Název: |
Oblastní přebor |
Datum: |
12.-16.05. |
Pořadatel: |
Praha (P - 300) |
Kódové číslo: |
316800 |
Dvorců+povrch: |
8 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
40 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Ing. Saic Pavel |
: |
Mezi sklady 107/3 |
: |
140 00 Praha 4 |
Tel. (1): |
604987733 |
E-mail: |
saic@tkk.cz |
Poznámka pořadatele: Právo startu mají pouze hráči s českým státním občanstvím registrovaní v pražských klubech. V případě menšího počtu přihlášených, než stanovuje kvóta (40), budou při doplňování listiny upřednostňováni účastníci kvalifikace a volné karty. Celkový počet 40 nebude za žádných okolností překročen. Postup na MČR-kvóta 5. 4 semifinalisté+1 WC PTS
STK-PTS Vrchní rozhodčí- Petr Bičík Zdravotník- Sylvie Šimáková |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Kubík Kristián |
09.04.2002 |
SK OAZA Praha |
25 |
35 |
|
|
17.04.2018 13:51:20 |
2. |
Pírek František |
02.06.2000 |
SK HAMR, z.s. |
34 |
30 |
|
|
17.04.2018 21:32:51 |
3. |
Beran Jakub |
19.03.2001 |
LTC Modřany 2005 |
46 |
25 |
|
|
12.04.2018 13:09:30 |
4. |
Koliev Alexandr |
26.07.2002 |
TK Sparta Praha |
46 |
25 |
|
|
30.04.2018 14:20:27 |
5. |
Musil Mathias |
08.08.2002 |
I.ČLTK Praha |
50 |
25 |
|
volná karta PTS |
10.05.2018 11:54:03 |
6. |
Stuchlík Oskar Oliver |
17.08.2001 |
TJ Sokol Vysočany |
58 |
25 |
|
|
29.04.2018 07:41:19 |
7. |
Hegenbart Max |
08.10.2001 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
59 |
25 |
|
|
20.04.2018 23:00:34 |
8. |
Gorbušin Ivan |
07.06.2001 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
67 |
25 |
|
|
29.04.2018 07:55:29 |
9. |
Růžička Adam |
16.03.2000 |
TK Ruzyně Praha |
76 |
20 |
|
|
26.04.2018 22:50:05 |
10. |
Peterka Adam |
20.04.2001 |
Sokol Čimice |
78 |
20 |
|
|
20.03.2018 10:28:25 |
11. |
Forman Max |
27.02.2002 |
TJ Sokol Vysočany |
83 |
20 |
|
|
28.04.2018 09:44:38 |
12. |
Žák Kryštof |
23.08.2002 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
91 |
20 |
|
|
13.04.2018 08:34:13 |
13. |
Kazda Martin |
26.07.2001 |
TJ Sokol Vysočany |
98 |
20 |
|
|
19.04.2018 21:52:50 |
14. |
Keller Oliver |
22.01.2001 |
Pliskova Tennis Academy, z.s. |
112 |
15 |
|
volná karta pořadatele |
07.05.2018 03:01:10 |
15. |
Durovič Milan |
15.10.2001 |
I.ČLTK Praha |
114 |
15 |
|
volná karta PTS |
08.05.2018 12:03:21 |
16. |
Matějka Daniel |
14.01.2002 |
SK Aritma Praha |
116 |
15 |
|
volná karta PTS |
04.05.2018 10:08:13 |
17. |
Šťastný Boris |
24.07.2001 |
TK Olymp Praha |
119 |
15 |
|
|
19.03.2018 16:55:24 |
18. |
Kladiva Šimon |
23.11.2002 |
TJ Sokol Vysočany |
119 |
15 |
|
|
07.04.2018 22:29:02 |
19. |
Hošna Tadeáš |
28.05.2002 |
SK HAMR, z.s. |
121 |
15 |
|
|
23.04.2018 10:27:33 |
20. |
Hájek Tobiáš |
04.09.2002 |
SK HAMR, z.s. |
123 |
15 |
|
|
28.03.2018 13:45:01 |
21. |
Truhlář Josef |
01.05.2003 |
Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. |
137 |
15 |
548 |
|
23.04.2018 09:22:35 |
22. |
Ježek Vojtěch |
17.06.2000 |
I.ČLTK Praha |
164 |
12 |
|
|
16.04.2018 20:25:09 |
23. |
Sklenka Victor Andrés |
21.09.2001 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
169 |
12 |
|
|
23.03.2018 16:33:06 |
24. |
Baum Štěpán |
26.07.2003 |
TK Sparta Praha |
175 |
12 |
15 |
dle Cž nvk |
04.04.2018 13:45:00 |
25. |
Schneider Václav |
25.08.2002 |
I.ČLTK Praha |
175 |
12 |
|
nepřímý postup z QPP |
07.04.2018 17:47:57 |
26. |
Kubín Marian |
14.10.2002 |
TK Sport Kolovraty |
179 |
12 |
|
nepřímý postup z QPP |
04.04.2018 07:13:47 |
27. |
Vejšický Oldřich |
26.02.2004 |
TJ Sokol Vysočany |
194 |
12 |
12 |
přímý postup z QPP |
24.04.2018 14:23:02 |
28. |
Mikula Jakub |
23.06.2003 |
TJ Sokol Vysočany |
222 |
12 |
13 |
dle Cž nvk |
20.03.2018 13:35:02 |
29. |
Kračman Michal |
23.06.2003 |
TJ Spoje Praha |
227 |
12 |
14 |
dle Cž nvk |
18.03.2018 11:49:13 |
30. |
Zámečník Adam |
29.05.2003 |
TJ Sokol Vysočany |
227 |
12 |
38 |
přímý postup z QPP |
19.04.2018 12:20:29 |
31. |
Agovič Semi |
11.06.2003 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
266 |
9 |
50 |
přímý postup z QPP |
22.04.2018 20:19:14 |
32. |
Pařízek Radim |
24.06.2000 |
LTC Řevnice |
305 |
9 |
|
nepřímý postup z QPP |
23.04.2018 21:35:34 |
33. |
Šťastný Zoran |
10.06.2003 |
SK OAZA Praha |
305 |
9 |
49 |
dle Cž nvk |
28.04.2018 16:20:45 |
34. |
Bušek Kryštof |
28.08.2003 |
TJ Sokol Vysočany |
340 |
9 |
37 |
přímý postup z QPP |
19.04.2018 22:22:49 |
35. |
Průcha Oliver |
06.05.2002 |
TJ Sokol Vysočany |
349 |
6 |
|
nepřímý postup z QPP |
22.04.2018 14:19:52 |
36. |
Vydlák Šimon |
13.09.2002 |
TK Sport Kolovraty |
355 |
6 |
|
nepřímý postup z QPP |
19.04.2018 16:47:02 |
37. |
Landfeld Vít |
20.09.2003 |
I.ČLTK Praha |
379 |
6 |
22 |
dle Cž nvk |
21.03.2018 17:21:13 |
38. |
Kameník Lukáš |
19.05.2003 |
SK Aritma Praha |
566 |
4 |
97 |
nepřímý postup z QPP |
24.04.2018 17:09:08 |
39. |
Toman Kryštof |
14.01.2004 |
TJ Spoje Praha |
591 |
4 |
115 |
dle Cž nvk |
06.04.2018 09:47:53 |
40. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Phan Tomáš |
11.11.2001 |
TJ Radlice z.s. |
187 |
12 |
|
|
22.04.2018 13:35:13 |
2. |
Dinh Pavel |
01.10.2001 |
SK HAMR, z.s. |
190 |
12 |
|
|
18.04.2018 08:45:41 |
3. |
Stanek Martin |
28.06.2000 |
TJ Radlice z.s. |
225 |
12 |
|
|
25.04.2018 12:37:48 |
4. |
Špringer Adam |
08.03.2000 |
LTC Radotín |
237 |
9 |
|
|
27.04.2018 22:59:15 |
5. |
Vůle Matyáš |
03.02.2003 |
SK HAMR, z.s. |
389 |
6 |
223 |
|
30.04.2018 14:52:16 |
6. |
Tocháček Marek |
26.06.2002 |
TC ESO Praha z.s. |
431 |
6 |
|
|
23.04.2018 20:15:06 |
7. |
Hradil Tomáš |
03.02.2003 |
SK HAMR, z.s. |
793 |
4 |
160 |
|
03.04.2018 16:35:11 |
8. |
Herczeg Jan |
01.06.2002 |
TŠ Pohořelec |
1170 |
1 |
|
|
24.04.2018 22:35:21 |
9. |
Kotarac Oliver |
14.07.2002 |
TJ Břevnov |
312 |
9 |
|
|
07.05.2018 13:24:57 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Lazarev Leon |
12.02.2002 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
129 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
03.05.2018 23:35:32 |
2. |
Arendar Roman |
13.03.2000 |
TJ Spoje Praha |
61 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
04.05.2018 17:24:55 |
3. |
Klír Lukáš |
05.07.2004 |
TCG Karlovy Vary |
754 |
4 |
47 |
odhlášeno hráčem |
05.05.2018 11:14:58 |
4. |
Šubert Vítek |
23.10.2001 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
458 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
06.05.2018 15:08:27 |
5. |
Prachař Jakub |
09.05.2003 |
I.ČLTK Praha |
141 |
15 |
11 |
odhlášeno hráčem |
06.05.2018 16:59:54 |
6. |
Kopecký Maxmilián Albert |
17.11.2002 |
TJ Břevnov |
232 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
08.05.2018 11:43:48 |
7. |
Moravec František |
10.09.2000 |
TJ Sokol Vysočany |
170 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
10.05.2018 12:19:54 |
8. |
Pučelík Jan |
25.03.2003 |
LTC Modřany 2005 |
435 |
6 |
211 |
odhlášeno hráčem |
10.05.2018 12:30:16 |
9. |
Siniakov Daniel |
15.01.2003 |
TK AGROFERT Prostějov |
162 |
12 |
2 |
odhlášeno hráčem |
10.05.2018 16:24:09 |
10. |
Koníř Jan |
18.12.2001 |
Sokol Čimice |
440 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
11.05.2018 08:27:10 |
11. |
Apltauer Filip |
21.03.2004 |
TK Sparta Praha |
754 |
4 |
33 |
odhlášeno hráčem |
11.05.2018 10:59:02 |
12. |
Augustýn Mikoláš |
01.02.2003 |
SK HAMR, z.s. |
727 |
4 |
391 |
odhlášeno hráčem |
11.05.2018 14:47:27 |
13. |
Závrský Hynek |
11.08.2000 |
Tenisový klub Ledeč nad Sázavou |
86 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
11.05.2018 14:50:00 |
|