Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  severomoravský
Datum:  12.-14.05.
Věk. kategorie:  dorost
Podzemný Vojtěch
 
 
 
Barniak Radek
6:1, 6:1
 
Krahulec Jan
6:1, 6:3
 
Glocman Michal
6:2, 4:6, 6:1
 
Káňa Filip
6:3, 6:3
 
Kudláček Martin
6:2, 6:0
 
Galuška Daniel Damián
6:1, 6:2
 
Hrachovec Tomáš
4:6, 6:2, 6:2
 
Kysilko Oliver
5:7, 6:0, 6:1
 
Klemens Filip
6:2, 6:4
 
Čech Jan
6:1, 7:5
 
Raška Vítek
3:6, 3:0, scr.
 
Janík Petr
2:6, 7:5, 6:4
 
 
6:0, 6:2
 
Podsedník Dominik
 
Jančík Jakub
6:3, 6:1
 
 
 
Vodák Matěj
4:6, 6:2, 6:4
 
Otypka Matouš
6:1, 6:4
 
Navrátil Vojtěch
7:6, 6:2
 
Bollog Jiří
6:2, 6:2
 
Dokoupil Přemysl
2:6, 6:1, 6:4
 
Divila Radek Adam
7:6, 6:7, 6:1
 
Kubín Matěj
6:4, 6:4
 
Zbořil Jan
6:4, 6:2
 
Opálka Matyas
7:5, 3:1, scr.
 
Žemla Jakub
6:1, 6:0
 
Polách Felipe
6:4, 2:6, 6:3
 
Botur Lukáš
4:6, 6:4, 6:4
 
 
6:0, 6:2
 
Rys Dominik
 
Holiš Dominik
6:1, 6:4
 
 
 
Nováček Filip
6:3, 6:2
 
Fromel Martin
6:4, 6:2
 
Burda Jiří
6:0, 6:0
 
Srba Jan
6:4, 6:1
 
Viznar Alan
7:5, 6:4
 
Fojtů Michal
6:1, 6:1
 
Valigůra Radim
6:2, 6:3
 
Častulík Marek
6:3, 6:2
 
Lýsek Lukáš
6:0, 6:1
 
Bako Jan
6:1, 6:0
 
Machala Martin
7:6, 6:1
 
Pavlica Tomáš
6:2, 6:3
 
 
6:2, 7:5
 
Zoubek Vojtěch
 
Pozdenkov Petr
6:3, 6:3
 
 
 
Zeithamel David
5:7, 6:1, 6:4
 
Postupa Richard
6:3, 3:6, 6:4
 
Dofek David
6:3, 6:2
 
Čáňo Šimon
6:2, 6:1
 
Kryštof Vojtěch
6:0, 6:1
 
Moravec Ondřej
6:2, 6:2
 
Rodák Jan
6:3, 7:6
 
Vašenka Daniel
6:0, 6:2
 
Holeš Marcel
6:2, 6:1
 
Hoffmann Petr
7:6, 6:2
 
Spirka Simon
6:1, 6:3
 
Wojnar Dominik
6:0, 6:1
 
 
6:3, 6:3
 
Šlachta Cyril František
 
Poznámka pořadatele: Program pondělí 14.5.: 8 hod Podzemný-Otypka, Holiš-Šlachta, Kubáňová-Malatínská, Kuchařová-Čecháková, Hejčová-Pokorná, Stejskalová-Ondroušková, Petruželová-Wojciková. 11 hod všichni hráči a hráčky hrající čtyřhru.
Počet účastníků56
NasazeníBH
Podzemný Vojtěch 3830
Jančík Jakub 4230
Šlachta Cyril František 4230
Zoubek Vojtěch 7020
Holiš Dominik 7220
Podsedník Dominik 7320
Rys Dominik 9020
Pozdenkov Petr 9520
Kategorie : 8Součet BH: 190
Kódové číslo akce: 312970

Podzemný Vojtěch - Zoubek Vojtěch
 
 
 
Čech Jan - Fojtů Michal
6:1, 6:4
 
Klemens Filip - Krahulec Jan
6:2, 6:0
 
Pavlica Tomáš - Bollog Jiří
6:1, 7:5
 
 
 
 
2:6, 6:2, 1:0
 
Rodák Jan - Botur Lukáš
 
Hrachovec Tomáš - Holiš Dominik
6:1, 6:7, 1:0
 
 
 
Barniak Radek - Srba Jan
6:1, 7:5
 
Zeithamel David - Zavada Adam
7:6, 6:2
 
Viznar Alan - Fromel Martin
0:6, 6:2, 1:0
 
Vašenka Daniel - Čáňo Šimon
6:3, 4:6, 1:0
 
 
6:0, 6:1
 
Moravec Ondřej - Wanderburg Tomáš
 
Hoffmann Petr - Pozdenkov Petr
4:6, 6:4, 1:0
 
 
 
Glocman Michal - Dokoupil Přemysl
4:6, 6:2, 1:0
 
Kysilko Oliver - Janík Petr
6:3, 6:1
 
Bako Jan - Káňa Filip
6:0, 6:1
 
Častulík Marek - Divila Radek Adam
6:2, 6:3
 
 
6:4, 6:1
 
Otypka Matouš - Rys Dominik
 
Kubín Matěj - Galuška Daniel Damián
6:1, 6:3
 
 
 
 
6:3, 6:2
 
Postupa Richard - Opálka Matyas
 
Raška Vítek - Wojnar Dominik
7:5, 1:6, 1:0
 
Vodák Matěj - Machala Martin
7:5, 6:4
 
 
6:1, 6:1
 
Šlachta Cyril František - Navrátil Vojtěch
 
Počet dvojic22
NasazeníBH
Podzemný Vojtěch 3830
Šlachta Cyril František 4230
Zoubek Vojtěch 7020
Holiš Dominik 7220
Rys Dominik 9020
Pozdenkov Petr 9520
Hrachovec Tomáš 9620
Moravec Ondřej 10520
Kategorie : 8Součet BH: 180
Kódové číslo akce: 314970

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Zpěvák Lukáš17.12.2001TK PRECHEZA Přerov o.s.
Kořalka Vojtěch09.07.2003TK Gymnázium Uničov

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Zavada Adam30.04.2002Beskydský tenisový klub