Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
22.-26.05.
Pořadatel:
Praha (P - 400)
Místo konání:
Ostrov Štvanice 38 Praha 7
Kódové číslo:
316800
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 08:30 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Vaníček Petr
Štvanice 38
170 00 Praha 7
Tel. (1):
739220233
E-mail:
pevanicek@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Kvalifikace se nehraje!!!
Právo startu mají pouze hráči s českým státním občanstvím registrovaní v pražských klubech. Vrchní rozhodčí a zdravotník:Ivan Vyvadil. Prezence do hlavní soutěže telefonicky nebo formou SMS v pátek od 16 do 17:00 hod. na mobil 601026050. Hlavní soutěž začíná v sobotu ráno, rozlosování bude zveřejněno na internetu v pátek večer (po prezenci,která je do 17:00 hod.)i s časovým plánem na sobotu.
Hraje se pouze dvouhra. Vklad do přeboru je snížen na 300,-Kč. Na základě výsledků postupuje na MČR 1 hráč. Dále bude na MČR za Prahu nominován ČTS jeden hráč na základě umístění na CŽ. Vzhledem k omezenému počtu nominovaných (počet účastníků MČR byl v důsledku epidemiologické situace snížen ze 48 na 32), nebudou do přeboru přijati hráči, které mají přímý postup na MČR zajištěn umístěním na CŽ (1.-10.). Startovní listina z přihlášených-34 míst dle CŽ 2019, 8 míst dle nvk, 4x volná karta PTS, 2x vk pořadatele.
STK-PTS
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Nicod Jakub 21.07.2004 TK Sparta Praha
24
35
 
 
12.05.2020 06:25:31
2.
Vejšický Oldřich 26.02.2004 TJ Sokol Vysočany
26
35
 
 
11.05.2020 09:38:59
3.
Baum Štěpán 26.07.2003 TK Sparta Praha
27
35
 
 
12.05.2020 14:05:58
4.
Apltauer Filip 21.03.2004 TK Olymp Praha
32
30
 
 
12.05.2020 14:58:36
5.
Truhlář Josef 01.05.2003 I.ČLTK Praha
36
30
 
 
11.05.2020 12:39:27
6.
Jupa Jakub 06.01.2004 TK Olymp Praha
42
30
 
 
06.04.2020 13:30:13
7.
Schneider Václav 25.08.2002 I.ČLTK Praha
45
25
 
 
11.05.2020 11:27:52
8.
Forman Max 27.02.2002 TJ Sokol Vysočany
48
25
 
 
11.05.2020 14:16:44
9.
Matějka Daniel 14.01.2002 SK Aritma Praha
57
25
 
 
01.05.2020 22:46:47
10.
Hájek Tobiáš 04.09.2002 SK HAMR, z.s.
59
25
 
 
11.05.2020 17:55:05
11.
Kubín Marian 14.10.2002 SK HAMR, z.s.
68
20
 
 
05.05.2020 08:21:02
12.
Šťastný Zoran 10.06.2003 TK Olymp Praha
92
20
 
 
10.04.2020 13:09:35
13.
Vašíř Adam 09.01.2004 I.ČLTK Praha
98
20
 
 
11.05.2020 13:58:13
14.
Vencl Matyáš 23.12.2002 SK Aritma Praha
119
15
 
 
12.04.2020 11:29:57
15.
Čížek Gabriel 02.05.2002 TK Olymp Praha
127
15
 
 
08.05.2020 01:52:48
16.
Kopecký Maxmilián Albert 17.11.2002 SK OAZA Praha
133
15
 
 
11.05.2020 14:44:52
17.
Kameník Lukáš 19.05.2003 SK Aritma Praha
139
15
 
 
11.05.2020 15:53:06
18.
Kotarac Oliver 14.07.2002 TJ Sokol Vysočany
144
15
 
 
12.05.2020 11:34:53
19.
Tocháček Marek 26.06.2002 TC ESO Praha z.s.
206
12
 
 
08.05.2020 19:12:46
20.
Kalina Vít 12.07.2005 TK Sparta Praha
210
12
5
 
13.04.2020 11:38:49
21.
Lukášek Daniel 22.08.2002 TK Sparta Praha
230
9
 
 
07.04.2020 17:00:39
22.
Fáček Jan 03.08.2005 TK Sparta Praha
234
9
23
 
09.04.2020 20:34:16
23.
Filip Jakub 25.09.2005 TK Sparta Praha
237
9
21
 
19.04.2020 09:34:41
24.
Brož Tobiáš 05.03.2005 SK HAMR, z.s.
257
9
86
 
06.05.2020 23:52:46
25.
Petrofský Martin 01.11.2005 LOB S.A. Bohnice, z.s.
260
9
69
 
07.05.2020 23:37:43
26.
Bořek-Dohalský Vojtěch 07.01.2004 SK Aritma Praha
267
9
 
 
08.05.2020 06:06:05
27.
Jašek David 06.06.2004 TJ Sokol Vysočany
279
9
 
 
07.05.2020 15:35:25
28.
Pelda Ondřej 14.05.2004 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
284
9
 
 
11.05.2020 09:36:21
29.
Chvapil Viktor 11.08.2004 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
292
9
 
 
12.05.2020 14:06:14
30.
Elich Samuel 01.12.2004 SK Aritma Praha
322
9
 
 
08.05.2020 20:06:53
31.
Hozman Dominik 20.07.2005 TK Olymp Praha
343
6
15
 
11.05.2020 07:18:47
32.
Bražina Michael 12.03.2004 TK Písnice
348
6
 
 
11.05.2020 11:39:18
33.
Kusý Jan 14.03.2005 LTC Modřany 2005
349
6
10
dle Cž nvk
11.05.2020 07:37:22
34.
Voleský Jakub 24.04.2005 SK HAMR, z.s.
369
6
39
dle Cž nvk
12.05.2020 16:44:55
35.
Velík Lukáš 17.06.2005 I.ČLTK Praha
416
6
3
volná karta PTS
01.05.2020 20:48:19
36.
Švojgr Kryštof 25.01.2006 I.ČLTK Praha
422
6
11
volná karta PTS
09.05.2020 13:12:51
37.
Havránek Šimon 04.02.2005 TJ Solidarita Praha 10
438
6
74
 
09.05.2020 16:27:05
38.
Petrofský David 07.06.2007 LOB S.A. Bohnice, z.s.
529
4
91
 
12.05.2020 16:45:58
39.
Durovič Boris 26.08.2005 I.ČLTK Praha
532
4
19
dle Cž nvk
09.05.2020 16:51:59
40.
Starý Michal 12.05.2005 LTC Modřany 2005
549
4
45
dle Cž nvk
10.05.2020 08:30:07
41.
Horák Filip 14.01.2006 I.ČLTK Praha
718
4
27
dle Cž nvk
08.05.2020 19:03:50
42.
Šafrata Jan 04.02.2006 I.ČLTK Praha
798
3
55
volná karta pořadatele
09.05.2020 18:52:02
43.
Pazdera Marek 07.02.2005 I.ČLTK Praha
1077
1
6
dle Cž nvk
13.04.2020 18:54:17
44.
Brunclík Petr 17.07.2006 TK Sparta Praha
1077
1
7
volná karta PTS
02.05.2020 20:17:26
45.
Fedasko Nikolas 02.09.2005 TK Sparta Praha
1077
1
8
dle Cž nvk
04.05.2020 07:46:43
46.
Soukup Adam 24.11.2006 I.ČLTK Praha
1077
1
40
volná karta pořadatele
08.05.2020 15:07:20
47.
Hanzelín Filip 29.04.2006 I.ČLTK Praha
1077
1
16
volná karta PTS
09.05.2020 00:28:51
48.
Valeš Vojtěch 03.01.2006 I.ČLTK Praha
1077
1
14
dle Cž nvk
11.05.2020 11:21:20
49.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
50.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
51.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
52.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
53.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
54.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
55.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
56.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Krištůfek Lukáš 16.08.2005 SK Aritma Praha
618
4
70
náhradník a 2.náhr.na místo dle nvk
11.05.2020 12:53:39
2.
Bien Daniel 05.05.2006 TK Sparta Praha
718
4
59
náhradník a 1.náhr.na místo dle nvk
07.05.2020 20:05:50
3.
Klofáč Tobiáš 10.03.2007 SK Meteor Praha
1009
3
106
náhradník
12.05.2020 16:52:12
4.
Kločurek Daniel 08.03.2007 TK Olymp Praha
1077
1
82
náhradník a 3.náhr.na místo dle nvk
10.05.2020 20:07:27
5.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
6.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
7.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
8.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
9.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
10.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
11.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
12.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
13.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
14.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
15.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
16.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
17.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
18.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
19.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
20.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
21.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
22.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
23.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
24.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
25.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
26.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
27.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
28.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
29.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
30.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
31.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
32.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Střelec Jakub 23.10.2002 SK OAZA Praha
264
9
 
přihlášen po uzávěrce
13.05.2020 09:42:12
2.
Kotarac Alex 22.06.2005 TK Sparta Praha
322
9
318
přihlášen po uzávěrce
13.05.2020 15:05:49
3.
Svoboda Daniel 10.11.2003 Tenisový klub Progress z.s.
247
9
 
přihlášen po uzávěrce
14.05.2020 12:11:00
4.
Agovič Semi 11.06.2003 LOB S.A. Bohnice, z.s.
125
15
 
přihlášen po uzávěrce
15.05.2020 09:48:45
5.
Holík Denis 26.06.2004 TJ Spoje Praha
199
12
 
přihlášen po uzávěrce
15.05.2020 12:04:01
6.
Paroulek Filip 20.06.2005 TJ Radlice
383
6
24
přihlášen po uzávěrce
15.05.2020 18:13:15
7.
Šupka Štěpán 02.01.2003 LTC Zbraslav
240
9
 
přihlášen po uzávěrce
16.05.2020 12:23:11
8.
Stauch Daniel 27.08.2006 LTC Modřany 2005
1077
1
56
přihlášen po uzávěrce
16.05.2020 12:41:03
9.
Löffelmann René 23.06.2003 TJ Spoje Praha
475
6
 
přihlášen po uzávěrce
16.05.2020 12:43:00
10.
Šafář Petr 24.01.2004 TK Start Praha-Topolka
462
6
 
přihlášen po uzávěrce
16.05.2020 12:50:49
11.
Haluzík Martin 20.12.2002 TJ Solidarita Praha 10
273
9
 
přihlášen po uzávěrce
17.05.2020 14:15:17
12.
Janko Antonín 15.11.2003 Tenis & Padel klub Písečná, z.s.
202
12
 
přihlášen po uzávěrce
20.05.2020 12:44:50
13.
Čepl Filip 24.01.2006 TK Sparta Praha
1077
1
67
přihlášen po uzávěrce
21.05.2020 13:00:29

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Prachař Jakub 09.05.2003 SK HAMR, z.s.
15
45
 
odhlášeno pořadatelem-přímý postup dle CŽ
11.05.2020 11:40:09
2.
Jedlička Adam 10.07.2005 TK Sparta Praha
499
6
12
odhlášeno hráčem
20.05.2020 12:31:18
3.
Zlatohlávek Tomáš 25.01.2004 I.ČLTK Praha
94
20
 
odhlášeno hráčem
21.05.2020 08:13:11