Název: | WILSON CUP | Pořadatel: | SK Tenis Tišnov | Datum: | 31.07-02.08. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Pozdenkov Petr | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Čapka Jakub | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | |
Zavadil Matyáš | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Goldman Jakub | | | 6:1, 6:4 | | |
| | | | | |
Onderka Roman | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Markus Daniel | | scr. | | | |
| | | | | |
Rybář Alex | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Stříteský Tomáš | | | | 6:3, 6:3 | |
| | | | | |
Vidlář Tomáš | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Černý Jan | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | |
Nerud Vladimír | 6:0, 5:7, 1:0 (6) | | | | |
| | | | | |
Majer Lukáš | | | 6:2, 7:5 | | |
| | | | | |
Fenyk Martin | 6:4, 5:7, 1:0 (4) | | | | |
| | | | | |
Robiček Jan | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | |
Komrska Ondřej | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Hlavoň Ondřej | | | | | 6:1, 7:6 (3) |
| | | | | |
Hromek Luděk | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Doppler Patrik | | 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | |
Hübl Filip | 6:4, 1:6, 1:0 (8) | | | | |
| | | | | |
Koplík Tadeáš | | | 6:2, 2:6, 1:0 (15) | | |
| | | | | |
Svoboda Michal | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Lukášek Daniel | | 6:4, 6:3 | | | |
| | | | | |
Navrátil Filip | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Robiček Petr | | | | 6:2, 6:1 | |
| | | | | |
Grün Vojtěch | 4:6, 6:1, 1:0 (3) | | | | |
| | | | | |
Vítek Matyáš | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Grois Oldřich | 1:6, 6:4, 1:0 (3) | | | | |
| | | | | |
Zemánek Lukáš | | | 6:1, 6:0 | | |
| | | | | |
Suchánek David | 6:2, 4:6, 1:0 (5) | | | | |
| | | | | |
Zeman Radim | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
Vítek Kryštof | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Kunický Zdeněk (platná licence B do 31.12.2020) |
| Počet účastníků | 31 | Nasazení | CŽ | BH | Pozdenkov Petr | 95 | 20 | Vítek Kryštof | 130 | 15 | Navrátil Filip | 151 | 15 | Stříteský Tomáš | 192 | 12 | Robiček Petr | 261 | 9 | Rybář Alex | 274 | 9 | Hlavoň Ondřej | 287 | 9 | Komrska Ondřej | 325 | 9 |
Kategorie : 5 | Součet BH: 98 |
Kódové číslo akce: 312085 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Zemánek Lukáš | 05.04.2000 | TK Blansko | Navrátil Filip | 18.11.2001 | TC Brno. | Hübl Filip | 31.05.2003 | TC Brno. | Markus Daniel | 02.07.2002 | TK Blansko | Rybář Alex | 18.11.2001 | BLTC Brno | Čapka Jakub | 14.06.2003 | Sokol Letovice |
|