Název: |
CT dorost, kat. B |
Datum: |
13.-16.08. |
Pořadatel: |
TK Most (B - 300) |
Kódové číslo: |
316119 |
Dvorců+povrch: |
11 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v Po do 17:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Tačner Jaroslav |
: |
Pod Koňským vrchem 1159 |
: |
434 01 Most |
Tel. (1): |
476 441 090 |
Tel. (2): |
602 338 081 |
Tel. (3): |
476 441090 |
E-mail: |
tacner.tp@susuk.cz, info@tkmost.cz |
Poznámka pořadatele: Prezentace - dorostenci - v klubovně TK Most - v pondělí 12.8.2019 od 16:00 do 17:00 hod. , možno i telefonicky na tel. 777 141 681 - Hanzlíková B.
Možnost ubytování:
Penzion Zátiší - 776 761 305, 608 966 867
Hotel Pohádka - 777 219 215
Hotel Širák - 725 821 313
Penzion U Pavla - 602 281 072
Hotel Špejchar, Most - Vtelno - 774571071
|
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Podolan Petr |
08.08.2001 |
TK Most |
39 |
30 |
|
volná karta |
12.08.2019 08:07:05 |
2. |
Sklenka Victor Andrés |
21.09.2001 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
48 |
25 |
|
|
20.04.2019 05:37:09 |
3. |
Čech Michael |
09.03.2001 |
TK Most |
50 |
25 |
|
|
18.07.2019 17:29:52 |
4. |
Kroužek Jiří |
19.08.2002 |
TK Most |
50 |
25 |
|
|
07.08.2019 15:31:17 |
5. |
Veigert Vojtěch |
16.06.2003 |
LTC Pardubice |
69 |
20 |
|
|
24.07.2019 09:30:04 |
6. |
Baum Štěpán |
26.07.2003 |
TK Sparta Praha |
70 |
20 |
|
|
23.07.2019 20:12:50 |
7. |
Matějka Daniel |
14.01.2002 |
SK Aritma Praha |
85 |
20 |
|
|
19.07.2019 22:46:56 |
8. |
Lukáš Břetislav |
09.02.2002 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
94 |
20 |
|
|
04.07.2019 11:04:49 |
9. |
Janis Tomáš |
05.06.2001 |
ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. |
101 |
15 |
|
|
09.08.2019 13:21:13 |
10. |
Hájek Tobiáš |
04.09.2002 |
SK HAMR, z.s. |
106 |
15 |
|
|
27.07.2019 09:29:17 |
11. |
Kubín Marian |
14.10.2002 |
TK Sport Kolovraty |
111 |
15 |
|
|
14.04.2019 09:09:16 |
12. |
Keller Oliver |
22.01.2001 |
Pliskova Tennis Academy, z.s. |
118 |
15 |
|
|
08.07.2019 18:41:16 |
13. |
Kollár Petr |
23.12.2002 |
TK Most |
133 |
15 |
|
|
16.03.2019 12:41:45 |
14. |
Hovorka Patrik |
29.09.2003 |
LTC Panorama Teplice |
135 |
15 |
|
|
05.06.2019 19:01:56 |
15. |
Jindáček Jiří |
20.08.2003 |
LTC Slovan Kladno |
143 |
15 |
|
|
27.07.2019 11:57:05 |
16. |
Janoušek Lukáš |
12.06.2004 |
TK Slavia Plzeň |
144 |
12 |
25 |
|
25.07.2019 23:10:57 |
17. |
Palán David |
07.09.2003 |
LTC Humpolec |
146 |
12 |
|
|
04.06.2019 20:10:00 |
18. |
Havlíček Mark |
13.10.2003 |
TK Most |
150 |
12 |
|
|
16.07.2019 23:19:02 |
19. |
Kubelka David |
28.07.2003 |
Slavoj Český Brod |
162 |
12 |
|
|
30.07.2019 19:55:27 |
20. |
Holub Mikuláš |
09.08.2002 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
168 |
12 |
|
|
26.07.2019 14:14:01 |
21. |
Kopecký Štěpán |
22.02.2002 |
Slavoj Český Brod |
176 |
12 |
|
|
29.07.2019 12:04:16 |
22. |
Hrdina Aleš |
12.04.2003 |
TK Neridé |
177 |
12 |
|
|
23.07.2019 20:16:56 |
23. |
Mach Štěpán |
09.08.2004 |
TK Frýdlant v Čechách |
178 |
12 |
30 |
|
19.07.2019 15:58:17 |
24. |
Bažant Filip |
25.01.2002 |
TK Louny |
183 |
12 |
|
|
30.06.2019 16:23:59 |
25. |
Kotarac Oliver |
14.07.2002 |
TJ Břevnov |
185 |
12 |
|
|
16.07.2019 14:25:42 |
26. |
Šťastný Zoran |
10.06.2003 |
SK OAZA Praha |
191 |
12 |
|
volná karta |
12.08.2019 14:24:25 |
27. |
Valoušek Jakub |
06.03.2003 |
LTK TEPLICE o.s. |
194 |
12 |
|
|
05.05.2019 15:50:14 |
28. |
Apltauer Filip |
21.03.2004 |
TK Sparta Praha |
196 |
12 |
5 |
|
02.08.2019 08:59:51 |
29. |
Hertl Otto |
01.12.2004 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
203 |
12 |
27 |
|
20.03.2019 21:14:04 |
30. |
Novotný Šimon |
01.01.2004 |
TK Neridé |
203 |
12 |
143 |
|
04.08.2019 22:24:31 |
31. |
Uhřík Tadeáš |
17.01.2002 |
TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu |
205 |
12 |
|
|
17.06.2019 20:36:22 |
32. |
Jansa Štěpán |
19.07.2001 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
270 |
9 |
|
volná karta |
12.08.2019 08:08:10 |
33. |
Zapský Adam |
01.11.2003 |
TK Most |
274 |
9 |
|
|
16.03.2019 13:09:18 |
34. |
Babka Jakub |
22.04.2004 |
TK Lokomotiva Plzeň z.s. |
287 |
9 |
94 |
|
26.04.2019 16:56:28 |
35. |
Rudolf Matěj |
08.10.2004 |
ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. |
298 |
9 |
58 |
|
02.07.2019 21:32:06 |
36. |
Bureš Ondřej |
11.07.2004 |
SK Tenis Duchcov |
323 |
9 |
93 |
|
14.07.2019 21:39:21 |
37. |
Laibl Matěj |
20.01.2004 |
TK Most |
357 |
6 |
33 |
|
07.08.2019 15:38:31 |
38. |
Vašíř Adam |
09.01.2004 |
I.ČLTK Praha |
382 |
6 |
14 |
volná karta |
12.08.2019 08:10:48 |
39. |
Hujo Ondřej |
05.10.2004 |
TK Ústí n.Labem |
392 |
6 |
49 |
|
29.03.2019 09:16:57 |
40. |
Říha Matyáš |
14.06.2002 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
395 |
6 |
|
|
28.07.2019 23:41:52 |
41. |
Zlatohlávek Tomáš |
25.01.2004 |
I.ČLTK Praha |
416 |
6 |
23 |
|
29.07.2019 16:47:08 |
42. |
Bartes Petr |
28.01.2003 |
TK Most |
423 |
6 |
|
|
31.03.2019 08:04:31 |
43. |
Blažka Daniel |
03.02.2004 |
TK BH Jihlava z.s. |
479 |
6 |
48 |
|
07.08.2019 15:30:50 |
44. |
Musil Jindřich |
03.09.2004 |
TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. |
528 |
4 |
98 |
|
09.08.2019 13:24:48 |
45. |
Brož Tobiáš |
05.03.2005 |
SK HAMR, z.s. |
652 |
4 |
138 |
|
10.08.2019 21:56:55 |
46. |
Kotarac Alex |
22.06.2005 |
Pliskova Tennis Academy, z.s. |
1128 |
1 |
354 |
volná karta |
12.08.2019 14:27:32 |
47. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Kovar Dominik |
14.08.2002 |
Severočeská tenisová o.s. |
51 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
10.06.2019 14:57:38 |
2. |
Kubrt Václav |
30.03.2004 |
TK Evženie Klášterec n/O |
476 |
6 |
338 |
odhlášeno hráčem |
20.06.2019 13:14:45 |
3. |
Novák Jakub |
22.03.2003 |
TK AGROFERT Prostějov |
79 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
23.06.2019 18:35:00 |
4. |
Šrámek Ondřej |
17.09.2002 |
SK HIT Hradec Králové z.s. |
113 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
25.07.2019 21:38:02 |
5. |
Šubert Vítek |
23.10.2001 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
189 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
28.07.2019 18:27:21 |
6. |
Křížek Matěj |
31.10.2003 |
TK Most |
155 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
28.07.2019 19:33:27 |
7. |
Klír Lukáš |
05.07.2004 |
TCG Karlovy Vary |
275 |
9 |
18 |
odhlášeno hráčem |
02.08.2019 14:56:40 |
8. |
Vild Ondřej |
19.01.2004 |
TK Slavia Plzeň |
197 |
12 |
173 |
odhlášeno hráčem |
02.08.2019 20:02:33 |
9. |
Schneider Václav |
25.08.2002 |
I.ČLTK Praha |
129 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
03.08.2019 19:59:20 |
10. |
Šich Daniel |
17.10.2002 |
ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. |
239 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
06.08.2019 19:48:35 |
11. |
Kladiva Šimon |
23.11.2002 |
TJ Sokol Vysočany |
32 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
07.08.2019 10:19:17 |
12. |
Jupa Jakub |
06.01.2004 |
TK Sparta Praha |
261 |
9 |
10 |
odhlášeno pořadatelem |
09.08.2019 13:19:46 |
13. |
Kratochvíl Ondřej |
20.05.2004 |
LTC Pardubice |
407 |
6 |
12 |
IS: lhůta 5 dní |
09.08.2019 17:01:12 |
14. |
Kračman Michal |
23.06.2003 |
TJ Spoje Praha |
58 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
11.08.2019 21:43:31 |
15. |
Vejšický Oldřich |
26.02.2004 |
TJ Sokol Vysočany |
61 |
25 |
4 |
odhlášeno hráčem |
12.08.2019 15:55:02 |
|