Název: | VYSOČANSKÝ POHÁR | Pořadatel: | TJ Sokol Vysočany | Datum: | 20.-22.08. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Forman Max | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vašák Jakub | | 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Havránek Šimon | 6:2, 7:6 | | | | | |
| | | | | | |
Jaroš Václav | | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Hagino Takuya | | | | | | |
| | | | | | |
Svoboda Daniel | | | | 6:2, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Lisner Vít | | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Šturma Michal | 6:1, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
Kozlovský Matyáš | | | 5:7, 6:2, 1:0 | | | |
| | | | | | |
Stibůrek Filip | 6:7, 6:3, 1:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 0:6, 1:0 | | | | |
| | | | | | |
Janko Antonín | | | | | | |
| | | | | | |
Valoušek Jakub | | | | | 6:3, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Krechler Ondřej | | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Řehák Michal | 6:3, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Douda Pavel | | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Ben Ahmed Adam | | | | | | |
| | | | | | |
Chvapil Viktor | | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Lisner Adam | | | | | | |
| | | | | | |
Bělov Petr | | | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Vaníček Josef | 6:3, 2:6, 1:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Modrák Martin | | | | | | |
| | | | | | |
Holík Denis | | | | | | 6:4, 6:4 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Brož Dominik | | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Vojta Martin | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Cihlář Vojtěch | | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Ščurek Oliver | | | | | | |
| | | | | | |
Krautman Christopher Joseph | | | | 6:2, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kotarac Alex | | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Pešl Alec | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Elich Samuel | | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Arefe Tarkan | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | scr. | | | | |
| | | | | | |
Uhřík Tadeáš | | | | | | |
| | | | | | |
Bureš Ondřej | | | | | 7:5, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Havránek Lukáš | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Novotný Bruno | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Forgács Alex Gabriel | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Kovačka Matouš | 6:3, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Janus Patrik | | | | | | |
| | | | | | |
Jašek David | | | | 7:5, 7:5 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Trykar Lukáš | | | | | | |
| | | | | | |
Přibyl Tadeáš | | | 7:6, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Vaníček Šimon | 6:4, 7:6 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Král David | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: ING. ALEŠ VEJŠICKÝ |
Poznámka pořadatele: ČTVRTEK : 8.45: SEMI SINGLA, PAK FI. DEBL FI ODPOLEDNE. |
| Počet účastníků | 43 | Nasazení | CŽ | BH | Forman Max | 74 | 20 | Král David | 171 | 12 | Valoušek Jakub | 194 | 12 | Uhřík Tadeáš | 205 | 12 | Modrák Martin | 246 | 9 | Janko Antonín | 287 | 9 | Bureš Ondřej | 323 | 9 | Holík Denis | 363 | 6 |
Kategorie : 5 | Součet BH: 89 |
Kódové číslo akce: 312143 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Kodad Patrik | 07.07.2004 | TJ Radlice z.s. |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Kovačka Matouš | 09.03.2005 | Sokol Říčany | Forgács Alex Gabriel | 02.08.2004 | 1.TK Pacov | Vaníček Josef | 23.12.2005 | TK Březnice | Šturma Michal | 28.01.2004 | Tenisový klub Mníšek | Milovanovič Ilija | 12.09.2003 | Lokomotiva Praha | Kladiva Šimon | 23.11.2002 | TJ Sokol Vysočany |
|