Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
29.-30.05.
Pořadatel:
středočeský (P - 300)
Místo konání:
Český Brod
Kódové číslo:
316830
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Čt do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Kratochvíl Martin
Arnošta z Pardubic
282 01 Český Brod
Tel. (1):
739627235
Tel. (2):
739627235
Tel. (3):
739627235
E-mail:
tenismk@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Turnaj je vypsán jako kvalifikace středočeských hráčů na MČR v Pardubicích. Postupuje vítěz (nebo nejlépe umístěný hráč za přímo postupujícími dle CŽ).
TERMÍN JE POSUNUT O DEN. Prezence pátek 29. 5. 2020 do 18:00 (možná telefonicky), hraje se v sobotu 30. 5. 2020 od 10:00 hodin.
HRAJE SE POUZE DVOUHRA. - kat. jako přebor. min 8., na místo třetí sady se hraje tzv. super tiebreak do 10 bodů, startovné 200 Kč.
K soutěži bude zveřejněn rozpis na www.stredocesky.cztenis.cz
Leoš Fiala, předseda StčTS, 28.4.2020 16:00

kontaktní telefon turnaje: MARTIN KRATOCHVÍL 739 627 235, tenismk@seznam.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Pučálka Jan 18.03.2002 TK Neridé
22
35
 
 
11.05.2020 14:54:17
2.
Burian Vojtěch 21.04.2003 TK Neridé
28
30
 
 
10.05.2020 19:49:14
3.
Mrůzek Štěpán 18.11.2004 LTC Slovan Kladno
34
30
 
 
13.04.2020 20:42:05
4.
Příhoda Jan 13.05.2002 Slavoj Český Brod
43
30
 
 
07.05.2020 21:30:11
5.
Jindáček Jiří 20.08.2003 LTC Slovan Kladno
49
25
 
 
12.05.2020 16:29:25
6.
Hrdina Aleš 12.04.2003 TK Neridé
103
20
 
 
11.05.2020 18:19:59
7.
Krischke Adam 03.05.2003 TK Radošovice
109
15
 
 
11.05.2020 08:30:22
8.
Padevět Jonáš 05.01.2004 Tenisový klub Černošice
111
15
 
 
15.04.2020 22:00:24
9.
Hauge Lukáš 17.03.2003 TK Neridé
113
15
 
 
18.05.2020 09:07:05
10.
Kopecký Štěpán 22.02.2002 Slavoj Český Brod
126
15
 
 
18.05.2020 20:53:43
11.
Král David 14.01.2002 F.H.TK Dobřichovice
141
15
 
 
12.05.2020 09:00:20
12.
Maštálka Petr 13.11.2002 LTC Mladá Boleslav z.s.
151
12
 
 
11.05.2020 18:01:53
13.
Barták Antonín 27.01.2003 TK Radošovice
178
12
 
 
12.05.2020 16:46:33
14.
Tauber Václav 03.06.2002 SK Tenis Kladno
225
9
 
 
18.05.2020 10:14:57
15.
Cihelka Jan 16.10.2002 F.H.TK Dobřichovice
237
9
 
 
08.04.2020 16:51:36
16.
Novák Marek 12.05.2003 TK Neridé
247
9
 
 
19.05.2020 08:15:57
17.
Říha Adam 12.04.2004 TK Neridé
295
9
 
 
13.05.2020 11:30:04
18.
Ščurek Oliver 06.11.2002 1. Vestecká sportovní o.s.
315
9
 
 
10.05.2020 14:53:51
19.
Janeček Adam 09.06.2004 LTC Kolín
322
9
 
 
16.05.2020 15:44:24
20.
Arefe Tarkan 20.11.2004 1. Vestecká sportovní o.s.
325
9
 
 
09.05.2020 21:40:50
21.
Čížek Jiří 21.08.2005 LTC Houštka
331
9
25
 
10.05.2020 11:24:54
22.
Šiler Martin 15.02.2005 Sokol Říčany
347
6
68
 
01.05.2020 19:27:10
23.
Doležel Alex 14.09.2005 SK Tenis Kladno
352
6
249
 
06.05.2020 21:19:30
24.
Kovačka Matouš 09.03.2005 Sokol Říčany
404
6
114
 
06.05.2020 07:39:42
25.
Brabec Martin 01.07.2002 SK Tenis Kladno
410
6
 
 
16.05.2020 21:49:01
26.
Losman Matěj 14.06.2005 Slavoj Český Brod
470
6
194
 
02.05.2020 12:38:37
27.
Doubek Vojtěch 16.08.2005 F.H.TK Dobřichovice
499
6
22
 
10.05.2020 21:06:37
28.
Ulrich Patrik 26.11.2006 LTC Kolín
507
4
80
 
17.05.2020 14:35:36
29.
Židů Petr 21.01.2005 TJ LTC Poděbrady
514
4
120
 
12.05.2020 11:42:28
30.
Hadaščok Vojtěch 25.07.2005 LTC Mladá Boleslav z.s.
549
4
247
 
14.05.2020 21:29:26
31.
Gáborík Trajan 16.06.2005 TJ Sokol Hostivice
578
4
315
 
01.04.2020 07:26:57
32.
Šmejkal Jan 04.10.2005 SK Tenis Kladno
593
4
483
 
12.05.2020 16:50:24
33.
Ledvina Jan 06.04.2006 Slavoj Český Brod
600
4
98
 
29.04.2020 17:39:31
34.
Rosický Jan 06.01.2006 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
622
4
84
 
11.05.2020 19:17:22
35.
Forgács Alex Gabriel 02.08.2004 1. Vestecká sportovní o.s.
646
4
 
 
18.05.2020 22:46:23
36.
Burián Marek 19.10.2006 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
675
4
112
 
17.05.2020 14:44:30
37.
Olšanský Filip 08.10.2003 Sokol Říčany
704
4
 
 
11.05.2020 13:49:12
38.
Picek Samuel 01.12.2005 Slavoj Český Brod
704
4
137
 
16.05.2020 16:41:32
39.
Vlček Daniel 31.05.2006 Open Tennis Club
781
4
75
 
06.04.2020 20:03:00
40.
Polák Michal 09.01.2005 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
975
3
222
 
14.05.2020 19:05:59
41.
Růžek Filip 27.07.2006 Open Tennis Club
1009
3
225
 
11.05.2020 08:29:47
42.
Botek Radovan 28.01.2005 Slavoj Český Brod
1077
1
383
 
30.04.2020 19:33:20
43.
Šlosar David 21.01.2005 WILSON Tenis Centrum
1077
1
239
 
12.05.2020 22:18:31
44.
Holub Lukáš J. 13.02.2006 TK Neridé
1077
1
56
 
18.05.2020 17:30:21
45.
Sýkora Tadeáš 10.03.2004 SPORT EDEN Beroun
167
12
 
 
22.05.2020 14:11:45
46.
Petera Patrik 12.10.2005 Tenis Dobříš
798
3
186
 
22.05.2020 14:12:43
47.
Dostál Tadeáš 27.05.2005 LTC Mladá Boleslav z.s.
907
3
407
 
22.05.2020 14:13:15
48.
Sedláček Mirek 17.01.2006 LTC Houštka
1077
1
185
 
22.05.2020 14:14:13
49.
Bouček František 17.07.2005 Slavoj Český Brod
335
9
64
 
22.05.2020 14:14:34
50.
Kozderka Marek 01.04.2004 LTC Mladá Boleslav z.s.
675
4
 
 
24.05.2020 10:21:13