Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Název:
TK Sokol Horní Počernice,p.s. - dorost
Pořadatel:
TK Sokol Horní Počernice,p.s.
Datum:
31.08-01.09.
Věk. kategorie:
dorost
Karger Daniel
Karger
Karger
Havránek Lukáš
6:2, 7:5
Brož
Brož Dominik
7:6, 6:2
Karger
Říha Adam
6:2, 7:6
Říha
Chizhenko Nikolay
6:0, 6:0
Říha
Drbal Filip
7:6, 7:6
Haluzík
Haluzík Martin
4:1, scr.
Padevět
Vydlák Šimon
6:1, 6:1
Vydlák
Pešl Alec
6:4, 6:1
Svoboda
Botek Radovan
6:3, 6:2
Svoboda
Svoboda Tomáš
6:2, 6:0
Padevět
Jaroš Václav
6:0, 6:0
Šidlík
Šidlík David
7:5, 6:2
Padevět
Kovačka Matouš
6:0, 6:0
Padevět
Padevět Jonáš
6:0, 6:0
Padevět
Žák Kryštof
6:1, 6:2
Šafrata
Šafrata Jan
6:3, 6:4
Šafrata
Šiler Martin
6:3, 6:3
Šiler
Velek Matěj
6:0, 6:0
Šafrata
Ščurek Oliver
6:4, 6:2
Ščurek
Klíma Adam
6:2, 6:1
Rudolf
Klíma Štěpán
6:4, 6:1
Rudolf
Rudolf Matěj
6:0, 6:0
Šafrata
Brabec Martin
6:2, 6:0
Brabec
Kresta Šimon
6:0, 6:1
Brabec
Losman Matěj
6:4, 6:0
Losman
Vaníček Šimon
6:4, 6:3
Koubovský
Kašpárek Jáchym
scr.
Picek
Picek Samuel
6:0, 6:1
Koubovský
Švagerka David
6:3, 6:2
Koubovský
Koubovský Petr
6:1, 6:0
Poznámka pořadatele:
>>> Online výsledky a pořadí zápasů na xtenis.cz <<<
Počet účastníků
31
Nasazení
CŽ
BH
Karger Daniel
220
9
Koubovský Petr
252
9
Rudolf Matěj
298
9
Vydlák Šimon
321
9
Haluzík Martin
360
6
Padevět Jonáš
363
6
Žák Kryštof
426
6
Brabec Martin
435
6
Kategorie : 4
Součet BH: 60
Kódové číslo akce: 312170
Haluzík Martin
-
Koubovský Petr
Haluzík
-
Koubovský
Haluzík
-
Koubovský
Žák Kryštof
-
Šidlík David
6:4, 6:2
Žák
-
Šidlík
Svoboda Tomáš
-
Havránek Lukáš
6:0, 6:1
Haluzík
-
Koubovský
Ščurek Oliver
-
Karger Daniel
6:2, 6:3
Ščurek
-
Karger
Šiler
-
Kovačka
7:6, 4:6, 1:0
Šiler
-
Kovačka
Šiler Martin
-
Kovačka Matouš
Říha
-
Rudolf
Velek Matěj
-
Kašpárek Jáchym
7:6, 6:4
Velek
-
Kašpárek
Říha
-
Rudolf
6:4, 6:1
Říha
-
Rudolf
Říha Adam
-
Rudolf Matěj
Říha
-
Rudolf
Losman Matěj
-
Picek Samuel
6:1, 6:3
Losman
-
Picek
Vydlák
-
Brabec
6:3, 7:5
Vydlák
-
Brabec
Vydlák Šimon
-
Brabec Martin
Počet dvojic
9
Nasazení
CŽ
BH
Karger Daniel
220
9
Koubovský Petr
252
9
Rudolf Matěj
298
9
Vydlák Šimon
321
9
Haluzík Martin
360
6
Žák Kryštof
426
6
Brabec Martin
435
6
Ščurek Oliver
533
4
Kategorie : 4
Součet BH: 58
Kódové číslo akce: 314170
Tisková PDF verze hracího plánu
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráče
datum narození
klub
Kašpárek Jáchym
16.12.2004
Sokol Libiš
Havránek Lukáš
27.08.2004
LTC Houštka