Prachař Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Říha Matyáš | | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Pecháček Jonáš | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Hoštička Adam | | | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Padevět Jonáš | | | | | | |
| | | | | | |
Fáček Erik | | | | 6:2, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Čížek Patrik | | | | | | |
| | | | | | |
Karger Daniel | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Šťastný Zoran | | | | | | |
| | | | | | |
Zourek David | | | | | 6:4, 4:6, 6:4 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Doppler Patrik | | | | | | |
| | | | | | |
Lisa Roman | | | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Hrubec Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Kuba Jakub | | | | 6:1, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Guzik Martin | | | | | | |
| | | | | | |
Mach Jan | | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Kotarac Oliver | | | | | | |
| | | | | | |
Klakurka Lukáš | | | | | | 6:4, 6:3 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 1:6, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Komrska Ondřej | | | | | | |
| | | | | | |
Holík Denis | | | 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Moštěk David | | | | | | |
| | | | | | |
Fuka Jan | | | | 3:6, 6:2, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Kneys Radek | | | | | | |
| | | | | | |
Hertl Otto | | | 6:4, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Knutson Dominik | 6:1, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Jadlovský Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Minárik Martin | | | | | 6:4, 5:0, scr. | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Makovský Jiří | | | | | | |
| | | | | | |
Apltauer Filip | | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Skokan Ondřej | | | | | | |
| | | | | | |
Kotarac Alex | | | | 6:4, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 4:6, 7:5, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Žemlička Josef | | | | | | |
| | | | | | |
Dvořák Štěpán | | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Šupka Štěpán | 7:5, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Matějka Daniel | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Chalupa Petr (platná licence B do 23.03.2020) |
Poznámka pořadatele: rozpis zápasů na sobotu:
08:00: Říha - Pecháček, Hertl - Knutson, Dvořák - Šupka, Hoštička - Padevět, Fáček - Čížek.
09:00: Šťastný - Karger, Zourek - Doppler, Lisa - Hrubec, Kuba - Guzik, Mach - Kotarac O.
10:00: Klakurka - Komrska, Holík - Moštěk, Fuka - Kneys, Minárik - Makovský, Apltauer - Skokan.
11:00: Kotarac A. - Žemlička, Prachař, Jadlovský, Matějka. |
| Počet účastníků | 35 | Nasazení | CŽ | BH | Prachař Jakub | 40 | 30 | Matějka Daniel | 85 | 20 | Jadlovský Jan | 111 | 15 | Zourek David | 157 | 12 | Minárik Martin | 165 | 12 | Klakurka Lukáš | 170 | 12 | Kotarac Oliver | 185 | 12 | Šťastný Zoran | 191 | 12 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 125 |
Kódové číslo akce: 312180 |
|
|