Pořadatel: | TK Lány | Datum: | 08.-10.09. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Mareš Vojtěch | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Baloun Matěj | | 6:2, 7:5 | | | |
| | | | | |
Winter Oliver | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Arefe Tarkan | | | 6:0, 6:1 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Tauber Václav | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Kocourek Adam | | | | 7:5, 6:4 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Hrdina Aleš | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Cihelka Jan | | | 6:0, 7:5 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Kafka Tomáš | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Sýkora Tadeáš | | | | | 6:1, 6:2 |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Růžek Filip | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Kožušník Radan | | | 3:6, 6:2, 1:0 (7) | | |
| | | | | |
Došič Nikola | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Král David | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Jindáček Jiří | | | | 6:2, 6:1 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Krechler Ondřej | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Verner Petr | | | 7:5, 6:3 | | |
| | | | | |
Holzer Radek | 7:5, 3:6, 1:0 (7) | | | | |
| | | | | |
Čapek Jakub | | 6:0, 6:3 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Petr Moravec, tel 737 217 332 |
Poznámka pořadatele: Sobota 8:00 : Baloun-Winter, Kozusnik-Dosic, Verner-Holzer, Arefe-Tauber
9:15 ; Kocourek-Hrdina, Cihelka-Kafka, Sykora-Ruzek, Jindacek-Krechler
10:30 : Mares, Kral, Capek
|
| Počet účastníků | 19 | Nasazení | CŽ | BH | Mareš Vojtěch | 270 | 9 | Čapek Jakub | 283 | 9 | Král David | 313 | 9 | Kocourek Adam | 441 | 6 | Cihelka Jan | 456 | 6 | Jindáček Jiří | 583 | 4 | Baloun Matěj | 597 | 4 | Tauber Václav | 768 | 4 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 51 |
Kódové číslo akce: 312191 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Soukup Matěj | 28.02.2004 | TK Lány | Jirmus Jiří | 09.09.2003 | TK Lány | Klein Jakub | 05.05.2006 | TK Lány | Čebiš Adam | 02.08.2003 | TK Lány |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Čapek Jakub | 07.05.2000 | TK Slavia Plzeň | Krechler Ondřej | 15.03.2003 | TJ Spoje Praha | Král David | 14.01.2002 | Pála Vízner Tennis z.s. | Kožušník Radan | 17.06.2000 | Sokol Nové Strašecí | Cihelka Jan | 16.10.2002 | F.H.TK Dobřichovice | Hrdina Aleš | 12.04.2003 | TK Neridé | Kocourek Adam | 11.08.2000 | TJ TK Neratovice | Tauber Václav | 03.06.2002 | LTC Slovan Kladno | Arefe Tarkan | 20.11.2004 | 1. Vestecká sportovní o.s. | Mareš Vojtěch | 25.05.2001 | TK Neridé |
|