Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
12.-16.05.
Pořadatel:
Praha (P - 300)
Místo konání:
Mezi sklady 107/3 Praha 4
Kódové číslo:
316800
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
40
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Saic Pavel
Mezi sklady 107/3
140 00 Praha 4
Tel. (1):
604987733
E-mail:
saic@tkk.cz

Poznámka pořadatele:

Právo startu mají pouze hráči s českým státním občanstvím registrovaní v pražských klubech. V případě menšího počtu přihlášených, než stanovuje kvóta (40), budou při doplňování listiny upřednostňováni účastníci kvalifikace a volné karty. Celkový počet 40 nebude za žádných okolností překročen. Postup na MČR-kvóta 5. 4 semifinalisté+1 WC PTS
STK-PTS Vrchní rozhodčí- Petr Bičík Zdravotník- Sylvie Šimáková
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kubík Kristián 09.04.2002 SK OAZA Praha
25
35
 
 
17.04.2018 13:51:20
2.
Pírek František 02.06.2000 SK HAMR, z.s.
34
30
 
 
17.04.2018 21:32:51
3.
Beran Jakub 19.03.2001 TK Sparta Praha
46
25
 
 
12.04.2018 13:09:30
4.
Kolijev Alexandr 26.07.2002 TK Sparta Praha
46
25
 
 
30.04.2018 14:20:27
5.
Musil Mathias 08.08.2002 I.ČLTK Praha
50
25
 
volná karta PTS
10.05.2018 11:54:03
6.
Stuchlík Oskar Oliver 17.08.2001 TK Sparta Praha
58
25
 
 
29.04.2018 07:41:19
7.
Hegenbart Max 08.10.2001 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
59
25
 
 
20.04.2018 23:00:34
8.
Gorbušin Ivan 07.06.2001 TK Olymp Praha
67
25
 
 
29.04.2018 07:55:29
9.
Růžička Adam 16.03.2000 TK Olymp Praha
76
20
 
 
26.04.2018 22:50:05
10.
Peterka Adam 20.04.2001 TK Sparta Praha
78
20
 
 
20.03.2018 10:28:25
11.
Forman Max 27.02.2002 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
83
20
 
 
28.04.2018 09:44:38
12.
Žák Kryštof 23.08.2002 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
91
20
 
 
13.04.2018 08:34:13
13.
Kazda Martin 26.07.2001 TJ Sokol Vysočany
98
20
 
 
19.04.2018 21:52:50
14.
Keller Oliver 22.01.2001 TK Olymp Praha
112
15
 
volná karta pořadatele
07.05.2018 03:01:10
15.
Durovič Milan 15.10.2001 I.ČLTK Praha
114
15
 
volná karta PTS
08.05.2018 12:03:21
16.
Matějka Daniel 14.01.2002 SK Aritma Praha
116
15
 
volná karta PTS
04.05.2018 10:08:13
17.
Šťastný Boris 24.07.2001 TK Olymp Praha
119
15
 
 
19.03.2018 16:55:24
18.
Kladiva Šimon 23.11.2002 TJ Sokol Vysočany
119
15
 
 
07.04.2018 22:29:02
19.
Hošna Tadeáš 28.05.2002 SK HAMR, z.s.
121
15
 
 
23.04.2018 10:27:33
20.
Hájek Tobiáš 04.09.2002 SK HAMR, z.s.
123
15
 
 
28.03.2018 13:45:01
21.
Truhlář Josef 01.05.2003 I.ČLTK Praha
137
15
548
 
23.04.2018 09:22:35
22.
Ježek Vojtěch 17.06.2000 I.ČLTK Praha
164
12
 
 
16.04.2018 20:25:09
23.
Sklenka Victor Andrés 21.09.2001 TK Olymp Praha
169
12
 
 
23.03.2018 16:33:06
24.
Baum Štěpán 26.07.2003 TK Sparta Praha
175
12
15
dle Cž nvk
04.04.2018 13:45:00
25.
Schneider Václav 25.08.2002 I.ČLTK Praha
175
12
 
nepřímý postup z QPP
07.04.2018 17:47:57
26.
Kubín Marian 14.10.2002 TK Sport Kolovraty
179
12
 
nepřímý postup z QPP
04.04.2018 07:13:47
27.
Vejšický Oldřich 26.02.2004 TJ Sokol Vysočany
194
12
12
přímý postup z QPP
24.04.2018 14:23:02
28.
Mikula Jakub 23.06.2003 TJ Sokol Vysočany
222
12
13
dle Cž nvk
20.03.2018 13:35:02
29.
Kračman Michal 23.06.2003 TK Sparta Praha
227
12
14
dle Cž nvk
18.03.2018 11:49:13
30.
Zámečník Adam 29.05.2003 TJ Sokol Vysočany
227
12
38
přímý postup z QPP
19.04.2018 12:20:29
31.
Agovič Semi 11.06.2003 Lob S.A. Bohnice, zs
266
9
50
přímý postup z QPP
22.04.2018 20:19:14
32.
Pařízek Radim 24.06.2000 TJ Spoje Praha
305
9
 
nepřímý postup z QPP
23.04.2018 21:35:34
33.
Šťastný Zoran 10.06.2003 TJ Spoje Praha
305
9
49
dle Cž nvk
28.04.2018 16:20:45
34.
Bušek Kryštof 28.08.2003 TJ Sokol Vysočany
340
9
37
přímý postup z QPP
19.04.2018 22:22:49
35.
Průcha Oliver 06.05.2002 TJ Sokol Vysočany
349
6
 
nepřímý postup z QPP
22.04.2018 14:19:52
36.
Vydlák Šimon 13.09.2002 TK Sport Kolovraty
355
6
 
nepřímý postup z QPP
19.04.2018 16:47:02
37.
Landfeld Vít 20.09.2003 I.ČLTK Praha
379
6
22
dle Cž nvk
21.03.2018 17:21:13
38.
Kameník Lukáš 19.05.2003 SK Aritma Praha
566
4
97
nepřímý postup z QPP
24.04.2018 17:09:08
39.
Toman Kryštof 14.01.2004 TJ Spoje Praha
591
4
115
dle Cž nvk
06.04.2018 09:47:53
40.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Phan Tomáš 11.11.2001 TJ Radlice
187
12
 
 
22.04.2018 13:35:13
2.
Dinh Pavel 01.10.2001 SK HAMR, z.s.
190
12
 
 
18.04.2018 08:45:41
3.
Stanek Martin 28.06.2000 TJ Radlice
225
12
 
 
25.04.2018 12:37:48
4.
Špringer Adam 08.03.2000 LTC Radotín
237
9
 
 
27.04.2018 22:59:15
5.
Vůle Matyáš 03.02.2003 SK HAMR, z.s.
389
6
223
 
30.04.2018 14:52:16
6.
Tocháček Marek 26.06.2002 TC ESO Praha z.s.
431
6
 
 
23.04.2018 20:15:06
7.
Hradil Tomáš 03.02.2003 SK HAMR, z.s.
793
4
160
 
03.04.2018 16:35:11
8.
Herczeg Jan 01.06.2002 TŠ Pohořelec
1170
1
 
 
24.04.2018 22:35:21
9.
Kotarac Oliver 14.07.2002 TJ Spoje Praha
312
9
 
 
07.05.2018 13:24:57

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kljujev Leon 12.02.2002 SK OAZA Praha
129
15
 
odhlášeno hráčem
03.05.2018 23:35:32
2.
Arendar Roman 13.03.2000 TK Olymp Praha
61
25
 
odhlášeno hráčem
04.05.2018 17:24:55
3.
Klír Lukáš 05.07.2004 I.ČLTK Praha
754
4
47
odhlášeno hráčem
05.05.2018 11:14:58
4.
Šubert Vítek 23.10.2001 TC VŠ Praha
458
6
 
odhlášeno hráčem
06.05.2018 15:08:27
5.
Prachař Jakub 09.05.2003 SK HAMR, z.s.
141
15
11
odhlášeno hráčem
06.05.2018 16:59:54
6.
Kopecký Maxmilián Albert 17.11.2002 TK Start Praha-Topolka
232
12
 
odhlášeno hráčem
08.05.2018 11:43:48
7.
Moravec František 10.09.2000 TJ Sokol Vysočany
170
12
 
odhlášeno hráčem
10.05.2018 12:19:54
8.
Pučelík Jan 25.03.2003 LTC Modřany 2005
435
6
211
odhlášeno hráčem
10.05.2018 12:30:16
9.
Siniakov Daniel 15.01.2003 TK Sparta Praha
162
12
2
odhlášeno hráčem
10.05.2018 16:24:09
10.
Koníř Jan 18.12.2001 TJ Radlice
440
6
 
odhlášeno hráčem
11.05.2018 08:27:10
11.
Apltauer Filip 21.03.2004 TK Sparta Praha
754
4
33
odhlášeno hráčem
11.05.2018 10:59:02
12.
Augustýn Mikoláš 01.02.2003 SK HAMR, z.s.
727
4
391
odhlášeno hráčem
11.05.2018 14:47:27
13.
Závrský Hynek 11.08.2000 SK HAMR, z.s.
86
20
 
odhlášeno hráčem
11.05.2018 14:50:00