Pořadatel: | TK Na Dolině o.s. | Datum: | 13.-16.08. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Galuška Daniel Damián | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Klakurka Lukáš | | 4:6, 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Čáňo Šimon | 6:3, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Krahulec Jan | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Valenta Radim | | | | | | |
| | | | | | |
Nedvídek Jan | | | | 6:3, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
David Tomáš | | | | | | |
| | | | | | |
Homola Patrik | | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Mikulák Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
Mihoč Jakub | | | | | 6:4, 7:5 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bollog Jiří | | 6:3, 7:6 (0) | | | | |
| | | | | | |
Pawelski Martyn | 6:3, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Opálka Matyas | | | 6:3, 7:5 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 3:3, scr. | | | | |
| | | | | | |
Káňa Filip | | | | | | |
| | | | | | |
Matuszewski Michal | | | | 6:2, 7:5 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Čech Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Janík Petr | | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Postupa Richard | 6:2, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 4:6, 7:6 (4) | | | | |
| | | | | | |
Zeithamel David | | | | | | |
| | | | | | |
Kubín Matěj | | | | | | 6:3, 6:4 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Kozumplík Michal | | | | | | |
| | | | | | |
Glocman Michal | | | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, scr. | | | | |
| | | | | | |
Nováček Filip | | | | | | |
| | | | | | |
Kus Jan | | | | 4:6, 7:6 (5), 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Říha Matyáš | | | | | | |
| | | | | | |
Klemens Filip | | | 5:7, 7:6 (6), 6:3 | | | |
| | | | | | |
Spirka Simon | 6:4, 4:0, scr. | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 7:6 (4) | | | | |
| | | | | | |
Chmelík Oliver | | | | | | |
| | | | | | |
Woniakowski Marcel | | | | | 7:6 (4), 7:5 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 3:1, scr. | | | | |
| | | | | | |
Majer Lukáš | | | | | | |
| | | | | | |
Guráš Martin | | | 3:6, 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Šíp Ondřej | | | | | | |
| | | | | | |
Kubáň Pavel | | | | 6:1, 7:6 (5) | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Barniak Radek | | | | | | |
| | | | | | |
Kysilko Oliver | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Polách Felipe | 6:3, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Doušek Adam | | | | | | |
| | | | | | |
Poznámka pořadatele: Program na čtvrtek 15.8.2019:
10:00 hod. semifinále dvouhry, následuje finále. |
| Počet účastníků | 37 | Nasazení | CŽ | BH | Galuška Daniel Damián | 42 | 25 | Doušek Adam | 74 | 20 | Mihoč Jakub | 81 | 20 | Chmelík Oliver | 92 | 20 | Zeithamel David | 95 | 20 | Kubín Matěj | 114 | 15 | Mikulák Jakub | 125 | 15 | Woniakowski Marcel | 152 | 12 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 147 |
Kódové číslo akce: 312117 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Novák Jakub | 22.03.2003 | TK AGROFERT Prostějov |
|