Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
12.-14.05.
Pořadatel:
středočeský (P - 200)
Místo konání:
H-Český Brod, D-Rakovník
Kódové číslo:
316830
Dvorců + povrch:
14 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Cafourek Miloš
Na Studánkách 2590
269 01 Rakovník
Tel. (1):
608444161
Tel. (2):
313516183
Tel. (3):
313516184
E-mail:
cafex@cafex.cz

Poznámka pořadatele:

Hoši - Slavoj Český Brod - Martin Kratochvíl 739 627 235
Dívky - Cafex Rakovník - Miloš Cafourek 608 444 161

Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Pecák Štěpán 21.06.2000 TK Neridé
19
35
 
volná karta
06.05.2018 12:41:05
2.
Januška Adam 20.12.2000 TK Neridé
20
35
 
volná karta
26.04.2018 21:52:27
3.
Semerák Jan 26.01.2001 TK Neridé
23
35
 
volná karta
30.04.2018 07:02:22
4.
Doubek Lukáš 24.06.2000 F.H.TK Dobřichovice
45
25
 
volná karta
09.05.2018 11:53:19
5.
Jiroušek Lukáš 19.07.2001 TK Neridé
55
25
 
volná karta
11.05.2018 15:14:02
6.
Pučálka Jan 18.03.2002 TK Neridé
57
25
 
volná karta
26.03.2018 11:18:15
7.
Potůček Adam 28.04.2000 Lokomotiva Beroun
100
20
 
volná karta
09.05.2018 11:54:18
8.
Koukal Petr 16.02.2000 LTC Mladá Boleslav o.s.
108
15
 
volná karta
15.04.2018 20:45:04
9.
Příhoda Jan 13.05.2002 Slavoj Český Brod
130
15
 
volná karta
20.04.2018 12:54:57
10.
Kopecký Štěpán 22.02.2002 Slavoj Český Brod
145
15
 
volná karta
23.04.2018 17:02:03
11.
Mareš Vojtěch 25.05.2001 Slavoj Český Brod
160
12
 
volná karta
22.03.2018 17:25:53
12.
Kratochvíl Filip 27.02.2002 Slavoj Český Brod
168
12
 
volná karta
05.05.2018 22:55:34
13.
Makovička Daniel 22.04.2002 LTC Mladá Boleslav o.s.
174
12
 
volná karta
08.04.2018 12:03:17
14.
Král David 14.01.2002 F.H.TK Dobřichovice
175
12
 
volná karta
16.04.2018 10:45:47
15.
Beneš Martin 07.02.2004 TK Neridé
196
12
61
volná karta
19.04.2018 19:54:19
16.
Beneš Tomáš 09.07.2001 TK Hrušov
217
12
 
volná karta
01.05.2018 14:42:11
17.
Hauge Lukáš 17.03.2003 TK Neridé
243
9
5
volná karta
17.04.2018 12:53:30
18.
Kverek Libor 04.08.2003 LTC Mladá Boleslav o.s.
263
9
171
volná karta
01.05.2018 07:46:55
19.
Haňkovský David 09.02.2002 Sportclub Řevnice, z.s.
270
9
 
volná karta
29.04.2018 08:56:41
20.
Froňka Martin 15.04.2001 Sportclub Řevnice, z.s.
284
9
 
volná karta
30.04.2018 17:09:14
21.
Burian Vojtěch 21.04.2003 TK Neridé
314
9
4
volná karta
31.03.2018 17:14:38
22.
Kulhánek Martin 10.07.2002 TK Radošovice
316
9
 
volná karta
01.05.2018 20:34:12
23.
Kubelka David 28.07.2003 Slavoj Český Brod
317
9
85
volná karta
05.05.2018 22:57:44
24.
Hrdina Aleš 12.04.2003 TK Neridé
334
9
60
volná karta
30.04.2018 22:14:02
25.
Krischke Adam 03.05.2003 TK Radošovice
374
6
71
volná karta
25.04.2018 22:49:18
26.
Novák Marek 12.05.2003 TK Neridé
397
6
59
volná karta
01.05.2018 22:08:27
27.
Tauber Václav 03.06.2002 SK Tenis Kladno
426
6
 
volná karta
10.05.2018 12:39:58
28.
Jindáček Jiří 20.08.2003 LTC Slovan Kladno
475
6
70
volná karta
05.05.2018 22:55:12
29.
Bradáč Matěj 29.04.2001 Slavoj Žiželice
504
6
 
volná karta
08.05.2018 22:26:39
30.
Hradecký Dan 14.06.2001 Slavoj Žiželice
504
6
 
volná karta
10.05.2018 09:11:25
31.
Beznoska Jaroslav 09.01.2003 TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
516
6
273
volná karta
06.05.2018 12:41:43
32.
Drbohlav Marek 05.04.2002 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
532
4
 
volná karta
06.05.2018 12:41:25
33.
Modrák Martin 23.05.2003 TK Radošovice
539
4
90
volná karta
11.05.2018 09:51:05
34.
Baloun Matěj 11.06.2001 TK Lány
561
4
 
volná karta
21.03.2018 09:50:41
35.
Barták Antonín 27.01.2003 TK Radošovice
611
4
77
volná karta
08.05.2018 12:20:02
36.
Němeček Václav 05.01.2004 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
639
4
139
volná karta
01.05.2018 17:33:27
37.
Čížek Jiří 21.08.2005 LTC Houštka
1170
1
221
volná karta
24.04.2018 07:38:43
38.
Říha Adam 12.04.2004 TK Neridé
1170
1
182
volná karta
10.05.2018 09:12:24
39.
Bouček František 17.07.2005 TK Neridé
1170
1
141
volná karta
11.05.2018 09:51:52
40.
Kříž Martin 14.06.2005 TJ LTC Poděbrady
1170
1
 
volná karta
11.05.2018 17:24:20
41.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
42.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
43.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
44.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
45.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
46.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
47.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
48.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Mrůzek Štěpán 18.11.2004 LTC Slovan Kladno
614
4
40
odhlášeno hráčem
06.05.2018 10:00:25
2.
Maštálka Petr 13.11.2002 LTC Mladá Boleslav o.s.
209
12
 
odhlášeno hráčem
11.05.2018 16:27:14