Název: | Tecnifibre cup | Pořadatel: | TK Havířov | Datum: | 24.-26.08. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Nováček Filip | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Velčovský Vojtěch | | 4:6, 6:1, scr. | | | |
| | | | | |
Bárta Jan | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Razafindrakoto Marc | | | 6:4, 6:7 (6), 1:0 (3) | | |
| | | | | |
Cienciala Jan | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Mandelík Lukáš | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | |
Lankočí Matyáš | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Sapala Michal | | | | 6:2, 6:3 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Šimeček David | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | |
Formánek Václav | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Elich Samuel | | | 7:5, 6:0 | | |
| | | | | |
Olša Michal | 7:6 (7), 2:6, 1:0 (4) | | | | |
| | | | | |
| | 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | |
Vrba Lukáš | | | | | |
| | | | | |
Kubatko Dominik | | | | | 3:6, 6:1, 1:0 (4) |
| | | | | |
Havlíček Jiří | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Lýsek Lukáš | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Oleksy Šimon | 6:4, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Razafindrakoto Davida | | | 6:3, 6:3 | | |
| | | | | |
Krakovský Denis | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 7:5, 6:3 | | | |
| | | | | |
Krahulec Jan | | | | | |
| | | | | |
Sochor Matyáš | | | | 6:1, 6:2 | |
| | | | | |
Pekara Štěpán | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Klimas Jan | | 5:7, 6:2, 1:0 (9) | | | |
| | | | | |
Sosna Maxim | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Bonk Vojtěch | | | 6:3, 2:6, 1:0 (2) | | |
| | | | | |
Pawlík Dominik | 7:5, 6:1 | | | | |
| | | | | |
| | 7:5, 1:6, 1:0 (7) | | | |
| | | | | |
Kus Jan | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Špok Petr (platná licence B do 31.12.2022) |
| Počet účastníků | 27 | Nasazení | CŽ | BH | Nováček Filip | 228 | 9 | Kus Jan | 306 | 9 | Sapala Michal | 367 | 6 | Krahulec Jan | 378 | 6 | Sochor Matyáš | 514 | 4 | Vrba Lukáš | 533 | 4 | Kubatko Dominik | 533 | 4 | Lankočí Matyáš | 720 | 4 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 46 |
Kódové číslo akce: 312147 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Klos František | 20.05.2004 | TJ TO Sokol Stará Bělá |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Krakovský Denis | 12.04.2006 | TK Na Dolině o.s. | Razafindrakoto Marc | 06.09.2005 | TK Milo Olomouc | Bako Jan | 23.08.2005 | TJ Baník Ostrava OKD |
|