Horák Ondřej | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kubín Matěj | | 4:6, 6:0, 1:0 (2) | | | | |
| | | | | | |
Bartoněk Jonáš | 6:7, 6:4, 1:0 (7) | | | | | |
| | | | | | |
Páral Radim | | | 7:5, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Kumstát Jan | 6:0, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Prusenovský Adam | | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Galuška Daniel Damián | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Zapletal Josef | | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Berka Dalibor | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Taláb Matěj | 6:4, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Machala Martin | | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Palán David | 7:6, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 3:0, scr. | | | | |
| | | | | | |
Mališ Šimon | | | | | | |
| | | | | | |
Válek Ondřej | | | | | 6:3, 6:1 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Doušek Adam | | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Skokan Ondřej | 6:3, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
David Tomáš | | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Opluštil Patrik | 6:4, 1:0, scr. | | | | | |
| | | | | | |
| | 2:6, 6:4, 1:0 (2) | | | | |
| | | | | | |
Vaculík Lukáš | | | | | | |
| | | | | | |
Zeithamel David | | | | 7:6 (4), 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Fojtů Michal | | 6:3, 3:6, 1:0 (12) | | | | |
| | | | | | |
Woniakowski Marcel | 6:2, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Pozdenkov Petr | | | 7:6 (5), 6:1 | | | |
| | | | | | |
Foldyna Matěj | 6:0, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Myslivec Šimon | | | | | | |
| | | | | | |
Otypka Matouš | | | | | | 7:6 (4), 6:4 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Guráš Martin | | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Taláb Vojtěch | 6:3, 7:6 (3) | | | | | |
| | | | | | |
Káňa Filip | | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Lankočí Matyáš | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Křesina Adam | | | | | | |
| | | | | | |
Alan Matyáš | | | | 6:2, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Fedasko Nikolas | | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Petráš Adam | scr. | | | | | |
| | | | | | |
Valenta Radim | | | 6:2, 6:7 (5), 1:0 (5) | | | |
| | | | | | |
Postupa Richard | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 3:6, 1:0 (7) | | | | |
| | | | | | |
Šmédek Jaroslav | | | | | | |
| | | | | | |
Novák Jakub | | | | | 7:6 (11), 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vítek Kryštof | | 7:5, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Komrska Ondřej | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Kozumplík Michal | | | 4:6, 6:3, 1:0 (6) | | | |
| | | | | | |
Juřena Michal | 4:6, 6:3, 1:0 (8) | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Homola Patrik | | | | | | |
| | | | | | |
Šrámek Ondřej | | | | 6:2, 7:5 | | |
| | | | | | |
Pytel Šimon | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Gedeon Petr | | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Frömel Karel | 4:6, 6:3, 1:0 (8) | | | | | |
| | | | | | |
Klakurka Lukáš | | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Hrazdil Jan | 6:3, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Bartoň Hynek | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Dynka Otta (platná licence B do 30.04.2022) |
| Počet účastníků | 50 | Nasazení | CŽ | BH | Horák Ondřej | 6 | 60 | Bartoň Hynek | 11 | 45 | Šmédek Jaroslav | 16 | 45 | Válek Ondřej | 18 | 35 | Mališ Šimon | 23 | 35 | Novák Jakub | 31 | 30 | Otypka Matouš | 33 | 30 | Myslivec Šimon | 35 | 30 |
Kategorie : 12 | Součet BH: 310 |
Kódové číslo akce: 312118 |
|
|