Název: |
UNIQA Tecnifibre cup |
Datum: |
23.-25.09. |
Pořadatel: |
TK Havířov (C - 200) |
Kódové číslo: |
316218 |
Dvorců + povrch: |
8 antuka |
Míče: |
Wilson US Open |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
28 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Špok Petr |
Opletalova 1218/8b | |
736 01 Havířov-Šumbark | |
Tel. (1): |
777034027 |
Tel. (2): |
777034009 |
E-mail: |
petrspok@centrum.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Pavelka Patrik | 07.01.2000 | TK TENNISPOINT FM | 82 |
20 |
21.09.2017 20:33:35 |
||
2. |
Matýsek Martin | 29.05.2001 | TK SC OSTRAVA | 146 |
12 |
21.09.2017 18:52:38 |
||
3. |
Šustáček Tomáš | 21.01.2001 | TK DEZA Valašské Meziříčí | 201 |
12 |
20.09.2017 08:57:16 |
||
4. |
Rodák Jan | 02.05.2001 | Městský tenisový klub Karviná | 240 |
9 |
21.09.2017 07:13:31 |
||
5. |
Bollog Jiří | 21.07.2001 | Městský tenisový klub Karviná | 274 |
9 |
12.09.2017 20:26:58 |
||
6. |
Urban Radim | 04.05.2001 | TK Slavia Orlová | 294 |
9 |
05.09.2017 16:15:39 |
||
7. |
Botur Lukáš | 21.08.2001 | TC BIOCEL Vratimov z.s. | 373 |
6 |
29.08.2017 20:51:14 |
||
8. |
Mališ Šimon | 17.08.2003 | Tennis Hill Havířov o.s. | 373 |
6 |
17 |
18.09.2017 15:30:33 |
|
9. |
Jadamus Adam | 22.04.2001 | SK Vitality Slezsko o.s. | 391 |
6 |
18.09.2017 15:30:51 |
||
10. |
Szturc Dominik | 20.07.2000 | TK Milo Olomouc | 429 |
6 |
22.09.2017 17:07:37 |
||
11. |
Opálka Matyas | 11.01.2003 | VSK VŠB-TU Ostrava | 597 |
4 |
135 |
02.09.2017 18:26:14 |
|
12. |
Vrba Lukáš | 02.05.2003 | Tenis Nový Jičín,z.s. | 724 |
4 |
103 |
22.09.2017 05:40:25 |
|
13. |
Havránek Jakub | 19.04.2002 | VSK VŠB-TU Ostrava | 833 |
3 |
127 |
03.09.2017 13:06:18 |
|
14. |
Raška Vítek | 10.02.2003 | SK Vitality Slezsko o.s. | 833 |
3 |
209 |
16.09.2017 11:45:53 |
|
15. |
Šíp Ondřej | 14.06.2002 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 889 |
3 |
464 |
13.09.2017 20:36:52 |
|
16. |
Dokoupil Přemysl | 11.02.2003 | TC Brno. | 908 |
3 |
129 |
10.09.2017 21:01:25 |
|
17. |
Nováček Filip | 20.12.2003 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 1026 |
3 |
149 |
03.08.2017 09:21:00 |
|
18. |
Janík Petr | 09.03.2003 | TJ Zbrojovka Vsetín | 1125 |
3 |
188 |
11.07.2017 20:51:33 |
|
19. |
Wojnar Dominik | 19.02.2003 | SK Vitality Slezsko o.s. | 1166 |
1 |
392 |
14.05.2017 17:38:30 |
|
20. |
Čech Filip | 23.08.2003 | TK AGROFERT Prostějov | 1166 |
1 |
105 |
14.09.2017 09:19:43 |
|
21. |
Klemens Filip | 13.08.2003 | TC Třinec | 1166 |
1 |
162 |
16.09.2017 19:28:51 |
|
22. |
volná karta | volná karta |
||||||
23. |
volná karta | volná karta |
||||||
24. |
volná karta | volná karta |
||||||
25. |
volná karta | volná karta |
||||||
26. |
volná karta | volná karta |
||||||
27. |
volná karta | volná karta |
||||||
28. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Szic Sandro | 09.11.2003 | Tenis Nový Jičín,z.s. | 1166 |
1 |
163 |
odhlášeno pořadatelem | 04.06.2017 11:43:02 |
2. |
Václavík Jan | 13.12.2002 | TK Kopřivnice z.s. | 1166 |
1 |
491 |
odhlášeno hráčem | 23.07.2017 13:30:01 |
3. |
Spirka Simon | 19.02.2004 | Slavoj Český Těšín | 1166 |
1 |
193 |
odhlášeno hráčem | 14.08.2017 22:15:42 |
4. |
Častulík Marek | 26.03.2003 | Pašťa tenis, z.s. | 459 |
6 |
79 |
odhlášeno hráčem | 22.08.2017 10:26:06 |
5. |
Kubín Matěj | 15.05.2002 | TK DEZA Valašské Meziříčí | 264 |
9 |
36 |
odhlášeno hráčem | 08.09.2017 21:51:02 |
6. |
Postupa Richard | 10.03.2003 | VSK VŠB-TU Ostrava | 530 |
4 |
39 |
odhlášeno hráčem | 10.09.2017 21:14:11 |
7. |
Res Richard | 25.01.2002 | TO VOKD Ostrava-Poruba | 1166 |
1 |
822 |
odhlášeno hráčem | 11.09.2017 08:25:17 |
8. |
Cerhák Matěj | 12.10.2001 | Rožnovský tenisový klub | 516 |
4 |
odhlášeno hráčem | 14.09.2017 19:57:02 |
|
9. |
Žemla Jakub | 03.07.2000 | TJ TO Sokol Stará Bělá | 1166 |
1 |
odhlášeno hráčem | 16.09.2017 09:48:07 |
|
10. |
Divila Radek Adam | 24.11.2002 | TK Milo Olomouc | 360 |
6 |
86 |
odhlášeno hráčem | 16.09.2017 15:25:08 |
11. |
Hoffmann Petr | 18.07.2001 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 474 |
6 |
odhlášeno hráčem | 19.09.2017 21:20:30 |
|
12. |
Valigůra Radim | 29.06.2001 | TJ TO Sokol Stará Bělá | 635 |
4 |
odhlášeno pořadatelem | 20.09.2017 08:19:00 |
|
13. |
Myslivec Matouš | 02.09.2001 | TK Havířov, z.s. | 451 |
6 |
odhlášeno hráčem | 20.09.2017 20:16:17 |
|
14. |
Dworzanski Mikolaj | 06.12.1999 | TK TENNISPOINT FM | 1166 |
1 |
odhlášeno pořadatelem | 21.09.2017 12:00:20 |
|
15. |
Čechovič Dalibor | 05.06.2002 | Tenisový klub Studénka z.s. | 1166 |
1 |
572 |
odhlášeno hráčem | 21.09.2017 12:56:10 |
16. |
Kostelník Ondřej | 25.05.1999 | Tennis Hill Havířov o.s. | 1067 |
3 |
odhlášeno hráčem | 22.09.2017 15:10:15 |