Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
30.-31.05.
Pořadatel:
severočeský (P - 400)
Místo konání:
TK Ústí nad Labem
Kódové číslo:
316900
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Patyková Klára
Štursova 798/40
400 01 Ústí nad Labem
Tel. (1):
606831379
E-mail:
klara.patykova@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Hlavní soutěž začíná v sobotu ráno, rozlosování bude zveřejněno na internetu v pátek večer (po prezentaci ,která je do 17:00 hod.)i s časovým plánem na sobotu.
Hraje se pouze dvouhra. Vklad do přeboru je snížen na 300,-Kč. Postupový klíč na MČR bude upřesněn cca do 3 dnů před zahájením turnaje...
Místo třetí sady se hraje tzv. super tiebreak do 10 bodů.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Havlíček Mark 13.10.2003 Severočeská tenisová o.s.
52
25
 
 
15.05.2020 19:54:04
2.
Svoboda Jakub 19.08.2003 LTK TEPLICE o.s.
55
25
 
 
15.05.2020 19:41:14
3.
Kroužek Jiří 19.08.2002 Severočeská tenisová o.s.
58
25
 
 
15.05.2020 19:26:44
4.
Kollár Petr 23.12.2002 Severočeská tenisová o.s.
88
20
 
 
13.05.2020 15:21:39
5.
Mach Štěpán 09.08.2004 TK Frýdlant v Čechách
102
20
 
 
13.05.2020 22:21:00
6.
Bažant Filip 25.01.2002 LTK TEPLICE o.s.
136
15
 
 
17.05.2020 18:27:03
7.
Bureš Ondřej 11.07.2004 SK Tenis Duchcov
163
12
 
 
14.05.2020 21:40:40
8.
Valoušek Jakub 06.03.2003 LTK TEPLICE o.s.
163
12
 
 
19.05.2020 19:10:39
9.
Zapský Adam 01.11.2003 Severočeská tenisová o.s.
192
12
 
 
14.05.2020 08:07:03
10.
Douda Pavel 07.03.2005 Severočeská tenisová o.s.
209
12
34
 
19.05.2020 18:24:39
11.
Hujo Ondřej 05.10.2004 LTK TEPLICE o.s.
216
12
 
 
14.05.2020 22:24:24
12.
Dvorský Adam 23.07.2002 TK Žatec
343
6
 
 
17.05.2020 16:32:53
13.
Patyk Michal 09.10.2005 TK Ústí n.Labem
593
4
161
 
17.05.2020 07:08:20
14.
Jaroš Václav 02.09.2004 LTK Liberec
798
3
 
 
18.05.2020 09:54:02
15.
Dvořák Filip 28.05.2007 TK Ústí n.Labem
1077
1
137
 
13.05.2020 21:38:44
16.
Blažek Radek 06.12.2005 TK Ústí n.Labem
1077
1
363
 
19.05.2020 12:21:48
17.
Laibl Matěj 20.01.2004 TK Jirkov
129
15
 
 
22.05.2020 10:39:11
18.
Majšajdr Jaroslav 09.12.2002 LTK Liberec
145
15
 
 
23.05.2020 16:10:21
19.
Macháček Filip William 03.05.2005 Severočeská tenisová o.s.
388
6
111
 
24.05.2020 12:40:26
20.
Hovorka Patrik 29.09.2003 LTC Panorama Teplice
93
20
 
 
24.05.2020 19:21:59