Název: |
ITS Olomouc |
Datum: |
28.-30.07. |
Pořadatel: |
ITS Tennis Club, z.s. (C - 200) |
Kódové číslo: |
316082 |
Dvorců+povrch: |
6 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v So do 08:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Fiala Vlastimil |
: |
Na střelnici 42 |
: |
779 00 Olomouc |
Tel. (1): |
774 430 579 |
E-mail: |
fiala@itstennis.cz |
Poznámka pořadatele: !!! Z technických důvodů se bude turnaj losovat v 15:30 v galerii OMEGA centra sportu a zdraví. Pořadí hráčů bude zveřejněno do 19:00. !!!
Prezentace nejpozději 30 min před zápasem.
Pořadí zápasů: 9:00 - Pekár, Vacula J., Kvapil, Gestinger, Foltas, Kratochvíl, Rousek, Čech, Vacula F., Petřík, Pechal, Vrtěna J., Zbořil, Grepl, Fromel, Vrtěna T.
10:00 - Burda, David, Divila, Hojgr, Faltýnek.
Důležité kontakty:
Rozlosování: Vlastimil Fiala, e-mail: fiala@itstennis.cz, 774 430 579.
Sobota, neděle: Jiří Pumprla, e-mail: pumprla.17b@gymspk.cz, tel: 773 192 043.
|
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Divila Radek Adam |
24.11.2002 |
TK Milo Olomouc |
178 |
12 |
|
|
27.07.2018 12:08:39 |
2. |
David Václav |
11.07.2001 |
Sokol Zábřeh |
331 |
9 |
|
|
01.07.2018 15:28:20 |
3. |
Fromel Martin |
16.02.2002 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
353 |
6 |
|
|
23.07.2018 08:34:31 |
4. |
Vrtěna Tomáš |
25.12.2000 |
TO TJ Svitavy |
416 |
6 |
|
|
27.07.2018 16:39:23 |
5. |
Burda Jiří |
17.11.2002 |
TK Gymnázium Uničov |
497 |
6 |
|
|
09.07.2018 16:03:51 |
6. |
Zbořil Jan |
14.06.2003 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
629 |
4 |
487 |
|
25.07.2018 16:42:40 |
7. |
Pechal Tomáš |
31.07.2003 |
T.J. Sokol Šumperk |
707 |
4 |
279 |
|
11.04.2018 21:56:15 |
8. |
Hojgr Milan |
13.03.2002 |
TK Mohelnice, z.s. |
840 |
3 |
|
|
27.07.2018 11:21:01 |
9. |
Pekár Jan |
21.07.2003 |
Pašťa tenis, z.s. |
913 |
3 |
365 |
|
01.07.2018 20:52:14 |
10. |
Vacula Jan |
28.03.2001 |
I.NTC Olomouc |
945 |
3 |
|
|
25.07.2018 21:58:29 |
11. |
Vacula Filip |
29.04.2005 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
1061 |
3 |
162 |
|
25.07.2018 21:59:40 |
12. |
Kvapil Eduard |
10.11.2004 |
Pašťa tenis, z.s. |
1125 |
3 |
231 |
|
16.04.2018 10:01:01 |
13. |
Grepl Michal |
08.01.2003 |
TK Gymnázium Uničov |
1170 |
1 |
524 |
|
17.03.2018 12:22:00 |
14. |
Foltas Dominik |
23.01.2004 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
1170 |
1 |
384 |
|
23.03.2018 19:14:16 |
15. |
Rousek Šimon |
12.11.2003 |
Sokol Zábřeh |
1170 |
1 |
303 |
|
04.04.2018 18:49:13 |
16. |
Čech Vilém |
22.10.2003 |
Pašťa tenis, z.s. |
1170 |
1 |
294 |
|
23.04.2018 15:52:57 |
17. |
Petřík Ondřej |
31.10.2003 |
Tenisový klub Šternberk, z.s. |
1170 |
1 |
873 |
|
16.07.2018 14:23:26 |
18. |
Gestinger Adam |
09.05.2003 |
I.ČLTK Praha |
1170 |
1 |
398 |
|
24.07.2018 11:28:06 |
19. |
Kratochvíl Tomáš |
16.02.2006 |
TK Milo Olomouc |
1170 |
1 |
527 |
|
25.07.2018 17:15:14 |
20. |
Faltýnek Tomáš |
12.03.2004 |
T.J. Sokol Šumperk |
1170 |
1 |
695 |
|
26.07.2018 15:39:56 |
21. |
Vrtěna Jakub |
17.07.2006 |
TO TJ Svitavy |
1170 |
1 |
180 |
|
27.07.2018 16:39:48 |
22. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
23. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
24. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
25. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
26. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
27. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
28. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
29. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Tlačbaba Jakub |
28.09.2002 |
TJ Brno-Komín |
405 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
27.06.2018 17:21:05 |
2. |
Laciga Bruno |
29.11.2004 |
TK Milo Olomouc |
1125 |
3 |
207 |
odhlášeno hráčem |
13.07.2018 21:41:51 |
3. |
Strážnický Filip |
10.04.2004 |
TK AGROFERT Prostějov |
1170 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
16.07.2018 14:03:11 |
4. |
Macek Matěj |
24.07.2001 |
T.J. Sokol Šumperk |
397 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
20.07.2018 17:10:23 |
5. |
Zourek David |
29.07.2003 |
Start Brno |
379 |
6 |
86 |
odhlášeno hráčem |
22.07.2018 11:30:44 |
|