Název: | TJ Radlice | Pořadatel: | TJ Radlice | Datum: | 22.-25.08. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Svoboda Šimon | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Marcolla Jakub | | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Příhoda Jan | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Kotarac Oliver | | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Schneider Václav | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:7, 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Peterka Adam | | | | | | |
| | | | | | |
Stuchlík Oskar Oliver | | | | 6:2, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Polák Marek | | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Hájek Tobiáš | 7:6 (3), 3:6, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Pavlišta Jonáš | | | 6:4, 7:5 | | | |
| | | | | | |
Otáhal Jan | 6:1, 3:1, scr. | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, scr. | | | | |
| | | | | | |
Růžička Václav | | | | | | |
| | | | | | |
Červinka Petr | | | | | 6:2, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Klír Petr | | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Kubín Marian | 6:4, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Maštálka Petr | | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Pavlovič Max | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Zapský Kryštof | | | | | | |
| | | | | | |
Štětka Ondřej | | | | 6:4, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Junek Štěpán | | 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Truhlář Josef | 6:0, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Phan Tomáš | | | 6:2, 7:6 | | | |
| | | | | | |
Pučálka Jan | 6:0, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Vavák Erik | | | | | | |
| | | | | | |
Stavrovskij Petr | | | | | | 6:4, 6:3 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Král David | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Royston Daniel | 6:1, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Gorbušin Ivan | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Dinh Pavel | 6:1, 7:6 (6) | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Koukal Petr | | | | | | |
| | | | | | |
Podolan Petr | | | | 4:6, 6:2, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Nechanický Michal | | 7:6, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Průcha Patrik | 4:6, 6:4, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Špringer Adam | | | 7:5, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Kováč Benjamin | 7:6, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Šilhavý Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Loder David | | | | | 6:2, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Čapek Jakub | | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Moravec František | 6:2, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Stanek Martin | | | 6:4, 7:5 | | | |
| | | | | | |
Kroupa Václav | 6:2, 7:6 (2) | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Kazda Martin | | | | | | |
| | | | | | |
Šťastný Boris | | | | 6:2, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Ježek Vojtěch | | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Keller Oliver | 5:7, 6:4, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Aregger Lars | | | 6:4, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Hauge Lukáš | 6:4, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Pecák Štěpán | | | | | | |
| | | | | | |
| Počet účastníků | 48 | Nasazení | CŽ | BH | Pecák Štěpán | 37 | 30 | Šilhavý Jan | 51 | 25 | Červinka Petr | 56 | 25 | Stavrovskij Petr | 67 | 25 | Loder David | 79 | 20 | Kroupa Václav | 85 | 20 | Vavák Erik | 87 | 20 | Růžička Václav | 89 | 20 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 185 |
Kódové číslo akce: 312150 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Arendar Roman | 13.03.2000 | TJ Spoje Praha | Januška Adam | 20.12.2000 | TK Neridé | Novák Jiří | 01.09.1999 | LTC Modřany 2005 |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Solař David | 07.06.1999 | TK Olymp Praha | Ječmík Albert | 16.11.1999 | TJ Břevnov | Forman Max | 27.02.2002 | TJ Sokol Vysočany | Kladiva Šimon | 23.11.2002 | TJ Sokol Vysočany |
|