Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
12.-14.05.
Pořadatel:
severočeský (P - 300)
Místo konání:
Duchcov
Kódové číslo:
316900
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Přibyl Jaroslav
Tyršova 54
41901 Duchcov
Tel. (1):
774 511 412
E-mail:
jari.pribyl@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace do Oblastních přeborů pouze sms na tel 774 511 412 v pátek 11.5.2018 do 17 hodin. Losování a zveřejnění na IS ČTS mezi 18,30-19,30 hodin. Začátek turnaje sobota 9 hodin. Čekací doby dle SŘ ČTS.
Program sobota:
1 a 2 kolo dvouhry
1 a 2 kolo čtyřhry
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Červinka Petr 05.04.2000 Severočeská tenisová o.s.
21
35
 
 
10.04.2018 20:25:58
2.
Šilhavý Jan 06.08.2000 Severočeská tenisová o.s.
31
30
 
 
30.04.2018 08:52:02
3.
Podolan Petr 08.08.2001 Severočeská tenisová o.s.
56
25
 
 
02.04.2018 16:10:55
4.
Černý Matyáš 15.10.2001 Severočeská tenisová o.s.
63
25
 
 
01.05.2018 09:07:54
5.
Čech Michael 09.03.2001 TKX Tennis Team Krupka z.s.
65
25
 
 
17.03.2018 15:42:47
6.
Stolín Jan 10.11.2001 TK Chomutov
76
20
 
 
15.03.2018 15:09:59
7.
Cyprich Lukáš 17.02.2001 LTK Liberec
110
15
 
 
11.05.2018 08:54:50
8.
Cyprich Radek 17.02.2001 LTK Liberec
124
15
 
 
11.05.2018 08:55:02
9.
Janis Tomáš 05.06.2001 LTK Liberec
173
12
 
 
01.04.2018 21:52:12
10.
Brett Daniel 03.11.2000 TCEN Hrádek nad Nisou
191
12
 
 
22.03.2018 18:57:04
11.
Kollár Petr 23.12.2002 Severočeská tenisová o.s.
208
12
 
 
18.04.2018 20:45:41
12.
Maxa Tomáš 21.10.2000 SK Tenis Duchcov
227
12
 
 
28.04.2018 20:25:10
13.
Korselt Ondřej 04.05.2001 TKX Tennis Team Krupka z.s.
236
9
 
 
07.05.2018 11:29:37
14.
Bažant Filip 25.01.2002 LTK TEPLICE o.s.
278
9
 
 
12.04.2018 11:57:55
15.
Uhřík Tadeáš 17.01.2002 TKX Tennis Team Krupka z.s.
281
9
 
 
08.05.2018 18:10:40
16.
Křížek Matěj 31.10.2003 Tenisová akademie Březno u Loun
307
9
65
 
21.03.2018 18:03:00
17.
Zapský Adam 01.11.2003 Severočeská tenisová o.s.
328
9
203
 
16.03.2018 10:52:03
18.
Kohoutek Jan 26.09.2000 LTK Liberec
336
9
 
 
30.04.2018 14:02:11
19.
Havlíček Mark 13.10.2003 Severočeská tenisová o.s.
358
6
121
 
01.05.2018 22:54:10
20.
Kraus Petr 26.10.2001 LTK TEPLICE o.s.
382
6
 
 
08.05.2018 18:10:55
21.
Sigl Gustav 29.09.2001 LTK TEPLICE o.s.
389
6
 
 
01.05.2018 09:06:41
22.
Bartes Petr 28.01.2003 Severočeská tenisová o.s.
431
6
158
 
16.04.2018 21:32:39
23.
Musil Lukáš 12.09.2001 LTK Liberec
446
6
 
 
10.05.2018 10:50:48
24.
Šich Daniel 17.10.2002 Severočeská tenisová o.s.
451
6
 
 
07.04.2018 09:04:46
25.
Laibl Matěj 20.01.2004 TK Jirkov
532
4
112
 
07.05.2018 11:29:22
26.
Bureš Ondřej 11.07.2004 SK Tenis Duchcov
574
4
223
 
07.05.2018 20:40:08
27.
Nachtman Daniel 17.06.2003 Severočeská tenisová o.s.
584
4
615
 
28.04.2018 21:46:55
28.
Mach Štěpán 09.08.2004 TK Frýdlant v Čechách
596
4
107
 
07.05.2018 11:30:47
29.
Brett Milan 19.06.2002 TK Mimoň
655
4
 
 
10.05.2018 10:50:07
30.
Kubišta Adam 19.09.2003 SK Tenis Duchcov
675
4
249
 
20.03.2018 19:16:58
31.
Majšajdr Jaroslav 09.12.2002 LTK Liberec
680
4
 
 
09.05.2018 20:28:32
32.
Kříž Jan 10.01.2002 SK Tenis Duchcov
689
4
 
 
15.03.2018 22:25:44
33.
Hájek Jakub 17.05.2002 TK SLOVANKA Č. Lípa
766
4
 
 
25.03.2018 10:51:35
34.
Macháček Filip William 03.05.2005 Severočeská tenisová o.s.
793
4
193
 
25.03.2018 13:41:35
35.
Zahradník Tomáš 01.03.2003 TK Frýdlant v Čechách
824
3
378
 
10.05.2018 23:46:33
36.
Řehák Filip 14.01.2002 TK LTC Děčín
872
3
 
 
30.04.2018 17:33:37
37.
Trykar Lukáš 24.02.2002 TK Žatec
913
3
 
 
01.05.2018 17:49:42
38.
Rudolf Matěj 08.10.2004 Severočeská tenisová o.s.
1061
3
76
 
22.04.2018 20:52:26
39.
Kuták Vojtěch 19.11.2002 LTK TEPLICE o.s.
1125
3
 
 
07.05.2018 20:42:56
40.
Kubrt Václav 30.03.2004 TK Evženie Klášterec n/O
1170
1
530
 
15.03.2018 15:12:30
41.
Hujo Ondřej 05.10.2004 LTK TEPLICE o.s.
1170
1
131
 
10.04.2018 13:15:45
42.
Kozma Jiří 05.08.2003 TJ Sokol Ústí n.L.
1170
1
236
 
23.04.2018 10:42:43
43.
Fiala Martin 12.04.2003 LTK Bílina
1170
1
401
 
01.05.2018 11:58:51
44.
Dvorský Adam 23.07.2002 TK Žatec
1170
1
 
 
01.05.2018 16:31:10
45.
Kroupa Matěj 08.04.2004 SKP MAJÁK Jablonec n.N.
1170
1
688
 
07.05.2018 11:31:05
46.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
47.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
48.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Ješina Lukáš 31.07.2004 LTK TEPLICE o.s.
1170
1
450
odhlášeno hráčem
07.05.2018 22:25:19