Název: |
Oblastní přebor |
Datum: |
22.-26.05. |
Pořadatel: |
Praha (P - 400) |
Kódové číslo: |
316800 |
Dvorců+povrch: |
8 antuka |
Kvalifikace |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Pá do 08:30 hod. |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Vaníček Petr |
: |
Štvanice 38 |
: |
170 00 Praha 7 |
Tel. (1): |
739220233 |
E-mail: |
pevanicek@seznam.cz |
Poznámka pořadatele: Kvalifikace se nehraje!!!
Právo startu mají pouze hráči s českým státním občanstvím registrovaní v pražských klubech. Vrchní rozhodčí a zdravotník:Ivan Vyvadil. Prezence do hlavní soutěže telefonicky nebo formou SMS v pátek od 16 do 17:00 hod. na mobil 601026050. Hlavní soutěž začíná v sobotu ráno, rozlosování bude zveřejněno na internetu v pátek večer (po prezenci,která je do 17:00 hod.)i s časovým plánem na sobotu.
Hraje se pouze dvouhra. Vklad do přeboru je snížen na 300,-Kč. Na základě výsledků postupuje na MČR 1 hráč. Dále bude na MČR za Prahu nominován ČTS jeden hráč na základě umístění na CŽ. Vzhledem k omezenému počtu nominovaných (počet účastníků MČR byl v důsledku epidemiologické situace snížen ze 48 na 32), nebudou do přeboru přijati hráči, které mají přímý postup na MČR zajištěn umístěním na CŽ (1.-10.). Startovní listina z přihlášených-34 míst dle CŽ 2019, 8 míst dle nvk, 4x volná karta PTS, 2x vk pořadatele.
STK-PTS |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Nicod Jakub |
21.07.2004 |
TK Sparta Praha |
24 |
35 |
|
|
12.05.2020 06:25:31 |
2. |
Vejšický Oldřich |
26.02.2004 |
TJ Sokol Vysočany |
26 |
35 |
|
|
11.05.2020 09:38:59 |
3. |
Baum Štěpán |
26.07.2003 |
TK Sparta Praha |
27 |
35 |
|
|
12.05.2020 14:05:58 |
4. |
Apltauer Filip |
21.03.2004 |
TK Sparta Praha |
32 |
30 |
|
|
12.05.2020 14:58:36 |
5. |
Truhlář Josef |
01.05.2003 |
Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. |
36 |
30 |
|
|
11.05.2020 12:39:27 |
6. |
Jupa Jakub |
06.01.2004 |
TK Sparta Praha |
42 |
30 |
|
|
06.04.2020 13:30:13 |
7. |
Schneider Václav |
25.08.2002 |
I.ČLTK Praha |
45 |
25 |
|
|
11.05.2020 11:27:52 |
8. |
Forman Max |
27.02.2002 |
TJ Sokol Vysočany |
48 |
25 |
|
|
11.05.2020 14:16:44 |
9. |
Matějka Daniel |
14.01.2002 |
SK Aritma Praha |
57 |
25 |
|
|
01.05.2020 22:46:47 |
10. |
Hájek Tobiáš |
04.09.2002 |
SK HAMR, z.s. |
59 |
25 |
|
|
11.05.2020 17:55:05 |
11. |
Kubín Marian |
14.10.2002 |
TK Sport Kolovraty |
68 |
20 |
|
|
05.05.2020 08:21:02 |
12. |
Šťastný Zoran |
10.06.2003 |
SK OAZA Praha |
92 |
20 |
|
|
10.04.2020 13:09:35 |
13. |
Vašíř Adam |
09.01.2004 |
I.ČLTK Praha |
98 |
20 |
|
|
11.05.2020 13:58:13 |
14. |
Vencl Matyáš |
23.12.2002 |
TJ Radlice z.s. |
119 |
15 |
|
|
12.04.2020 11:29:57 |
15. |
Čížek Gabriel |
02.05.2002 |
TK Olymp Praha |
127 |
15 |
|
|
08.05.2020 01:52:48 |
16. |
Kopecký Maxmilián Albert |
17.11.2002 |
TJ Břevnov |
133 |
15 |
|
|
11.05.2020 14:44:52 |
17. |
Kameník Lukáš |
19.05.2003 |
SK Aritma Praha |
139 |
15 |
|
|
11.05.2020 15:53:06 |
18. |
Kotarac Oliver |
14.07.2002 |
TJ Břevnov |
144 |
15 |
|
|
12.05.2020 11:34:53 |
19. |
Tocháček Marek |
26.06.2002 |
TC ESO Praha z.s. |
206 |
12 |
|
|
08.05.2020 19:12:46 |
20. |
Kalina Vít |
12.07.2005 |
TK Sparta Praha |
210 |
12 |
5 |
|
13.04.2020 11:38:49 |
21. |
Lukášek Daniel |
22.08.2002 |
TJ Radlice z.s. |
230 |
9 |
|
|
07.04.2020 17:00:39 |
22. |
Fáček Jan |
03.08.2005 |
TJ Spoje Praha |
234 |
9 |
23 |
|
09.04.2020 20:34:16 |
23. |
Filip Jakub |
25.09.2005 |
TK Sparta Praha |
237 |
9 |
21 |
|
19.04.2020 09:34:41 |
24. |
Brož Tobiáš |
05.03.2005 |
SK HAMR, z.s. |
257 |
9 |
86 |
|
06.05.2020 23:52:46 |
25. |
Petrofský Martin |
01.11.2005 |
TJ Sokol Vysočany |
260 |
9 |
69 |
|
07.05.2020 23:37:43 |
26. |
Bořek-Dohalský Vojtěch |
07.01.2004 |
SK Aritma Praha |
267 |
9 |
|
|
08.05.2020 06:06:05 |
27. |
Jašek David |
06.06.2004 |
TJ Sokol Vysočany |
279 |
9 |
|
|
07.05.2020 15:35:25 |
28. |
Pelda Ondřej |
14.05.2004 |
Lokomotiva Praha |
284 |
9 |
|
|
11.05.2020 09:36:21 |
29. |
Chvapil Viktor |
11.08.2004 |
Lokomotiva Praha |
292 |
9 |
|
|
12.05.2020 14:06:14 |
30. |
Elich Samuel |
01.12.2004 |
SK Aritma Praha |
322 |
9 |
|
|
08.05.2020 20:06:53 |
31. |
Hozman Dominik |
20.07.2005 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
343 |
6 |
15 |
|
11.05.2020 07:18:47 |
32. |
Bražina Michael |
12.03.2004 |
TK Písnice |
348 |
6 |
|
|
11.05.2020 11:39:18 |
33. |
Kusý Jan |
14.03.2005 |
LTC Modřany 2005 |
349 |
6 |
10 |
dle Cž nvk |
11.05.2020 07:37:22 |
34. |
Voleský Jakub |
24.04.2005 |
SK HAMR, z.s. |
369 |
6 |
39 |
dle Cž nvk |
12.05.2020 16:44:55 |
35. |
Velík Lukáš |
17.06.2005 |
I.ČLTK Praha |
416 |
6 |
3 |
volná karta PTS |
01.05.2020 20:48:19 |
36. |
Švojgr Kryštof |
25.01.2006 |
I.ČLTK Praha |
422 |
6 |
11 |
volná karta PTS |
09.05.2020 13:12:51 |
37. |
Havránek Šimon |
04.02.2005 |
TJ Solidarita Praha 10 |
438 |
6 |
74 |
|
09.05.2020 16:27:05 |
38. |
Petrofský David |
07.06.2007 |
TJ Sokol Vysočany |
529 |
4 |
91 |
|
12.05.2020 16:45:58 |
39. |
Durovič Boris |
26.08.2005 |
I.ČLTK Praha |
532 |
4 |
19 |
dle Cž nvk |
09.05.2020 16:51:59 |
40. |
Starý Michal |
12.05.2005 |
LTC Modřany 2005 |
549 |
4 |
45 |
dle Cž nvk |
10.05.2020 08:30:07 |
41. |
Horák Filip |
14.01.2006 |
I.ČLTK Praha |
718 |
4 |
27 |
dle Cž nvk |
08.05.2020 19:03:50 |
42. |
Šafrata Jan |
04.02.2006 |
I.ČLTK Praha |
798 |
3 |
55 |
volná karta pořadatele |
09.05.2020 18:52:02 |
43. |
Pazdera Marek |
07.02.2005 |
TK Slavia Plzeň |
1077 |
1 |
6 |
dle Cž nvk |
13.04.2020 18:54:17 |
44. |
Brunclík Petr |
17.07.2006 |
TK Sparta Praha |
1077 |
1 |
7 |
volná karta PTS |
02.05.2020 20:17:26 |
45. |
Fedasko Nikolas |
02.09.2005 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
1077 |
1 |
8 |
dle Cž nvk |
04.05.2020 07:46:43 |
46. |
Soukup Adam |
24.11.2006 |
I.ČLTK Praha |
1077 |
1 |
40 |
volná karta pořadatele |
08.05.2020 15:07:20 |
47. |
Hanzelín Filip |
29.04.2006 |
I.ČLTK Praha |
1077 |
1 |
16 |
volná karta PTS |
09.05.2020 00:28:51 |
48. |
Valeš Vojtěch |
03.01.2006 |
I.ČLTK Praha |
1077 |
1 |
14 |
dle Cž nvk |
11.05.2020 11:21:20 |
49. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
50. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
51. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
52. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
53. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
54. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
55. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
56. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
Kvalifikace
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Krištůfek Lukáš |
16.08.2005 |
SK Aritma Praha |
618 |
4 |
70 |
náhradník a 2.náhr.na místo dle nvk |
11.05.2020 12:53:39 |
2. |
Bien Daniel |
05.05.2006 |
TK Sparta Praha |
718 |
4 |
59 |
náhradník a 1.náhr.na místo dle nvk |
07.05.2020 20:05:50 |
3. |
Klofáč Tobiáš |
10.03.2007 |
SK Meteor Praha |
1009 |
3 |
106 |
náhradník |
12.05.2020 16:52:12 |
4. |
Kločurek Daniel |
08.03.2007 |
TK Sparta Praha |
1077 |
1 |
82 |
náhradník a 3.náhr.na místo dle nvk |
10.05.2020 20:07:27 |
5. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
6. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
7. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
8. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
9. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
10. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
11. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
12. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
13. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
14. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
15. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
16. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
17. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
18. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
19. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
20. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
21. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
22. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
23. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
24. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
25. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
26. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
27. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
28. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
29. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
30. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
31. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
32. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Střelec Jakub |
23.10.2002 |
SK OAZA Praha |
264 |
9 |
|
přihlášen po uzávěrce |
13.05.2020 09:42:12 |
2. |
Kotarac Alex |
22.06.2005 |
Pliskova Tennis Academy, z.s. |
322 |
9 |
318 |
přihlášen po uzávěrce |
13.05.2020 15:05:49 |
3. |
Svoboda Daniel |
10.11.2003 |
Tenisový klub Progress z.s. |
247 |
9 |
|
přihlášen po uzávěrce |
14.05.2020 12:11:00 |
4. |
Agovič Semi |
11.06.2003 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
125 |
15 |
|
přihlášen po uzávěrce |
15.05.2020 09:48:45 |
5. |
Holík Denis |
26.06.2004 |
TJ Sokol Vysočany |
199 |
12 |
|
přihlášen po uzávěrce |
15.05.2020 12:04:01 |
6. |
Paroulek Filip |
20.06.2005 |
TJ Radlice z.s. |
383 |
6 |
24 |
přihlášen po uzávěrce |
15.05.2020 18:13:15 |
7. |
Šupka Štěpán |
02.01.2003 |
LTC Zbraslav |
240 |
9 |
|
přihlášen po uzávěrce |
16.05.2020 12:23:11 |
8. |
Stauch Daniel |
27.08.2006 |
LTC Modřany 2005 |
1077 |
1 |
56 |
přihlášen po uzávěrce |
16.05.2020 12:41:03 |
9. |
Löffelmann René |
23.06.2003 |
TJ Sokol Vysočany |
475 |
6 |
|
přihlášen po uzávěrce |
16.05.2020 12:43:00 |
10. |
Šafář Petr |
24.01.2004 |
TK Start Praha-Topolka |
462 |
6 |
|
přihlášen po uzávěrce |
16.05.2020 12:50:49 |
11. |
Haluzík Martin |
20.12.2002 |
TJ Solidarita Praha 10 |
273 |
9 |
|
přihlášen po uzávěrce |
17.05.2020 14:15:17 |
12. |
Janko Antonín |
15.11.2003 |
TJ Sokol Vysočany |
202 |
12 |
|
přihlášen po uzávěrce |
20.05.2020 12:44:50 |
13. |
Čepl Filip |
24.01.2006 |
TK Sparta Praha |
1077 |
1 |
67 |
přihlášen po uzávěrce |
21.05.2020 13:00:29 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Prachař Jakub |
09.05.2003 |
I.ČLTK Praha |
15 |
45 |
|
odhlášeno pořadatelem-přímý postup dle CŽ |
11.05.2020 11:40:09 |
2. |
Jedlička Adam |
10.07.2005 |
TK Sparta Praha |
499 |
6 |
12 |
odhlášeno hráčem |
20.05.2020 12:31:18 |
3. |
Zlatohlávek Tomáš |
25.01.2004 |
I.ČLTK Praha |
94 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
21.05.2020 08:13:11 |
|