Název: |
Wilson Tempo Cup |
Datum: |
29.-31.08. |
Pořadatel: |
Tempo Praha (C - 300) |
Kódové číslo: |
316150 |
Dvorců+povrch: |
6 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Pá do 17:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
ing. Pokorná Pavlína |
: |
Ve Lhotce 1068/3 |
: |
14300 Praha |
Tel. (1): |
736401113 |
E-mail: |
info@wilson.cz |
Internet: |
www.tempotenis.cz |
Poznámka pořadatele: PREZENTACE V pátek 28.8. V PRŮBĚHU CELÉHO DNE DO 17:00 PROSTŘEDNICTVÍM POUZE SMS NA TEL: 736401113 !
VŠECHNY SMS BUDOU DO 17:00 POTVRZENY.
HRACÍ PLÁN BUDE ZVEŘEJNĚN V PÁTEK DO 20:00
Pravidla:
Dvouhra - 1. nehrajeme NO-LET, 2. Nehrajeme NO-AD, 3. 3. set SUPERTIEBREAK
Čtyřhra - 1. nehrajeme NO-LET, 2. Hraje se NO-AD, 3. 3. set SUPERTIEBREAK
|
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Tocháček Marek |
26.06.2002 |
TC ESO Praha z.s. |
206 |
12 |
|
|
26.08.2020 21:19:38 |
2. |
Hujo Ondřej |
05.10.2004 |
TK Ústí n.Labem |
216 |
12 |
|
|
23.08.2020 21:55:18 |
3. |
Kotarac Alex |
22.06.2005 |
Pliskova Tennis Academy, z.s. |
322 |
9 |
318 |
volná karta |
27.08.2020 19:12:31 |
4. |
Krautman Christopher Joseph |
14.03.2004 |
LTC Modřany 2005 |
352 |
6 |
|
|
24.08.2020 23:00:12 |
5. |
Vojta Martin |
09.10.2004 |
TJ Spoje Praha |
354 |
6 |
|
|
24.08.2020 22:58:35 |
6. |
Novotný Bruno |
27.07.2004 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
367 |
6 |
|
|
26.08.2020 21:30:15 |
7. |
Voleský Jakub |
24.04.2005 |
SK HAMR, z.s. |
369 |
6 |
39 |
volná karta |
27.08.2020 19:12:01 |
8. |
Starý Filip |
17.09.2004 |
TK Start Praha-Topolka |
504 |
4 |
|
volná karta |
27.08.2020 20:21:14 |
9. |
Židů Petr |
21.01.2005 |
TJ LTC Poděbrady |
514 |
4 |
120 |
|
19.08.2020 11:23:19 |
10. |
Hadaščok Vojtěch |
25.07.2005 |
LTC Mladá Boleslav z.s. |
549 |
4 |
247 |
|
15.08.2020 19:22:42 |
11. |
Burián Marek |
19.10.2006 |
Tenisový klub Benátky nad Jizerou |
675 |
4 |
112 |
|
23.08.2020 21:54:43 |
12. |
Kroutil Tomáš |
01.02.2005 |
TJ Solidarita Praha 10 |
781 |
4 |
115 |
|
19.07.2020 22:06:42 |
13. |
Lisner Adam |
27.03.2004 |
Tempo Praha |
781 |
4 |
|
|
21.07.2020 19:03:30 |
14. |
Gibek Jan |
09.01.2005 |
TK Neridé |
884 |
3 |
790 |
|
31.07.2020 13:34:09 |
15. |
Kesl Jan |
03.05.2006 |
LTC Panorama Teplice |
945 |
3 |
157 |
volná karta |
27.08.2020 11:45:02 |
16. |
Vosátka Matěj |
15.07.2004 |
TGC Kunratice |
975 |
3 |
|
|
23.08.2020 21:56:01 |
17. |
Čermák Matěj |
16.08.2004 |
TJ Solidarita Praha 10 |
1009 |
3 |
|
|
03.07.2020 21:48:59 |
18. |
Vňuk Juraj |
03.04.2006 |
Tempo Praha |
1009 |
3 |
304 |
|
19.07.2020 12:00:29 |
19. |
Růžek Filip |
27.07.2006 |
LTC Slovan Kladno |
1009 |
3 |
225 |
|
24.08.2020 22:59:42 |
20. |
Rychlý Petr |
10.03.2005 |
TK Neridé |
1076 |
3 |
541 |
|
16.08.2020 00:35:35 |
21. |
Vávra Kajetán |
15.08.2006 |
1. Vestecká sportovní o.s. |
1076 |
3 |
276 |
|
23.08.2020 21:55:36 |
22. |
Jumar Matěj |
22.07.2005 |
TK Horní Měcholupy |
1077 |
1 |
353 |
|
28.07.2020 21:44:53 |
23. |
Teuber Eric |
14.06.2006 |
TJ Spoje Praha |
1077 |
1 |
701 |
|
19.08.2020 08:57:56 |
24. |
Teuber René |
04.01.2005 |
TJ Spoje Praha |
1077 |
1 |
622 |
|
19.08.2020 08:59:26 |
25. |
Augustýn Tadeáš |
06.05.2006 |
SK HAMR, z.s. |
1077 |
1 |
173 |
|
23.08.2020 21:55:01 |
26. |
Lamža Julián |
09.02.2006 |
TCM Dubeč, z.s. |
1077 |
1 |
816 |
|
24.08.2020 22:58:04 |
27. |
Stibůrek Filip |
13.04.2006 |
TK Benešov |
1077 |
1 |
202 |
|
26.08.2020 21:29:58 |
28. |
Volf Matěj |
04.08.2006 |
LTC Mladá Boleslav z.s. |
1077 |
1 |
117 |
volná karta |
27.08.2020 11:43:50 |
29. |
Kusák Jan |
16.08.2006 |
TC ESO Praha z.s. |
1077 |
1 |
235 |
volná karta |
27.08.2020 11:45:21 |
30. |
Voláček Oliver |
10.06.2004 |
SK OAZA Praha |
1077 |
1 |
|
volná karta |
27.08.2020 13:05:59 |
31. |
Hilas Radek |
01.11.2003 |
SK Satalice |
1077 |
1 |
|
volná karta |
27.08.2020 20:41:52 |
32. |
Šlosar David |
21.01.2005 |
Sokol Říčany |
1077 |
1 |
239 |
|
28.08.2020 17:10:51 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Kovačka Matouš |
09.03.2005 |
Sokol Říčany |
404 |
6 |
114 |
přijat |
28.08.2020 17:11:01 |
2. |
Sniegoň David |
03.01.2007 |
TJ Sokol Vysočany |
1077 |
1 |
576 |
přijat |
28.08.2020 17:11:16 |
3. |
Rychetský Matyáš |
14.06.2005 |
Tempo Praha |
1076 |
3 |
278 |
přijat |
28.08.2020 17:11:36 |
4. |
Stauch Daniel |
27.08.2006 |
LTC Modřany 2005 |
1077 |
1 |
56 |
přijat |
28.08.2020 17:11:50 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Říha Adam |
12.04.2004 |
TK Neridé |
295 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
18.08.2020 18:32:21 |
2. |
Holub Vojtěch |
08.04.2005 |
TJ Solidarita Praha 10 |
462 |
6 |
235 |
odhlášeno hráčem |
21.08.2020 16:21:51 |
3. |
Mitáš Jakub |
01.11.2006 |
LTC Modřany 2005 |
975 |
3 |
434 |
odhlášeno hráčem |
22.08.2020 20:11:32 |
4. |
Hanuš Marek |
13.09.2005 |
Tempo Praha |
1077 |
1 |
310 |
odhlášeno pořadatelem |
28.08.2020 17:12:06 |
|