25.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
26.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
27.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
28.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
29.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
30.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
31.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
32.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Nováková Karolína 26.10.2002 Severočeská tenisová o.s.
37
25
 
 
07.11.2017 13:54:20
2.
Horáková Petra 26.09.2001 TK Zlín
39
25
 
 
03.11.2017 06:23:34
3.
Masaříková Eliška 15.10.2000 TK DEZA Valašské Meziříčí
40
25
 
 
06.11.2017 17:01:30
4.
Richtrová Sabina 27.12.2000 TK Na Dolině o.s.
41
20
 
 
01.11.2017 08:27:45
5.
Kadlecová Simona 04.11.2002 LTK Klatovy
44
20
 
 
06.11.2017 18:12:40
6.
Stejskalová Iva 20.07.2000 TJ Zbrojovka Vsetín
47
20
 
 
01.11.2017 09:47:37
7.
Dejnožková Tereza 17.07.2002 SK OAZA Praha
48
20
 
 
03.11.2017 10:39:19
8.
Valoušková Eliška 19.01.2001 TKX Tennis Team Krupka z.s.
49
20
 
 
05.11.2017 19:58:17
9.
Cmarová Lucie 12.10.2000 TK Slavia Plzeň
50
20
 
 
08.11.2017 16:37:47
10.
Čecháková Eva 19.09.2000 TJ Zbrojovka Vsetín
51
20
 
 
04.11.2017 20:25:29
11.
Jindrová Natálie 24.10.2003 TO SK Žamberk
114
12
19
 
01.11.2017 00:02:53
12.
Křenková Tereza 30.08.2004 Rožnovský tenisový klub
291
6
22
 
01.11.2017 06:38:05
13.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
14.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
15.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
16.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Jungwirthová Tereza 02.10.2002 LTC Panorama Teplice
55
20
 
 
07.11.2017 22:31:27
2.
Kulhavá Veronika 20.08.2001 TENIS-CENTRUM DTJ HK
56
20
 
 
01.11.2017 23:37:51
3.
Slezáková Natálie 30.07.2000 TK Zlín
58
20
 
 
14.11.2017 13:44:24
4.
Kuchařová Michaela 21.11.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
60
20
 
 
20.11.2017 11:36:52
5.
Čiháková Kateřina 10.06.2002 LTK Klatovy
63
15
 
 
01.11.2017 20:59:56
6.
Petruželová Lucie 30.08.2002 TK DEZA Valašské Meziříčí
66
15
 
 
02.11.2017 18:40:21
7.
Hořejší Vladimíra 19.01.2001 TK Olymp Praha
67
15
 
 
03.11.2017 07:33:32
8.
Hrubanová Gabriela 20.01.2003 TK AGROFERT Prostějov
68
15
27
 
13.11.2017 08:35:10
9.
Charvátová Vivien 24.07.2001 TC Brno.
78
15
 
 
03.11.2017 12:52:14
10.
Bezdíčková Hana 18.06.2001 DTK Skuteč
80
15
 
 
08.11.2017 19:22:21
11.
Lamiová Klára 14.06.2001 TJ Lázně Bělohrad
80
15
 
 
14.11.2017 23:10:28
12.
Heinzová Izabela 11.12.2002 TK Milo Olomouc
85
15
 
 
01.11.2017 11:54:01
13.
Kopecká Anna Marie 24.11.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s.
87
15
 
 
05.11.2017 17:38:24
14.
Fížová Vendula 22.10.2001 Beskydský tenisový klub
89
15
 
 
13.11.2017 14:24:42
15.
Klimšová Klára 18.09.2001 TK SC OSTRAVA
90
15
 
 
06.11.2017 21:30:50
16.
Nová Andrea 05.11.2003 TJ Spoje Praha
92
15
25
 
04.11.2017 20:02:43
17.
Augustinová Natálie 29.01.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
95
15
47
 
06.11.2017 20:32:02
18.
Čižmářová Denisa 24.07.2000 TJ Sokol Vizovice
100
12
 
 
05.11.2017 20:16:00
19.
Kubíková Lucie Marie 04.09.2003 TK Neridé
103
12
43
 
01.11.2017 18:40:22
20.
Švendová Denisa 04.10.2001 Jiskra Otrokovice
106
12
 
 
03.11.2017 13:03:07
21.
Krejčí Kateřina 10.03.2002 ŽLTC Brno
107
12
 
 
02.11.2017 21:56:15
22.
Řezníčková Eliška 12.08.2002 TK Kunštát
110
12
 
 
03.11.2017 08:32:44
23.
Nesvadbová Michaela 03.11.2002 TC Brno.
115
12
 
 
09.11.2017 09:45:15
24.
Svozilová Marie 06.12.2002 TK DEZA Valašské Meziříčí
117
12
 
 
07.11.2017 09:02:04
25.
Ondroušková Nella Chiara 10.06.2003 TK SC OSTRAVA
122
12
30
 
05.11.2017 16:58:26
26.
Kurková Viktorie 04.05.2000 Beskydský tenisový klub
124
12
 
 
13.11.2017 18:07:45
27.
Chudejová Mia 30.07.2003 TK TENNISPOINT FM
128
12
228
 
09.11.2017 10:29:15
28.
Hermanová Dita 31.03.2001 TK Drnovice
128
12
 
 
21.11.2017 08:10:36
29.
Chudějová Aneta 01.08.2003 TK DEZA Valašské Meziříčí
133
12
255
 
01.11.2017 06:48:07
30.
Uherková Kristýna 30.03.2002 ŽLTC Brno
133
12
 
 
02.11.2017 14:34:12
31.
Štruplová Julie 16.11.2004 Severočeská tenisová o.s.
143
12
36
 
13.11.2017 22:39:30
32.
Budinová Simona 01.07.2001 TK Mohelnice, z.s.
150
12
 
 
05.11.2017 16:38:09
33.
Tomečková Hana 02.05.2002 Beskydský tenisový klub
158
9
 
 
05.11.2017 15:27:33
34.
Kurková Kateřina 06.02.2002 Beskydský tenisový klub
161
9
 
 
06.11.2017 09:24:50
35.
Pávková Viktorie 06.04.2003 1. Vestecká sportovní o.s.
162
9
33
 
04.11.2017 21:35:51
36.
Abeldinova Alla 25.04.2004 TK Sokolov
165
9
26
 
04.11.2017 06:59:50
37.
Krahulíková Tereza 16.08.2003 TK Milo Olomouc
170
9
121
 
16.11.2017 11:31:51
38.
Kroupová Natálie 18.05.2003 TK Slavia Plzeň
176
9
336
 
07.11.2017 01:23:21
39.
Kareisová Ludmila 20.02.2002 ITS Tennis centre s.r.o.
176
9
 
 
14.11.2017 13:18:40
40.
Hranáčová Kristýna 20.03.2004 Severočeská tenisová o.s.
192
9
24
 
06.11.2017 14:56:05
41.
Hrbková Nicole Victoria 16.06.2002 ŽLTC Brno
198
9
 
 
11.11.2017 16:16:11
42.
Čákorová Jana 11.06.2003 TK Slavia Plzeň
202
9
76
 
06.11.2017 09:19:32
43.
Jančíková Gabriela 08.06.2002 HTK Třebíč
207
9
 
 
06.11.2017 15:03:51
44.
Prici Viktorie 11.11.2002 Jiskra Otrokovice
215
9
 
 
03.11.2017 09:40:51
45.
Bíbová Tereza 09.04.2001 TJ Spoje Praha
216
9
 
 
06.11.2017 21:18:29
46.
Flašarová Zuzana 12.09.2000 Mladý tenista, z.s.
238
6
 
 
01.11.2017 12:18:20
47.
Žílová Petra 08.12.2002 SK Véska
264
6
 
 
04.11.2017 08:53:57
48.
Pacejková Lucie 25.07.2002 TC-MJ TENIS Líšeň
266
6
 
 
14.11.2017 13:59:33
49.
Koišová Eva 24.07.2003 TK Milo Olomouc
335
6
461
 
10.11.2017 08:23:32
50.
Šulcová Vanesa 11.12.2004 SK JC Sport Opava
336
6
39
 
02.11.2017 09:06:06
51.
Popova Elizabeth 05.07.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s.
352
6
 
 
15.11.2017 21:44:20
52.
Kajabová Klára 24.06.2004 TJ Zbrojovka Vsetín
411
4
70
 
21.11.2017 11:28:21
53.
Pobořilová Aneta 12.03.2004 TK DEZA Valašské Meziříčí
429
4
80
 
02.11.2017 17:20:13
54.
Halová Veronika 20.08.2003 Jiskra Otrokovice
442
4
151
 
01.11.2017 12:07:01
55.
Benešová Nicol 16.09.2004 TK SC OSTRAVA
827
1
82
 
02.11.2017 12:04:39

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šimonová Sára 20.06.2003 TK Drnovice
312
6
112
odhlášeno hráčem
17.11.2017 19:29:10
2.
Hubičková Magdalena 19.08.2000 TK Olymp Praha
76
15
 
odhlášeno hráčem
20.11.2017 16:40:15
3.
Chalupová Veronika 17.03.2004 TC Bajda Kroměříž
273
6
64
odhlášeno hráčem
21.11.2017 20:57:49