Název: |
Tera Cup |
Datum: |
05.-08.09. |
Pořadatel: |
LTC České Budějovice,z.s. (B - 400) |
Kódové číslo: |
316161 |
Dvorců+povrch: |
10 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Linha Jiří |
: |
Pražská 37 |
: |
370 05 České Budějovice |
Tel. (1): |
601 082 917 |
E-mail: |
sport@teniscb.cz |
Internet: |
www.teniscb.cz |
Poznámka pořadatele: Prezentace pátek 8-12 formou SMS na čísle 601 082 917. Losování proběhne v 18:15 v kanceláři klubu.
Hrajeme dle předpisů ČTS.
Dvouhra
S pravidlem NO LET, 3. set za stavu 6:6 tiebreak
Čtyřhra
S pravidlem NO LET, NO AD, 3. set supertiebreak |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Minárik Martin |
02.09.2003 |
LTC Český Krumlov |
78 |
20 |
|
|
11.08.2020 21:21:15 |
2. |
Jadlovský Jan |
05.03.2003 |
TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. |
83 |
20 |
|
|
08.08.2020 18:30:43 |
3. |
Klakurka Lukáš |
04.08.2003 |
Start Brno |
85 |
20 |
|
|
23.08.2020 17:44:37 |
4. |
Šťastný Zoran |
10.06.2003 |
SK OAZA Praha |
92 |
20 |
|
|
28.07.2020 17:30:41 |
5. |
Zlatohlávek Tomáš |
25.01.2004 |
I.ČLTK Praha |
94 |
20 |
|
|
20.08.2020 07:14:23 |
6. |
Vašíř Adam |
09.01.2004 |
I.ČLTK Praha |
98 |
20 |
|
|
03.09.2020 18:39:25 |
7. |
Bartoněk Jonáš |
18.12.2002 |
HTK Třebíč |
106 |
15 |
|
|
27.08.2020 21:32:14 |
8. |
Krischke Adam |
03.05.2003 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
109 |
15 |
|
|
23.08.2020 09:23:31 |
9. |
Padevět Jonáš |
05.01.2004 |
Tenisový klub Černošice |
111 |
15 |
|
|
26.08.2020 11:48:04 |
10. |
Komrska Ondřej |
13.09.2002 |
TC Brno. |
118 |
15 |
|
|
02.08.2020 13:17:47 |
11. |
Říha Matyáš |
01.02.2004 |
HTK Třebíč |
121 |
15 |
|
|
02.06.2020 20:29:01 |
12. |
Mach Jan |
05.05.2004 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
150 |
12 |
|
|
16.07.2020 20:06:21 |
13. |
Skokan Ondřej |
17.05.2003 |
LTC Pardubice |
154 |
12 |
|
|
22.06.2020 12:22:13 |
14. |
Fáček Erik |
05.12.2004 |
LTC Tábor 1903 |
172 |
12 |
|
|
16.08.2020 18:37:04 |
15. |
Páral Radim |
04.11.2004 |
TK Spartak Jihlava |
186 |
12 |
|
|
25.08.2020 18:05:29 |
16. |
Janík Petr |
09.03.2003 |
TJ Zbrojovka Vsetín |
196 |
12 |
|
|
22.08.2020 19:30:26 |
17. |
Holík Denis |
26.06.2004 |
TJ Sokol Vysočany |
199 |
12 |
|
|
03.06.2020 14:35:36 |
18. |
Musil Jindřich |
03.09.2004 |
TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. |
237 |
9 |
|
|
10.08.2020 20:41:24 |
19. |
Filip Jakub |
25.09.2005 |
TK Sparta Praha |
237 |
9 |
21 |
|
31.08.2020 14:31:39 |
20. |
Kneys Radek |
22.09.2004 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
256 |
9 |
|
|
08.08.2020 12:20:47 |
21. |
Dušek Karel |
25.02.2004 |
TJ Sokol Vysočany |
267 |
9 |
|
|
30.06.2020 21:55:51 |
22. |
Blumaier Daniel |
20.05.2005 |
ŽLTC Brno |
281 |
9 |
37 |
|
30.08.2020 16:05:10 |
23. |
Brašna Dominik |
29.11.2005 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
282 |
9 |
70 |
|
16.08.2020 12:39:45 |
24. |
Laštovička Luboš |
27.02.2005 |
TK Spartak Jihlava |
303 |
9 |
31 |
|
23.08.2020 22:29:26 |
25. |
Doppler Patrik |
01.08.2003 |
Start Brno |
312 |
9 |
|
|
14.05.2020 14:23:48 |
26. |
Müller Theodor |
12.08.2004 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
319 |
9 |
|
|
18.08.2020 22:19:09 |
27. |
Blažka Daniel |
03.02.2004 |
TK BH Jihlava z.s. |
331 |
9 |
|
|
26.07.2020 19:35:03 |
28. |
Šiler Martin |
15.02.2005 |
Sokol Říčany |
347 |
6 |
68 |
|
16.08.2020 22:00:55 |
29. |
Dvořák Štěpán |
10.09.2004 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
358 |
6 |
|
volná karta |
09.08.2020 15:02:00 |
30. |
Leipner Petr |
13.02.2006 |
TK Sparta Praha |
361 |
6 |
42 |
|
22.05.2020 20:17:10 |
31. |
Paroulek Filip |
20.06.2005 |
TJ Radlice z.s. |
383 |
6 |
24 |
|
30.08.2020 22:28:12 |
32. |
Knutson Dominik |
29.09.2003 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
388 |
6 |
|
|
31.07.2020 22:12:29 |
33. |
Kovačka Matouš |
09.03.2005 |
Sokol Říčany |
404 |
6 |
114 |
|
30.08.2020 20:19:36 |
34. |
Mojžíš Dominik |
28.04.2006 |
LTC Modřany 2005 |
434 |
6 |
43 |
volná karta |
22.07.2020 20:49:33 |
35. |
Durovič Boris |
26.08.2005 |
I.ČLTK Praha |
532 |
4 |
19 |
|
20.08.2020 23:05:52 |
36. |
Mojžíš Patrik |
28.04.2006 |
LTC Modřany 2005 |
543 |
4 |
49 |
volná karta |
22.07.2020 20:57:41 |
37. |
Hruška Petr |
25.10.2006 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
554 |
4 |
141 |
volná karta |
16.05.2020 14:58:21 |
38. |
Fuka Jan |
15.04.2005 |
LTC Tábor 1903 |
629 |
4 |
276 |
|
30.08.2020 15:30:14 |
39. |
Kolářík Jakub |
13.04.2005 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
718 |
4 |
34 |
|
12.07.2020 20:27:04 |
40. |
Kuba Jakub |
06.04.2005 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
798 |
3 |
239 |
volná karta |
10.04.2020 18:40:57 |
41. |
Petera Patrik |
12.10.2005 |
F.H.TK Dobřichovice |
798 |
3 |
186 |
|
01.09.2020 21:01:05 |
42. |
Čížek Patrik |
08.12.2005 |
LTC Český Krumlov |
975 |
3 |
125 |
|
01.04.2020 00:05:29 |
43. |
Kříž Nikolas |
30.08.2005 |
Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. |
1076 |
3 |
147 |
|
08.08.2020 12:23:41 |
44. |
Dočekal Daniel |
23.11.2005 |
HTK Třebíč |
1077 |
1 |
696 |
|
22.06.2020 22:55:17 |
45. |
Páleníček Oskar |
05.10.2006 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
1077 |
1 |
265 |
|
08.08.2020 12:22:15 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Moštěk David |
02.04.2004 |
TJ TK Hluboká nad Vltavou |
667 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
14.08.2020 23:06:40 |
2. |
Čížek David |
29.11.2007 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
1077 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
16.08.2020 22:53:51 |
3. |
Šefčík Lukáš |
11.12.2007 |
TK Pelhřimov |
852 |
3 |
93 |
odhlášeno hráčem |
22.08.2020 13:18:06 |
4. |
Šefčík Matyáš |
19.07.2003 |
TK Pelhřimov |
263 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
22.08.2020 13:21:40 |
5. |
Kubín Matěj |
15.05.2002 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
95 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
23.08.2020 19:29:15 |
6. |
Papoušek David |
15.11.2003 |
LTC Pardubice |
222 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
23.08.2020 20:44:57 |
7. |
Palán David |
07.09.2003 |
LTC Humpolec |
101 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
23.08.2020 21:45:13 |
8. |
Soukup Albert |
02.10.2005 |
TC VŠ Praha |
718 |
4 |
483 |
odhlášeno hráčem |
24.08.2020 17:58:22 |
9. |
Brunclík Petr |
17.07.2006 |
TK Sparta Praha |
1077 |
1 |
7 |
odhlášeno hráčem |
25.08.2020 21:54:27 |
10. |
Hertl Otto |
01.12.2004 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
115 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
26.08.2020 07:58:31 |
11. |
Brill Jindřich |
07.05.2005 |
TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. |
168 |
12 |
17 |
odhlášeno hráčem |
26.08.2020 12:14:17 |
12. |
Guráš Martin |
18.09.2004 |
TK Na Dolině o.s. |
100 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
27.08.2020 19:13:46 |
13. |
Lukášek Daniel |
22.08.2002 |
TJ Radlice z.s. |
230 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
28.08.2020 13:00:48 |
14. |
Čížek Jiří |
21.08.2005 |
LTC Houštka |
331 |
9 |
25 |
odhlášeno hráčem |
28.08.2020 21:12:05 |
15. |
Typl Jáchym |
26.06.2003 |
TK Česká Třebová, z.s. |
151 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
29.08.2020 12:39:16 |
16. |
Bouchner Aleš |
18.01.2003 |
LTC Humpolec |
277 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
29.08.2020 17:55:39 |
17. |
Kračman Michal |
23.06.2003 |
TJ Spoje Praha |
292 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
29.08.2020 20:32:05 |
18. |
Hozman Dominik |
20.07.2005 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
343 |
6 |
15 |
odhlášeno hráčem |
29.08.2020 21:56:16 |
19. |
Šrámek Ondřej |
17.09.2002 |
SK HIT Hradec Králové z.s. |
66 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
29.08.2020 22:12:20 |
20. |
Valeš Vojtěch |
03.01.2006 |
I.ČLTK Praha |
1077 |
1 |
14 |
odhlášeno hráčem |
30.08.2020 07:05:03 |
21. |
Hrdina Aleš |
12.04.2003 |
TK Neridé |
103 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
30.08.2020 07:44:27 |
22. |
Soukup Adam |
24.11.2006 |
I.ČLTK Praha |
1077 |
1 |
40 |
odhlášeno hráčem |
30.08.2020 08:28:54 |
23. |
Vild Ondřej |
19.01.2004 |
TK Slavia Plzeň |
153 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
30.08.2020 09:38:16 |
24. |
Jupa Jakub |
06.01.2004 |
TK Sparta Praha |
42 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
30.08.2020 09:38:26 |
25. |
Fedasko Nikolas |
02.09.2005 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
1077 |
1 |
8 |
odhlášeno hráčem |
30.08.2020 11:12:56 |
26. |
Zourek David |
29.07.2003 |
Start Brno |
116 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
30.08.2020 11:37:26 |
27. |
Brož Dominik |
27.05.2004 |
LTC Rudná |
386 |
6 |
|
IS: kolizní přihláška |
30.08.2020 12:00:59 |
28. |
Pazdera Marek |
07.02.2005 |
TK Slavia Plzeň |
1077 |
1 |
6 |
IS: kolizní přihláška |
30.08.2020 12:01:00 |
29. |
Frk Radim |
23.05.2005 |
TK Prachatice z.s. |
656 |
4 |
356 |
odhlášeno hráčem |
30.08.2020 21:43:41 |
30. |
Janoušek Lukáš |
12.06.2004 |
TK Slavia Plzeň |
89 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
03.09.2020 18:34:20 |
31. |
Marn Alexander |
28.01.2004 |
TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu |
767 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
03.09.2020 20:51:30 |
32. |
Kratochvíl Ondřej |
20.05.2004 |
LTC Pardubice |
99 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
04.09.2020 07:41:35 |
33. |
Židů Petr |
21.01.2005 |
TJ LTC Poděbrady |
514 |
4 |
120 |
odhlášeno hráčem |
04.09.2020 09:12:42 |
34. |
Pimpara Vojtěch |
22.12.2004 |
LTC Český Krumlov |
192 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
04.09.2020 09:24:12 |
35. |
Kusý Jan |
14.03.2005 |
LTC Modřany 2005 |
349 |
6 |
10 |
odhlášeno pořadatelem |
04.09.2020 15:24:16 |
|