Název: | Oblastní přebor | Pořadatel: | středočeský | Datum: | 13.-15.05. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Poštolka Roman | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Fišer Štěpán | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Mareš Vojtěch | 4:6, 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Makovička Daniel | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Pučálka Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Jiroušek Lukáš | | | | 6:2, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Kobera Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
Beneš Tomáš | | | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Potůček Adam | | | | | | |
| | | | | | |
Doubek Lukáš | | | | | scr. | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Dinh Pavel | | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Froňka Martin | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Haňkovský David | | | 2:6, 6:3, 5:0, scr. | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Kratochvíl Filip | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 7:6, 6:0 | | |
| | | | | | |
Hlaváč Jan | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Kubelka David | | | | | | |
| | | | | | |
Sklenka Victor Andrés | | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Krischke Adam | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Barnat Jiří | | | | | | |
| | | | | | |
Semerák Jan | | | | | | 6:2, 1:0, scr. |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Novák Marek | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Král David | 6:3, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Kverek Libor | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Hrdina Aleš | | | | | | |
| | | | | | |
Beneš Martin | | | | 7:5, 7:5 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Modrák Martin | | | | | | |
| | | | | | |
Royston Daniel | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Schier Michael | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Pecák Štěpán | | | | | | |
| | | | | | |
Pírek František | | | | | 7:6, 2:6, 7:6 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Dyba Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Cihelka Jan | | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Příhoda Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Kopecký Štěpán | | | | 4:6, 6:4, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Buřil Adam | | | | | | |
| | | | | | |
Mrůzek Štěpán | | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Koukal Petr | 6:2, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Januška Adam | | | | | | |
| | | | | | |
| Počet účastníků | 38 | Nasazení | CŽ | BH | Poštolka Roman | 23 | 35 | Januška Adam | 36 | 30 | Pecák Štěpán | 37 | 30 | Doubek Lukáš | 39 | 30 | Pírek František | 58 | 25 | Barnat Jiří | 72 | 20 | Semerák Jan | 81 | 20 | Potůček Adam | 107 | 15 |
Kategorie : 9 | Součet BH: 205 |
Kódové číslo akce: 312830 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Schier Michael | 30.05.2002 | Sportclub Řevnice, z.s. | Kubelka David | 28.07.2003 | Slavoj Český Brod | Hlaváč Jan | 23.05.2001 | TK Bohutín, z.s. |
|