Název: | Lob cup | Pořadatel: | LOB S.A. Bohnice, z.s. | Datum: | 12.-14.09. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Kopecký Maxmilián Albert | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Palamarchuk Vasyl | | 7:5, 0:6, 1:0 | | | | |
| | | | | | |
Dvořák Lukáš | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Jarolímek Josef | | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 1:4, scr. | | | | |
| | | | | | |
Čermák Matěj | | | | | | |
| | | | | | |
Teuber Eric | | | | 6:4, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Dostál Adam | | | | | | |
| | | | | | |
Dvořák David | | | 7:5, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:7, 1:0 | | | | |
| | | | | | |
Kotarac Alex | | | | | | |
| | | | | | |
Petrofský Martin | | | | | 6:3, 7:6 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 4:6, 1:0 | | | | |
| | | | | | |
Brož Dominik | | | | | | |
| | | | | | |
Rieser Frederik William | | | 6:3, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Šimek Daniel | | | | | | |
| | | | | | |
Brettl Filip | | | | 6:4, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Teuber René | | | | | | |
| | | | | | |
Beneš Michal | | | 6:2, 3:0, scr. | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Novotný Bruno | | | | | | |
| | | | | | |
Elich Samuel | | | | | | 6:4, 6:2 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Štreit David | | | | | | |
| | | | | | |
Šusta Bartoloměj | | | scr. | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Mitáš Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
Jaroš Václav | | | | 6:1, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Koutek Petr | | | | | | |
| | | | | | |
Voleský Jakub | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Svoboda Daniel | | | | | | |
| | | | | | |
Chvapil Viktor | | | | | 6:1, 6:1 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:7, 6:3, 1:0 | | | | |
| | | | | | |
Juha Konrád | | | | | | |
| | | | | | |
Daněk Oldřich | | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Hladík Daniel | | | | | | |
| | | | | | |
Kameník David | | | | 6:2, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Starý Michal | | | | | | |
| | | | | | |
Gáborík Trajan | | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Jaroš Michal | 6:3, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Zámečník Adam | | | | | | |
| | | | | | |
Poznámka pořadatele: program na neděli:
9:00==osmifinále singlů kluci, následuje čtvrtfinále singlů kluci
NB 13:00==dohrávka deblů |
| Počet účastníků | 34 | Nasazení | CŽ | BH | Kopecký Maxmilián Albert | 133 | 15 | Zámečník Adam | 154 | 12 | Svoboda Daniel | 247 | 9 | Petrofský Martin | 260 | 9 | Chvapil Viktor | 292 | 9 | Elich Samuel | 322 | 9 | Kotarac Alex | 322 | 9 | Novotný Bruno | 367 | 6 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 78 |
Kódové číslo akce: 312184 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Páltik Richard | 22.02.2005 | Sokol Čimice |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Brettl Filip | 12.12.2006 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | Rieser Frederik William | 31.12.2006 | TK Olymp Praha | Agovič Semi | 11.06.2003 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | Kusý Jan | 14.03.2005 | LTC Modřany 2005 |
|