Pořadatel: | Jiskra Otrokovice | Datum: | 29.-31.08. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Juřena Michal | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Ševčík Martin | | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Hádlík Michal | 0:6, 7:5, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Vymazal Jakub | | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Turek Jan | | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Suchánek Ondřej | | | | 6:3, 7:5 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Turčin Ondřej | | 7:6 (4), 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kroupa Adam | | | 6:4, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Ševčík Jakub | | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Krist Tomáš | | | | | 6:1, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Malaník Lukáš | | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Michal Adam | | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Dvorský Daniel | | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kunovjánek Jakub | | | | 6:3, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Rektořík Marek | | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Špaček Jakub | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Budina Martin | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Josefčák David | | | | | | 6:3, 6:2 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Stindl Rudolf | | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Holík Filip | | | 6:7 (4), 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Berka Dalibor | | 1:6, 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Gregus Petr | | | | 4:6, 6:3, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Petráš Adam | | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Fiala Jiří | | | 6:4, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Hanačík Antonín | 6:1, 4:6, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Prusenovský Adam | | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Sucháň Ondřej | | | | | 6:1, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Řehák Daniel | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Herčko Petr | | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Beránek Ondřej | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bartoš Adrian | | | | 6:3, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Juříček David | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Homolka Filip | | | 4:6, 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Řehák Adam | 6:4, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Novák Lukáš | | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Dlabač Jaroslav (platná licence B do 31.12.2020) |
Poznámka pořadatele: Pondělí FINÁLE: 14:00
Neděle single 8:30, následuje další kolo single
ostatní čtyřhry, ne dříve než 12:00 (čas případně upřesnit u pořadatele) |
| Počet účastníků | 35 | Nasazení | CŽ | BH | Juřena Michal | 260 | 9 | Novák Lukáš | 298 | 9 | Krist Tomáš | 337 | 6 | Prusenovský Adam | 375 | 6 | Josefčák David | 442 | 6 | Ševčík Jakub | 446 | 6 | Budina Martin | 454 | 6 | Sucháň Ondřej | 510 | 4 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 52 |
Kódové číslo akce: 312149 |
|
|