Pořadatel: | LTC Pardubice | Datum: | 09.-11.09. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Pejcha Jan | | | | | |
| | | | | |
Šrámek Ondřej | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Hrubý Kryštof | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Vrtěna Tomáš | scr. | | | | |
| | | | | |
Málek Jan | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | |
Fiedler Jiří | 6:2, 2:6, 1:0 (8) | | | | |
| | | | | |
Taláb Vojtěch | | 6:3, 7:5 | | | |
| | | | | |
Ryšánek Jan | 6:3, 4:6, 1:0 (10) | | | | |
| | | | | |
Černý Matyáš | | | | 6:0, 6:1 | |
| | | | | |
Kverek Libor | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Kuhn Jan | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Nováček Filip | 6:3, 7:6 | | | | |
| | | | | |
Skokan Ondřej | | | 6:2, 6:0 | | |
| | | | | |
Haisman David | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Syrovátka Filip | | 6:3, 5:7, 1:0 (5) | | | |
| | | | | |
Čížek Daniel | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Polák Marek | | | | | 6:0, 6:1 |
| | | | | |
Kárník Dominik | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Freiberk Jan | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Paleček Jakub | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Nekut Václav | | | 6:1, 6:4 | | |
| | | | | |
Praus Lukáš | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Hrdina Jakub | | 7:5, 6:3 | | | |
| | | | | |
Wünsch Vojtěch | 6:4, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Tichý Jakub | | | | 6:2, 7:5 | |
| | | | | |
Bartáček Filip | 4:6, 7:5, 1:0 (7) | | | | |
| | | | | |
Kelnar Lukáš | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | |
Taláb Matěj | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Málek Josef | | | 2:6, 6:2, 1:0 (8) | | |
| | | | | |
Berka Vojtěch | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Nekvinda Lukáš | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Paleček Ondřej | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Petr Skočdopole |
| Počet účastníků | 32 | Nasazení | CŽ | BH | Pejcha Jan | 140 | 15 | Paleček Ondřej | 147 | 12 | Černý Matyáš | 148 | 12 | Wünsch Vojtěch | 231 | 9 | Ryšánek Jan | 235 | 9 | Polák Marek | 247 | 9 | Čížek Daniel | 304 | 9 | Tichý Jakub | 316 | 9 |
Kategorie : 5 | Součet BH: 84 |
Kódové číslo akce: 312196 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Nekvinda Lukáš | 13.03.2000 | TO TJ Svitavy | Málek Josef | 01.06.2002 | TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. | Černý Matyáš | 15.10.2001 | LTK Liberec | Málek Jan | 01.06.2002 | TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. | Krejčíř Petr | 12.04.2001 | TENIS-CENTRUM DTJ HK |
|