Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
12.-14.05.
Pořadatel:
severomoravský (P - 300)
Místo konání:
Ridera Sport Ostr.-Vítkovice
Kódové číslo:
316970
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
64
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Rola Jiří
M.Fialy 247/3
700 30 Ostrava-Dubina
Tel. (1):
596714900
Tel. (2):
603464720
Tel. (3):
596714900
E-mail:
jrola@quick.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Podzemný Vojtěch 24.10.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s.
38
30
 
volná karta
06.05.2018 10:28:07
2.
Šlachta Cyril František 04.09.2001 TK ETIAM
42
30
 
volná karta
21.03.2018 18:02:24
3.
Jančík Jakub 13.10.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
42
30
 
volná karta
07.04.2018 08:50:00
4.
Zoubek Vojtěch 29.05.2000 TK Havířov
70
20
 
volná karta
10.05.2018 16:32:46
5.
Holiš Dominik 22.05.2000 TK Radegast
72
20
 
volná karta
05.04.2018 16:11:27
6.
Podsedník Dominik 13.02.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
73
20
 
volná karta
30.04.2018 11:56:28
7.
Rys Dominik 20.09.2002 VSK VŠB-TU Ostrava
90
20
 
volná karta
04.04.2018 20:13:05
8.
Pozdenkov Petr 15.06.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
95
20
 
volná karta
16.04.2018 15:18:23
9.
Hrachovec Tomáš 27.07.2001 TK Slavia Orlová
96
20
 
volná karta
22.03.2018 20:12:29
10.
Moravec Ondřej 25.08.2001 TK Hlučín
105
20
 
volná karta
28.03.2018 18:57:29
11.
Zpěvák Lukáš 17.12.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
127
15
 
volná karta
18.03.2018 14:42:24
12.
Galuška Daniel Damián 16.12.2002 SK LAMA o.s.
132
15
 
volná karta
09.04.2018 13:21:11
13.
Kubín Matěj 15.05.2002 TK Radegast
134
15
 
volná karta
03.04.2018 16:59:24
14.
Divila Radek Adam 24.11.2002 TK Milo Olomouc
178
12
 
volná karta
03.05.2018 18:43:26
15.
Valigůra Radim 29.06.2001 VSK VŠB-TU Ostrava
193
12
 
volná karta
26.03.2018 20:57:53
16.
Fojtů Michal 05.01.2002 TJ Zbrojovka Vsetín
200
12
 
volná karta
01.05.2018 20:56:45
17.
Rodák Jan 02.05.2001 Městský tenisový klub Karviná
201
12
 
volná karta
21.03.2018 18:15:23
18.
Vodák Matěj 06.04.2001 TK DEZA Valašské Meziříčí
202
12
 
volná karta
10.05.2018 07:02:58
19.
Otypka Matouš 12.02.2003 SK LAMA o.s.
204
12
10
volná karta
19.03.2018 20:11:50
20.
Bollog Jiří 21.07.2001 Městský tenisový klub Karviná
204
12
 
volná karta
07.04.2018 13:58:54
21.
Navrátil Vojtěch 02.05.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
209
12
 
volná karta
03.04.2018 19:07:07
22.
Botur Lukáš 21.08.2001 TC BIOCEL Vratimov z.s.
209
12
 
volná karta
05.04.2018 19:01:22
23.
Zeithamel David 27.02.2003 Beskydský tenisový klub
249
9
21
volná karta
21.04.2018 06:04:22
24.
Holeš Marcel 30.10.2001 TJ TO Sokol Stará Bělá
251
9
 
volná karta
09.04.2018 10:18:29
25.
Častulík Marek 26.03.2003 TK Milo Olomouc
255
9
135
volná karta
03.05.2018 17:30:21
26.
Nováček Filip 20.12.2003 TK SC OSTRAVA
301
9
68
volná karta
29.03.2018 09:53:09
27.
Postupa Richard 10.03.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
301
9
34
volná karta
16.04.2018 13:49:11
28.
Dokoupil Přemysl 11.02.2003 TK Havířov
317
9
53
volná karta
09.05.2018 13:39:47
29.
Fromel Martin 16.02.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
353
6
 
volná karta
03.04.2018 17:50:57
30.
Machala Martin 18.04.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
355
6
17
volná karta
26.04.2018 20:07:04
31.
Raška Vítek 10.02.2003 SK Vitality Slezsko o.s.
364
6
149
volná karta
21.04.2018 21:48:51
32.
Pavlica Tomáš 28.01.2001 TK Radegast
374
6
 
volná karta
31.03.2018 09:54:51
33.
Opálka Matyas 11.01.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
392
6
48
volná karta
28.03.2018 16:51:12
34.
Wanderburg Tomáš 29.01.2001 TK Hlučín
423
6
 
volná karta
09.05.2018 18:22:10
35.
Hoffmann Petr 18.07.2001 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
423
6
 
volná karta
10.05.2018 17:08:19
36.
Burda Jiří 14.11.2001 TK Hlučín
481
6
 
volná karta
01.05.2018 14:02:23
37.
Klemens Filip 13.08.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
504
6
73
volná karta
27.03.2018 23:20:50
38.
Viznar Alan 26.08.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
504
6
81
volná karta
09.04.2018 10:13:16
39.
Janík Petr 09.03.2003 TK Radegast
521
6
129
volná karta
20.03.2018 19:33:45
40.
Srba Jan 04.06.2000 TK Hlučín
556
4
 
volná karta
04.04.2018 07:28:35
41.
Čech Jan 01.06.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
561
4
55
volná karta
30.04.2018 20:26:58
42.
Žemla Jakub 03.07.2000 TJ TO Sokol Stará Bělá
596
4
 
volná karta
10.05.2018 21:58:21
43.
Spirka Simon 19.02.2004 Slavoj Český Těšín
618
4
111
volná karta
29.03.2018 23:50:53
44.
Zbořil Jan 14.06.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
629
4
487
volná karta
08.05.2018 19:36:45
45.
Glocman Michal 27.04.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
629
4
74
volná karta
09.05.2018 13:40:41
46.
Kysilko Oliver 06.09.2003 TO TJ Nový Jičín
639
4
226
volná karta
22.04.2018 18:39:28
47.
Polách Felipe 23.06.2004 TK Havířov
745
4
69
volná karta
10.04.2018 06:59:53
48.
Dofek David 31.12.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
766
4
315
volná karta
10.05.2018 12:38:51
49.
Wojnar Dominik 19.02.2003 SK Vitality Slezsko o.s.
810
3
178
volná karta
01.04.2018 19:44:11
50.
Kořalka Vojtěch 09.07.2003 TK Gymnázium Uničov
894
3
294
volná karta
19.04.2018 21:22:10
51.
Kudláček Martin 09.10.2001 TJ Baník Ostrava OKD
994
3
 
volná karta
30.04.2018 15:54:47
52.
Čáňo Šimon 23.03.2004 TK Na Dolině o.s.
994
3
117
volná karta
10.05.2018 15:28:12
53.
Lýsek Lukáš 10.10.2004 SK Vitality Slezsko o.s.
1032
3
378
volná karta
18.03.2018 09:37:59
54.
Kryštof Vojtěch 23.09.2002 TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s.
1170
1
 
volná karta
21.03.2018 19:35:28
55.
Káňa Filip 19.06.2004 TK Havířov
1170
1
78
volná karta
28.03.2018 14:53:04
56.
Krahulec Jan 27.08.2004 TK SC OSTRAVA
1170
1
109
volná karta
18.04.2018 08:32:26
57.
Bako Jan 23.08.2005 TK Havířov
1170
1
401
volná karta
06.05.2018 10:03:52
58.
Barniak Radek 09.02.2004 TK TJ Ostrava
1170
1
199
volná karta
06.05.2018 12:24:20
59.
Vašenka Daniel 02.06.2005 TK Na Dolině o.s.
1170
1
135
volná karta
09.05.2018 18:24:20
60.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
61.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
62.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
63.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
64.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Sochor Matyáš 01.06.2004 Slavoj Český Těšín
855
3
262
odhlášeno hráčem
20.04.2018 06:51:08
2.
Szturc Dominik 20.07.2000 SK Vitality Slezsko o.s.
311
9
 
odhlášeno hráčem
26.04.2018 19:49:50
3.
Formánek Václav 12.11.2004 TO TJ Nový Jičín
1170
1
226
odhlášeno hráčem
02.05.2018 16:53:32
4.
Macek Matěj 24.07.2001 TJ TK Šumperk
397
6
 
odhlášeno hráčem
02.05.2018 20:30:15
5.
Šíp Ondřej 14.06.2002 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
872
3
 
odhlášeno hráčem
06.05.2018 12:24:44
6.
Vrba Lukáš 02.05.2003 TO TJ Nový Jičín
629
4
141
odhlášeno hráčem
08.05.2018 19:22:04
7.
Horák Ondřej 14.10.2002 SK LAMA o.s.
51
25
 
odhlášeno hráčem
09.05.2018 18:00:01
8.
Rybka Eduard 25.09.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
668
4
 
odhlášeno hráčem
10.05.2018 14:42:22
9.
Václavík Jan 13.12.2002 TC Kopřivnice
1170
1
 
odhlášeno hráčem
10.05.2018 17:30:38
10.
Křenek Kristián 28.05.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
273
9
87
odhlášeno hráčem
11.05.2018 10:11:50
11.
Jadamus Adam 22.04.2001 SK Vitality Slezsko o.s.
295
9
 
odhlášeno pořadatelem
11.05.2018 17:27:16