Pořadatel: | TK Pelhřimov | Datum: | 02.-04.09. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Varga Alexandr | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Žaloudík Jiří | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Strouhal Jakub | 3:6, 7:5, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Palán David | | | 6:3, 6:4 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Paťha Daniel | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Hrubec Jan | | | | 6:3, 6:4 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Dvořák Tomáš | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
Schneebaum Tobias | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Grün Vojtěch | | | 3:6, scr. | | |
| | | | | |
Brada Adam | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Koukal Vojtěch | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Andráško Vít | | | | | 6:1, 1:6, 7:5 |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Bouchner Aleš | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
Okapal René | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Šefčík Matyáš | | | 7:5, 4:0, scr. | | |
| | | | | |
Křepinský Vojtěch | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Fiala Gustav | | 7:5, 6:2 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Vopelka Jakub | | | | 2:6, 6:0, 6:0 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Radosta Jan | | 7:6 (5), 6:0 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Křepinský Adam | | | 3:2, scr. | | |
| | | | | |
Bartušek Vítek | 6:4, 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
Buček Milan | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Evžen Reich |
Poznámka pořadatele: Program pondělí 4.9.
13,00 Varga-Palán,Hrubec-Koukal,Bouchner -Šefčík
|
| Počet účastníků | 22 | Nasazení | CŽ | BH | Varga Alexandr | 137 | 15 | Buček Milan | 252 | 9 | Hrubec Jan | 323 | 9 | Fiala Gustav | 385 | 6 | Vopelka Jakub | 456 | 6 | Koukal Vojtěch | 469 | 6 | Andráško Vít | 502 | 6 | Paťha Daniel | 507 | 6 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 63 |
Kódové číslo akce: 312175 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Žaloudík Jiří | 13.05.2002 | TJ TK Hluboká nad Vltavou | Dubec Adam Zdeněk | 08.10.2000 | TJ Sokol Bedřichov Jihlava |
|