Název: |
Oblastní přebor |
Datum: |
17.-20.05. |
Pořadatel: |
severomoravský (P - 300) |
Kódové číslo: |
316970 |
Dvorců+povrch: |
8 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
64 |
Prezentace |
v Pá do 17:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Ing. Rola Jiří |
: |
M.Fialy 247/3 |
: |
700 30 Ostrava-Dubina |
Tel. (1): |
596714900 |
Tel. (2): |
603464720 |
Tel. (3): |
596714900 |
E-mail: |
jrola@quick.cz |
Poznámka pořadatele: Změna e-mailové adresy kontaktní osoby: jrola@seznam.cz
Program pondělí 20.5.: 8.00 hod Jančík-Guráš, Otypka-Rys, Pokorná-Heinzová, Dohnalová-Břicháčová, 10.30 hod všichni ostatní dorostenci a dorostenky hrající čtyřhru.
|
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Jančík Jakub |
13.10.2001 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
34 |
30 |
|
|
15.04.2019 11:56:57 |
2. |
Rys Dominik |
20.09.2002 |
SK JC Sport Opava |
41 |
30 |
|
|
24.04.2019 11:20:48 |
3. |
Galuška Daniel Damián |
16.12.2002 |
SK LAMA o.s. |
42 |
25 |
|
|
28.04.2019 19:10:45 |
4. |
Hrachovec Tomáš |
27.07.2001 |
TK Slavia Orlová |
67 |
20 |
|
|
22.04.2019 21:11:22 |
5. |
Valigůra Radim |
29.06.2001 |
TJ TO Sokol Stará Bělá |
78 |
20 |
|
|
09.05.2019 10:44:34 |
6. |
Mihoč Jakub |
31.01.2001 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
81 |
20 |
|
|
24.03.2019 19:47:58 |
7. |
Pozdenkov Petr |
15.06.2002 |
TJ Brno-Komín |
84 |
20 |
|
|
03.04.2019 14:18:56 |
8. |
Otypka Matouš |
12.02.2003 |
TK AGROFERT Prostějov |
86 |
20 |
|
|
19.03.2019 20:53:58 |
9. |
Zeithamel David |
27.02.2003 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
95 |
20 |
|
|
18.03.2019 09:46:46 |
10. |
Navrátil Vojtěch |
02.05.2002 |
TK Mohelnice, z.s. |
105 |
15 |
|
|
13.04.2019 09:18:24 |
11. |
Kubín Matěj |
15.05.2002 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
114 |
15 |
|
|
19.03.2019 15:58:46 |
12. |
Mikulák Jakub |
04.08.2001 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
125 |
15 |
|
|
07.05.2019 20:03:45 |
13. |
Divila Radek Adam |
24.11.2002 |
TK Milo Olomouc |
138 |
15 |
|
|
25.03.2019 20:49:03 |
14. |
Machala Martin |
18.04.2003 |
Pašťa tenis, z.s. |
147 |
12 |
|
|
17.04.2019 14:52:46 |
15. |
Rodák Jan |
02.05.2001 |
Městský tenisový klub Karviná |
164 |
12 |
|
|
08.04.2019 17:29:53 |
16. |
Opálka Matyas |
11.01.2003 |
VSK VŠB-TU Ostrava |
181 |
12 |
|
|
26.03.2019 10:54:40 |
17. |
Fromel Martin |
16.02.2002 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
185 |
12 |
|
|
26.03.2019 22:30:47 |
18. |
Čech Jan |
01.06.2004 |
TJ Zbrojovka Vsetín |
189 |
12 |
20 |
|
05.05.2019 19:25:26 |
19. |
Postupa Richard |
10.03.2003 |
VSK VŠB-TU Ostrava |
199 |
12 |
|
|
22.04.2019 09:24:26 |
20. |
Viznar Alan |
26.08.2003 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
199 |
12 |
|
|
28.04.2019 18:09:33 |
21. |
Myslivec Šimon |
24.05.2004 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
201 |
12 |
7 |
|
17.03.2019 11:59:32 |
22. |
David Tomáš |
07.05.2003 |
Tenisový klub Šternberk, z.s. |
205 |
12 |
|
|
26.03.2019 16:56:44 |
23. |
Bollog Jiří |
21.07.2001 |
Městský tenisový klub Karviná |
205 |
12 |
|
|
04.04.2019 22:09:32 |
24. |
Guráš Martin |
18.09.2004 |
TK Na Dolině o.s. |
216 |
12 |
24 |
|
16.03.2019 16:40:46 |
25. |
Podsedník Dominik |
13.02.2001 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
226 |
9 |
|
|
30.04.2019 21:44:07 |
26. |
Nováček Filip |
20.12.2003 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
228 |
9 |
|
|
07.04.2019 16:25:48 |
27. |
Jadamus Adam |
22.04.2001 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
228 |
9 |
|
|
15.05.2019 18:33:33 |
28. |
Botur Lukáš |
21.08.2001 |
TC BIOCEL Vratimov z.s. |
239 |
9 |
|
|
27.04.2019 11:35:51 |
29. |
Klemens Filip |
13.08.2003 |
TC Třinec |
248 |
9 |
|
|
24.04.2019 18:56:25 |
30. |
Janík Petr |
09.03.2003 |
TJ Zbrojovka Vsetín |
252 |
9 |
|
|
07.04.2019 18:36:46 |
31. |
Častulík Marek |
26.03.2003 |
Pašťa tenis, z.s. |
252 |
9 |
|
|
28.04.2019 13:13:42 |
32. |
Křenek Kristián |
28.05.2003 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
255 |
9 |
|
|
02.04.2019 11:11:54 |
33. |
Holeš Marcel |
30.10.2001 |
TJ TO Sokol Stará Bělá |
270 |
9 |
|
|
05.05.2019 22:46:29 |
34. |
Dokoupil Přemysl |
11.02.2003 |
TC Brno. |
277 |
9 |
|
|
03.04.2019 18:44:56 |
35. |
Raška Vítek |
10.02.2003 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
285 |
9 |
|
|
14.04.2019 12:26:04 |
36. |
Gedeon Petr |
06.04.2002 |
TK Kopřivnice z.s. |
296 |
9 |
|
|
15.03.2019 10:44:27 |
37. |
Kysilko Oliver |
06.09.2003 |
Tenis Nový Jičín,z.s. |
299 |
9 |
|
|
12.05.2019 20:17:29 |
38. |
Szic Sandro |
09.11.2003 |
Tenis Nový Jičín,z.s. |
303 |
9 |
|
|
17.04.2019 18:10:52 |
39. |
Kus Jan |
11.04.2002 |
Tenis Nový Jičín,z.s. |
306 |
9 |
|
|
22.03.2019 10:20:08 |
40. |
Rousek Šimon |
12.11.2003 |
Sokol Zábřeh |
331 |
9 |
|
|
28.03.2019 21:35:43 |
41. |
Spirka Simon |
19.02.2004 |
Slavoj Český Těšín |
360 |
6 |
69 |
|
20.03.2019 20:22:04 |
42. |
Sapala Michal |
05.10.2001 |
TK Tatran Štítina |
367 |
6 |
|
|
12.05.2019 16:27:06 |
43. |
Krahulec Jan |
27.08.2004 |
Městský tenisový klub Karviná |
378 |
6 |
52 |
|
10.04.2019 17:36:27 |
44. |
Černý Jakub |
27.06.2004 |
TK SC OSTRAVA |
399 |
6 |
61 |
|
08.05.2019 16:38:14 |
45. |
Bako Jan |
23.08.2005 |
TJ Baník Ostrava OKD |
504 |
6 |
82 |
|
16.03.2019 15:07:05 |
46. |
Ichnovský Marek |
29.10.2004 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
528 |
4 |
99 |
|
15.05.2019 13:01:06 |
47. |
Kubatko Dominik |
29.03.2005 |
TK Slavia Orlová |
533 |
4 |
71 |
|
07.05.2019 06:51:49 |
48. |
Vrba Lukáš |
02.05.2003 |
Tenis Nový Jičín,z.s. |
533 |
4 |
|
|
11.05.2019 20:36:02 |
49. |
Havránek Jakub |
19.04.2002 |
VSK VŠB-TU Ostrava |
555 |
4 |
|
|
05.05.2019 15:41:34 |
50. |
Kubáň Pavel |
05.03.2004 |
TK Slavia Orlová |
606 |
4 |
77 |
|
06.05.2019 12:30:20 |
51. |
Šíp Ondřej |
14.06.2002 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
652 |
4 |
|
|
31.03.2019 19:53:14 |
52. |
Vacula Filip |
29.04.2005 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
673 |
4 |
80 |
|
03.04.2019 20:41:31 |
53. |
Vašenka Daniel |
02.06.2005 |
TK Na Dolině o.s. |
673 |
4 |
44 |
|
30.04.2019 14:29:46 |
54. |
Lankočí Matyáš |
29.08.2005 |
TK Havířov, z.s. |
720 |
4 |
102 |
|
21.03.2019 07:04:57 |
55. |
Cienciala Jan |
09.01.2004 |
TC Třinec |
856 |
3 |
163 |
|
30.04.2019 21:12:24 |
56. |
Lýsek Lukáš |
10.10.2004 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
1128 |
1 |
270 |
|
18.03.2019 20:24:23 |
57. |
Václavík Jan |
13.12.2002 |
TK Kopřivnice z.s. |
1128 |
1 |
|
|
02.04.2019 16:10:14 |
58. |
Formánek Václav |
12.11.2004 |
Tenis Nový Jičín,z.s. |
1128 |
1 |
110 |
|
07.04.2019 14:19:48 |
59. |
Bonk Vojtěch |
26.04.2005 |
Městský tenisový klub Karviná |
1128 |
1 |
175 |
|
22.04.2019 18:05:24 |
60. |
Nedvídek Jan |
03.01.2002 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
1128 |
1 |
|
|
13.05.2019 11:56:05 |
61. |
Ocásek Maxim |
20.05.2005 |
SK LAMA o.s. |
1128 |
1 |
460 |
|
15.05.2019 10:32:03 |
62. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
63. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
64. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Beneš Daniel |
24.06.2006 |
TK Opava |
845 |
3 |
203 |
odhlášeno hráčem |
09.04.2019 22:47:55 |
2. |
Čujan Matěj |
03.01.2006 |
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. |
1128 |
1 |
338 |
odhlášeno hráčem |
12.04.2019 18:38:53 |
3. |
Čech Vilém |
22.10.2003 |
Pašťa tenis, z.s. |
592 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
02.05.2019 18:18:22 |
4. |
Macek Matěj |
24.07.2001 |
T.J. Sokol Šumperk |
278 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
10.05.2019 20:44:49 |
5. |
Foltas Dominik |
23.01.2004 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
925 |
3 |
317 |
odhlášeno hráčem |
11.05.2019 17:26:45 |
6. |
Hojgr Milan |
13.03.2002 |
TK Mohelnice, z.s. |
381 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
13.05.2019 20:56:01 |
7. |
Glocman Michal |
27.04.2004 |
TK TENNISPOINT FM |
235 |
9 |
26 |
odhlášeno hráčem |
14.05.2019 16:25:36 |
8. |
Káňa Filip |
19.06.2004 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
224 |
9 |
36 |
odhlášeno hráčem |
14.05.2019 18:32:39 |
9. |
Klos František |
20.05.2004 |
TJ TO Sokol Stará Bělá |
1128 |
1 |
268 |
odhlášeno hráčem |
15.05.2019 08:46:06 |
10. |
Laciga Bruno |
29.11.2004 |
TK Milo Olomouc |
407 |
6 |
317 |
odhlášeno hráčem |
15.05.2019 19:18:45 |
|