Podzemný Vojtěch | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Barniak Radek | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Krahulec Jan | 6:1, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Glocman Michal | | | 6:2, 4:6, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Káňa Filip | 6:3, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Kudláček Martin | | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Galuška Daniel Damián | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Hrachovec Tomáš | | | | 4:6, 6:2, 6:2 | | |
| | | | | | |
Kysilko Oliver | 5:7, 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Klemens Filip | | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Čech Jan | 6:1, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
Raška Vítek | | | 3:6, 3:0, scr. | | | |
| | | | | | |
Janík Petr | 2:6, 7:5, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Podsedník Dominik | | | | | | |
| | | | | | |
Jančík Jakub | | | | | 6:3, 6:1 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vodák Matěj | | 4:6, 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Otypka Matouš | 6:1, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Navrátil Vojtěch | | | 7:6, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Bollog Jiří | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Dokoupil Přemysl | | 2:6, 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Divila Radek Adam | 7:6, 6:7, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Kubín Matěj | | | | 6:4, 6:4 | | |
| | | | | | |
Zbořil Jan | 6:4, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Opálka Matyas | | 7:5, 3:1, scr. | | | | |
| | | | | | |
Žemla Jakub | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Polách Felipe | | | 6:4, 2:6, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Botur Lukáš | 4:6, 6:4, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Rys Dominik | | | | | | |
| | | | | | |
Holiš Dominik | | | | | | 6:1, 6:4 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Nováček Filip | | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Fromel Martin | 6:4, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Burda Jiří | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Srba Jan | 6:4, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Viznar Alan | | 7:5, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Fojtů Michal | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Valigůra Radim | | | | 6:2, 6:3 | | |
| | | | | | |
Častulík Marek | 6:3, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Lýsek Lukáš | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Bako Jan | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Machala Martin | | | 7:6, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Pavlica Tomáš | 6:2, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Zoubek Vojtěch | | | | | | |
| | | | | | |
Pozdenkov Petr | | | | | 6:3, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Zeithamel David | | 5:7, 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Postupa Richard | 6:3, 3:6, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Dofek David | | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Čáňo Šimon | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Kryštof Vojtěch | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Moravec Ondřej | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Rodák Jan | | | | 6:3, 7:6 | | |
| | | | | | |
Vašenka Daniel | 6:0, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Holeš Marcel | | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Hoffmann Petr | 7:6, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Spirka Simon | | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Wojnar Dominik | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Šlachta Cyril František | | | | | | |
| | | | | | |
Poznámka pořadatele: Program pondělí 14.5.: 8 hod Podzemný-Otypka, Holiš-Šlachta, Kubáňová-Malatínská, Kuchařová-Čecháková, Hejčová-Pokorná, Stejskalová-Ondroušková, Petruželová-Wojciková.
11 hod všichni hráči a hráčky hrající čtyřhru.
|
| Počet účastníků | 56 | Nasazení | CŽ | BH | Podzemný Vojtěch | 38 | 30 | Jančík Jakub | 42 | 30 | Šlachta Cyril František | 42 | 30 | Zoubek Vojtěch | 70 | 20 | Holiš Dominik | 72 | 20 | Podsedník Dominik | 73 | 20 | Rys Dominik | 90 | 20 | Pozdenkov Petr | 95 | 20 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 190 |
Kódové číslo akce: 312970 |
|
|