Název: | Tenisek Open | Pořadatel: | TK Tenisek Buštěhrad | Datum: | 22.-24.08. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Petrofský Martin | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Starý Filip | | 6:3, 7:5 | | | |
| | | | | |
Štreit David | 6:0, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Augustýn Tadeáš | | | 1:6, 6:4, 1:0 (6) | | |
| | | | | |
Dostál Adam | 6:1, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Burián Marek | | 6:2, 4:6, 1:0 (14) | | | |
| | | | | |
Krautman Christopher Joseph | 5:7, 6:4, 1:0 | | | | |
| | | | | |
Jungmann Tomáš | | | | 6:3, 6:2 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Šmejkal Jan | | 6:4, 4:6, 1:0 | | | |
| | | | | |
Sedláček Jakub | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Havlík Josef | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | |
Kučera Daniel | 1:0, scr. | | | | |
| | | | | |
Růžek Filip | | 6:4, 5:7, 1:0 | | | |
| | | | | |
Vojta Martin | 7:5, 7:6 | | | | |
| | | | | |
Löffelmann René | | | | | scr. |
| | | | | |
Kesl Jan | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Ostaš Jakub | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | |
Bernat Lukáš | 1:0, scr. | | | | |
| | | | | |
Šusta Bartoloměj | | | 6:0, 6:1 | | |
| | | | | |
Bradáč Matěj | 6:0, 6:7 | | | | |
| | | | | |
Karas Jan | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | |
Arefe Tarkan | 7:5, 4:6, 1:0 (9) | | | | |
| | | | | |
Kafka Tomáš | | | | 6:2, 6:0 | |
| | | | | |
Cihlář Vojtěch | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Novák Daniel | | 6:4, 6:3 | | | |
| | | | | |
Lisner Adam | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Jarolímek Josef | | | 6:2, 6:1 | | |
| | | | | |
Rychetský Matyáš | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | |
Dušek Karel | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Jeřábek Antonín (platná licence B do 31.12.2022) |
Poznámka pořadatele: program na neděli: čtvrtfinále singla ve 12h, pak semifinále, později semifinále deblu
|
| Počet účastníků | 29 | Nasazení | CŽ | BH | Petrofský Martin | 260 | 9 | Dušek Karel | 267 | 9 | Jungmann Tomáš | 312 | 9 | Arefe Tarkan | 325 | 9 | Kafka Tomáš | 349 | 6 | Krautman Christopher Joseph | 352 | 6 | Vojta Martin | 354 | 6 | Löffelmann René | 475 | 6 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 60 |
Kódové číslo akce: 312124 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Augustýn Tadeáš | 06.05.2006 | SK HAMR, z.s. | Baroch Václav | 03.01.2003 | LTC Slovan Kladno | Brabec Martin | 01.07.2002 | TK SK Kladno, z.s. | Doležel Alex | 14.09.2005 | TK SK Kladno, z.s. |
|