Vejšický Oldřich | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kalina Vít | | 7:6 (3), 7:6 (4) | | | | |
| | | | | | |
Brož Tobiáš | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Dokoupil Přemysl | | | 7:5, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Petera Patrik | 4:6, 7:5, 3:1, scr. | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Mach Štěpán | | | | | | |
| | | | | | |
Kubelka David | | | | 6:4, 7:6 (4) | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Novák Marek | | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Durovič Boris | 6:3, 4:6, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Laibl Matěj | | | 7:6 (4), 7:5 | | | |
| | | | | | |
Filip Jakub | 6:3, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 3:6, 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Janoušek Lukáš | | | | | | |
| | | | | | |
Veigert Vojtěch | | | | | 6:1, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hozman Dominik | | 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Koutek Petr | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Novotný Šimon | | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Hujo Ondřej | 6:3, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Hrdina Aleš | | | | | | |
| | | | | | |
Vašíř Adam | | | | 6:4, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Zapský Adam | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Petrofský Martin | 6:1, 6:7, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Mach Jan | | | 6:4, 2:6, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Kusý Jan | 6:1, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Minárik Martin | | | | | | |
| | | | | | |
Šrámek Ondřej | | | | | | 6:4, 6:4 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Fedasko Nikolas | | 7:5, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Vrba Jakub | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Kolářík Jakub | | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Švagerka David | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 3:0, scr. | | | | |
| | | | | | |
Kelnar Lukáš | | | | | | |
| | | | | | |
Zlatohlávek Tomáš | | | | 6:4, 6:7 (5), 7:6 (6) | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Sedláček Mirek | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Burián Marek | 7:5, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Knutson Dominik | | | 7:6 (7), 6:4 | | | |
| | | | | | |
Brill Jindřich | 0:6, 6:4, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Mrůzek Štěpán | | | | | | |
| | | | | | |
Šťastný Zoran | | | | | 6:4, 6:1 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kotarac Alex | | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Doubek Vojtěch | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Kotarac Oliver | | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Čížek Jiří | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:6 (3), 7:6 (5) | | | | |
| | | | | | |
Krischke Adam | | | | | | |
| | | | | | |
Padevět Jonáš | | | | 6:0, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bureš Ondřej | | 7:6 (6), 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Gáborík Trajan | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Kučera Jonáš | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Voleský Jakub | 6:3, 7:6 (4) | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Apltauer Filip | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Beneš Pavel (platná licence AV do 31.12.2022) |
Poznámka pořadatele: Program na čtvtek: možnost rozehry 8.30-8.55. FINALE VE CTVRTEK V 10:00 |
| Počet účastníků | 48 | Nasazení | CŽ | BH | Vejšický Oldřich | 26 | 35 | Apltauer Filip | 32 | 30 | Mrůzek Štěpán | 34 | 30 | Veigert Vojtěch | 64 | 25 | Šrámek Ondřej | 66 | 20 | Minárik Martin | 78 | 20 | Janoušek Lukáš | 89 | 20 | Šťastný Zoran | 92 | 20 |
Kategorie : 9 | Součet BH: 200 |
Kódové číslo akce: 312135 |
|
|