Pořadatel: | Jiskra Otrokovice | Datum: | 09.-11.09. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
| | | | | |
| | | | | |
Duben Jan | | | | | |
| | | | | |
Majer Lukáš | | 6:0, 6:4 | | | |
| | | | | |
Kostka Daniel | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Burda Jiří | | | 6:3, 6:3 | | |
| | | | | |
Fromel Martin | 5:7, 7:5, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Pekár Jan | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | |
Hlavoň Ondřej | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Tomeček Christian Lucas | | | | 6:4, 4:6, 6:3 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Boček Jan Alejandro | | 6:0, 2:6, 6:3 | | | |
| | | | | |
Dostál Filip | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Čech Filip | | | 1:6, 4:0, scr. | | |
| | | | | |
Bartoněk Jonáš | 7:5, 3:6, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Tichý Štěpán | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Josefčák David | | | | | 6:2, 6:1 |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Stanislav Jakub | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | |
Kroupa Adam | 6:3, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Zmeškal Oldřich | | | 6:3, 6:3 | | |
| | | | | |
Bellay Tomáš | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Naležinský Josef | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Postupa Richard | | | | 6:4, 6:7 (5), 6:1 | |
| | | | | |
Neděla Petr | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Zourek David | | 7:5, 6:1 | | | |
| | | | | |
Rybka Eduard | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Fojtů Michal | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | |
Fenyk Martin | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Zpěvák Lukáš | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: DLABAČ JAROSLAV |
Poznámka pořadatele: FINÁLE DVOUHRY DOROSTENCŮ JE V PONDĚLÍ 11.9.2017 VE 12.00 HOD. |
| Počet účastníků | 26 | Nasazení | CŽ | BH | Duben Jan | 179 | 12 | Zpěvák Lukáš | 225 | 12 | Tomeček Christian Lucas | 263 | 9 | Naležinský Josef | 272 | 9 | Hlavoň Ondřej | 385 | 6 | Tichý Štěpán | 502 | 6 | Postupa Richard | 530 | 4 | Josefčák David | 551 | 4 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 62 |
Kódové číslo akce: 312203 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Rybář Alex | 18.11.2001 | BLTC Brno |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Zourek David | 29.07.2003 | Start Brno | Fromel Martin | 16.02.2002 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | Duben Jan | 18.08.1999 | TK Zlín |
|