Název: |
Pohár Rožnova |
Datum: |
12.-14.09. |
Pořadatel: |
Rožnovský tenisový klub (C - 300) |
Kódové číslo: |
316176 |
Dvorců + povrch: |
6 antuka |
Míče: |
Wilson US Open |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Mrlík Jaromír |
Luční 2724 | |
756 61 Rožnov p.R. | |
Tel. (1): |
773 632 724 |
E-mail: |
JardaMrlik@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Guráš Martin | 18.09.2004 | TK Na Dolině o.s. | 100 |
20 |
volná karta / prezentován | 03.09.2020 19:42:43 |
|
2. |
Čech Jan | 01.06.2004 | TJ Zbrojovka Vsetín | 110 |
15 |
volná karta / prezentován | 07.09.2020 20:05:32 |
|
3. |
Nováček Filip | 20.12.2003 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 184 |
12 |
prezentován | 26.08.2020 15:07:07 |
|
4. |
Janík Petr | 09.03.2003 | TJ Zbrojovka Vsetín | 196 |
12 |
prezentován | 15.05.2020 15:31:32 |
|
5. |
Taláb Vojtěch | 05.01.2003 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 202 |
12 |
volná karta / prezentován | 03.09.2020 13:19:25 |
|
6. |
Fojtů Michal | 05.01.2002 | TJ Zbrojovka Vsetín | 206 |
12 |
prezentován | 07.09.2020 20:05:08 |
|
7. |
Taláb Matěj | 05.01.2003 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 232 |
9 |
volná karta / prezentován | 03.09.2020 13:19:58 |
|
8. |
Juřena Michal | 04.10.2005 | TK Zlín | 260 |
9 |
40 |
prezentován | 15.06.2020 06:32:36 |
9. |
Novák Lukáš | 23.02.2004 | TK Zlín | 298 |
9 |
prezentován | 06.09.2020 21:23:55 |
|
10. |
Čáňo Šimon | 23.03.2004 | TK Na Dolině o.s. | 379 |
6 |
volná karta / prezentován | 10.09.2020 15:04:03 |
|
11. |
Vašenka Daniel | 02.06.2005 | TK Na Dolině o.s. | 388 |
6 |
13 |
prezentován | 08.09.2020 21:26:28 |
12. |
Ševčík Jakub | 12.04.2004 | TCV Strání | 446 |
6 |
prezentován | 18.08.2020 19:48:05 |
|
13. |
Bobek Tomáš | 16.01.2003 | TK DEZA Valašské Meziříčí | 586 |
4 |
prezentován | 24.08.2020 13:57:02 |
|
14. |
Knesl David | 29.11.2006 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 600 |
4 |
60 |
prezentován | 30.07.2020 21:43:30 |
15. |
Bobek Vojtěch | 21.03.2005 | TK DEZA Valašské Meziříčí | 822 |
3 |
438 |
prezentován | 24.08.2020 13:57:47 |
16. |
Pekara Přemysl | 06.06.2006 | TK TENNISPOINT FM | 838 |
3 |
402 |
prezentován | 01.04.2020 06:53:26 |
17. |
Pekara Štěpán | 26.02.2004 | Beskydský tenisový klub-klub zrušen | 1076 |
3 |
prezentován | 01.04.2020 06:59:22 |
|
18. |
Kváč Petr | 25.11.2005 | Rožnovský tenisový klub | 1076 |
3 |
560 |
prezentován | 02.08.2020 20:54:46 |
19. |
Mičola Vítek | 27.11.2005 | TJ TO Gumárny Zubří | 1077 |
1 |
424 |
prezentován | 18.07.2020 17:34:02 |
20. |
Štíhel Filip | 26.06.2005 | T.T.C.Rožnov | 1077 |
1 |
483 |
volná karta / prezentován | 11.08.2020 12:39:36 |
21. |
Šafařík Jonáš | 10.03.2006 | TJ Zbrojovka Vsetín | 1077 |
1 |
121 |
prezentován | 19.08.2020 10:28:34 |
22. |
Rožnovský Matyáš | 04.01.2006 | SK JC Sport Opava | 1077 |
1 |
246 |
prezentován | 09.09.2020 17:23:16 |
23. |
Onderka Karel | 15.03.2006 | SK JC Sport Opava | 1077 |
1 |
579 |
prezentován | 10.09.2020 15:50:34 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Schön Jakub | 28.08.2003 | TJ Zbrojovka Vsetín | 1077 |
1 |
odhlášeno hráčem | 03.07.2020 13:51:28 |
|
2. |
Kubín Matěj | 15.05.2002 | TK DEZA Valašské Meziříčí | 95 |
20 |
odhlášeno hráčem | 23.08.2020 19:29:50 |
|
3. |
Hanák Ondřej | 21.06.2007 | TK Na Dolině o.s. | 1077 |
1 |
192 |
odhlášeno hráčem | 25.08.2020 22:57:56 |
4. |
Petráš Adam | 13.02.2006 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 1077 |
1 |
251 |
odhlášeno hráčem | 31.08.2020 21:06:57 |
5. |
Hádlík Michal | 21.03.2006 | SK Zlín-Mladcová | 1077 |
1 |
303 |
odhlášeno hráčem | 06.09.2020 09:48:42 |
6. |
Rektořík Marek | 20.08.2006 | TK Zlín | 1009 |
3 |
231 |
odhlášeno hráčem | 06.09.2020 10:50:23 |
7. |
Sochor Matyáš | 01.06.2004 | Slavoj Český Těšín | 410 |
6 |
odhlášeno hráčem | 07.09.2020 20:31:26 |
|
8. |
Sosna Maxim | 21.06.2005 | Slavoj Český Těšín | 1077 |
1 |
309 |
odhlášeno hráčem | 09.09.2020 09:26:47 |
9. |
Spirka Simon | 19.02.2004 | Slavoj Český Těšín | 190 |
12 |
odhlášeno hráčem | 10.09.2020 20:46:57 |
|
10. |
Stindl Rudolf | 17.12.2003 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 636 |
4 |
odhlášeno hráčem | 11.09.2020 10:15:38 |
|
11. |
Růčka Šimon | 30.12.2005 | Rožnovský tenisový klub | 1077 |
1 |
560 |
odhlášeno pořadatelem | 11.09.2020 10:46:48 |
12. |
Cienciala Jan | 09.01.2004 | TC Třinec | 284 |
9 |
odhlášeno hráčem | 11.09.2020 15:38:18 |
|
13. |
Kubalka Igor | 23.04.2005 | SK Vitality Slezsko o.s. | 1077 |
1 |
190 |
odhlášeno pořadatelem | 11.09.2020 17:18:14 |