Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
30.05-02.06.
Pořadatel:
severomoravský (P - 400)
Místo konání:
Ridera Sport Ostr.-Vítkovice
Kódové číslo:
316970
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Rola Jiří
M.Fialy 247/3
700 30 Ostrava-Dubina
Tel. (1):
596714900
Tel. (2):
603464720
Tel. (3):
596714900
E-mail:
jrola@quick.cz

Poznámka pořadatele:

Lokalizace areálu na www.riderasport.cz.Změna kontaktní osoby:ing.Martin Hynek m.731705735 hyma@seznam.cz.Prezentace tel. na mobil 731705735 v pátek 29.5.20 v čase 16.-17.hod.Osobní v areálu místa konání.Veřejné losování proběhne ihned po skončení prezentace.Rozpisy jednotlivých zápasů budou zveřejněny zde do 19,00 hod.Hrajeme na 8 kurtech,začátek zápasů v sobotu v 8,00 hod. na kurtě!!!
Počet startujících hráčů je max.64!!!!
Hygienická opatření budou v souladu s rozhodnutím hlavního hygienika ČR v době konání.Při vstupu na recepci je k dispozici desinfekce rukou,v uzavřených prostorách je povinnost nosit roušku,dodržovat 2 metrové rozestupy.Restaurace bude upravena na snížený počet,ochranné rukavice budou na vyžádání u obsluhy.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Myslivec Šimon 24.05.2004 TK Havířov
35
30
 
volná karta
11.05.2020 10:05:04
2.
Galuška Daniel Damián 16.12.2002 SK LAMA o.s.
46
25
 
volná karta
10.05.2020 22:12:21
3.
Zeithamel David 27.02.2003 TK DEZA Valašské Meziříčí
63
25
 
volná karta
05.05.2020 13:48:36
4.
Machala Martin 18.04.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
71
20
 
volná karta
10.05.2020 21:20:35
5.
Pozdenkov Petr 15.06.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
79
20
 
volná karta
13.05.2020 14:24:44
6.
Opálka Matyas 11.01.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
80
20
 
volná karta
07.05.2020 11:36:15
7.
Kubín Matěj 15.05.2002 TK Radegast
95
20
 
volná karta
06.05.2020 11:47:19
8.
Guráš Martin 18.09.2004 TK Na Dolině o.s.
100
20
 
volná karta
11.05.2020 08:42:19
9.
Káňa Filip 19.06.2004 TK Havířov
120
15
 
volná karta
06.05.2020 19:21:19
10.
Dokoupil Přemysl 11.02.2003 TK DEZA Valašské Meziříčí
137
15
 
volná karta
06.05.2020 17:17:31
11.
David Tomáš 07.05.2003 Tenisový klub Šternberk, z.s.
142
15
 
volná karta
08.05.2020 14:14:23
12.
Polách Felipe 23.06.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
145
15
 
volná karta
11.05.2020 20:11:22
13.
Postupa Richard 10.03.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
158
12
 
volná karta
06.05.2020 16:18:26
14.
Gedeon Petr 06.04.2002 TK DEZA Valašské Meziříčí
160
12
 
volná karta
06.05.2020 10:36:49
15.
Fromel Martin 16.02.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
170
12
 
volná karta
21.05.2020 15:54:15
16.
Viznar Alan 26.08.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
175
12
 
volná karta
14.05.2020 10:23:05
17.
Foldyna Matěj 21.04.2004 SK JC Sport Opava
177
12
 
volná karta
16.05.2020 21:50:45
18.
Klemens Filip 13.08.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
180
12
 
volná karta
14.05.2020 18:27:57
19.
Nováček Filip 20.12.2003 TK SC OSTRAVA
184
12
 
volná karta
09.05.2020 13:15:42
20.
Spirka Simon 19.02.2004 Slavoj Český Těšín
190
12
 
volná karta
09.05.2020 08:12:50
21.
Janík Petr 09.03.2003 Rožnovský tenisový klub
196
12
 
volná karta
15.05.2020 15:20:58
22.
Kysilko Oliver 06.09.2003 Tenis Nový Jičín,z.s.
205
12
 
volná karta
11.05.2020 20:38:00
23.
Fojtů Michal 05.01.2002 TJ Zbrojovka Vsetín
206
12
 
volná karta
06.05.2020 21:54:28
24.
Rousek Šimon 12.11.2003 ITS Tennis Club, z.s.
223
9
 
volná karta
08.05.2020 20:50:38
25.
Kubáň Pavel 05.03.2004 TK Slavia Orlová
225
9
 
volná karta
19.05.2020 04:44:35
26.
Glocman Michal 27.04.2004 TK Havířov
236
9
 
volná karta
12.05.2020 16:09:05
27.
Krahulec Jan 27.08.2004 TK SC OSTRAVA
246
9
 
volná karta
20.05.2020 01:26:00
28.
Barniak Radek 09.02.2004 TK TJ Ostrava
264
9
 
volná karta
05.05.2020 18:10:27
29.
Kubatko Dominik 29.03.2005 TK Slavia Orlová
273
9
36
volná karta
16.05.2020 08:20:18
30.
Cienciala Jan 09.01.2004 TC Třinec
284
9
 
volná karta
06.05.2020 12:05:26
31.
Grois Oldřich 21.12.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
303
9
 
volná karta
14.05.2020 13:53:41
32.
Kratochvíl Tomáš 16.02.2006 ITS Tennis Club, z.s.
307
9
52
volná karta
05.05.2020 09:37:10
33.
Lankočí Matyáš 29.08.2005 TK Havířov
318
9
47
volná karta
06.05.2020 08:18:29
34.
Bonk Vojtěch 26.04.2005 Městský tenisový klub Karviná
339
6
163
volná karta
10.05.2020 20:59:48
35.
Matějíček Petr 20.07.2005 ITS Tennis Club, z.s.
357
6
92
volná karta
10.05.2020 09:04:39
36.
Krakovský Denis 12.04.2006 Tennis Hill Havířov o.s.
396
6
28
volná karta
05.05.2020 21:26:33
37.
Kremser Filip 12.04.2005 SK JC Sport Opava
401
6
126
volná karta
17.05.2020 20:25:32
38.
Šíp Ondřej 14.06.2002 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
404
6
 
volná karta
07.05.2020 20:07:48
39.
Havránek Jakub 19.04.2002 VSK VŠB-TU Ostrava
404
6
 
volná karta
11.05.2020 08:06:26
40.
Vrba Lukáš 02.05.2003 Tenis Nový Jičín,z.s.
428
6
 
volná karta
05.05.2020 11:29:39
41.
Šimeček David 12.05.2006 TK Slavia Orlová
457
6
62
volná karta
09.04.2020 13:04:49
42.
Olša Michal 10.03.2005 VSK VŠB-TU Ostrava
488
6
89
volná karta
15.05.2020 12:22:38
43.
Pavlis Lukáš 27.10.2004 Tennis Hill Havířov o.s.
532
4
 
volná karta
24.05.2020 18:29:20
44.
Knesl David 29.11.2006 TK TENNISPOINT FM
600
4
60
volná karta
24.05.2020 18:28:44
45.
Frömel Karel 13.01.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
646
4
38
volná karta
16.05.2020 10:36:22
46.
Kondler Libor 18.01.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
656
4
149
volná karta
20.05.2020 09:00:07
47.
Kuřitka Adam 02.06.2005 SK JC Sport Opava
685
4
97
volná karta
05.05.2020 09:59:23
48.
Mandelík Lukáš 09.09.2005 SK Vitality Slezsko o.s.
838
3
142
volná karta
24.05.2020 17:22:36

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
OLŠAR Štěpán 15.09.2005 Tennis Hill Havířov o.s.
685
4
83
přijat do soutěže
05.05.2020 13:14:44
2.
Kuřitka Lukáš 11.10.2006 SK JC Sport Opava
704
4
103
přijat do soutěže
05.05.2020 09:58:59
3.
Kalousek Kryštof 20.02.2006 TC Ostrava Nová Ves
838
3
79
přijat do soutěže
06.05.2020 22:00:07
4.
Zavadil Alexandr 15.07.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
852
3
199
přijat do soutěže
09.05.2020 21:11:24
5.
Krupa Lukáš 04.11.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1009
3
78
přijat do soutěže
06.05.2020 10:47:22
6.
Sikora David 17.08.2005 SK Vitality Slezsko o.s.
1076
3
381
přijat do soutěže
10.05.2020 18:08:26
7.
Šafařík Jonáš 10.03.2006 TJ Zbrojovka Vsetín
1077
1
121
přijat do soutěže
05.05.2020 09:04:35
8.
Martinovič Filip 27.06.2007 TO VOKD Ostrava-Poruba
1077
1
346
přijat do soutěže
05.05.2020 10:44:15
9.
Petráš Adam 13.02.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1077
1
251
přijat do soutěže
05.05.2020 19:57:12
10.
Postupa Martin 26.04.2007 TK Na Dolině o.s.
1077
1
164
přijat do soutěže
06.05.2020 16:19:51
11.
Fiala Jiří 02.10.2006 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
1077
1
290
přijat do soutěže
11.05.2020 20:27:39
12.
Vymazal Jakub 20.06.2005 TK Milo Olomouc
1077
1
340
přijat do soutěže
13.05.2020 08:24:28
13.
Doskočil Martin 01.03.2007 VSK VŠB-TU Ostrava
1077
1
115
přijat do soutěže
17.05.2020 23:07:20
14.
Kus Jan 11.04.2002 Tenis Nový Jičín,z.s.
218
12
 
přijat do soutěže
20.05.2020 13:52:48
15.
Formánek Václav 12.11.2004 Tenis Nový Jičín,z.s.
410
6
 
přijat do soutěže
21.05.2020 21:24:11
16.
Sochor Matyáš 01.06.2004 Slavoj Český Těšín
410
6
 
přijat do soutěže
22.05.2020 21:04:55
17.
Pospíšil Matěj 11.03.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1077
1
99
 
25.05.2020 16:41:11
18.
Bartoš Adrian 13.08.2006 Tenisový klub Studénka z.s.
1077
1
122
 
26.05.2020 17:06:45
19.
Raška Vítek 10.02.2003 SK Vitality Slezsko o.s.
254
9
 
 
26.05.2020 18:18:26
20.
Bartoň Mikoláš 24.08.2003 TK Kopřivnice z.s.
1077
1
 
 
27.05.2020 18:03:00
21.
Mikunda Martin 30.08.2002 TK Kopřivnice z.s.
1077
1
 
 
27.05.2020 18:03:43

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šafařík Jonáš 10.03.2006 TJ Zbrojovka Vsetín
1077
1
121
odhlášeno hráčem
04.05.2020 15:38:16
2.
Kubín Matěj 15.05.2002 TK Radegast
95
20
 
odhlášeno hráčem
06.05.2020 11:47:35
3.
Velčovský Vojtěch 20.04.2005 VSK VŠB-TU Ostrava
432
6
77
odhlášeno hráčem
06.05.2020 16:52:29
4.
Rousek Šimon 12.11.2003 ITS Tennis Club, z.s.
223
9
 
odhlášeno hráčem
08.05.2020 20:50:13
5.
Zavadil Alexandr 15.07.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
852
3
199
odhlášeno hráčem
09.05.2020 21:08:35
6.
Polách Felipe 23.06.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
145
15
 
odhlášeno hráčem
11.05.2020 20:14:49
7.
Škopík Jakub 23.10.2006 Tenisový klub Bruntál, z.s.
1077
1
 
odhlášeno hráčem
18.05.2020 08:19:42
8.
Szic Sandro 09.11.2003 Tenis Nový Jičín,z.s.
538
4
 
odhlášeno pořadatelem
21.05.2020 16:22:51
9.
Hanák Ondřej 21.06.2007 TK Na Dolině o.s.
1077
1
192
odhlášeno hráčem
22.05.2020 11:27:32
10.
Velčovský Vojtěch 20.04.2005 VSK VŠB-TU Ostrava
432
6
77
odhlášeno pořadatelem
24.05.2020 18:36:56
11.
Hyvnar Oliver 26.06.2004 TK Kopřivnice z.s.
1077
1
 
odhlášeno hráčem
27.05.2020 18:16:29
12.
Bako Jan 23.08.2005 TK SC OSTRAVA
294
9
54
odhlášeno hráčem
28.05.2020 18:00:11
13.
Vacula Filip 29.04.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
319
9
33
odhlášeno hráčem
29.05.2020 08:11:22
14.
Nedvídek Jan 03.01.2002 TK SC OSTRAVA
227
9
 
odhlášeno hráčem
29.05.2020 16:22:58