Pučálka Jan | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Klakurka Lukáš | | 6:4, 1:6, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Mareš Vojtěch | 7:5, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Otypka Matouš | | | 6:4, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Myslivec Šimon | 6:2, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Alan Matyáš | | | | | | |
| | | | | | |
Doušek Adam | | | | 1:6, 6:2, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Zourek David | | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Homola Patrik | 6:4, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Pozdenkov Petr | | | 6:4, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Kratochvíl Ondřej | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Čech Michael | | | | | | |
| | | | | | |
Vaculík Lukáš | | | | | 6:4, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Machala Martin | | 3:6, 7:5, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Válek Ondřej | 2:6, 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Hájek Tobiáš | | | 3:6, 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Schneider Václav | 7:5, 2:6, 7:6 (6) | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Burian Vojtěch | | | | | | |
| | | | | | |
Zapletal Josef | | | | 6:2, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Jadlovský Jan | | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Pawelski Martyn | 6:4, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
Horálek Dominik | | | 6:3, 6:7, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Keller Oliver | 5:7, 6:1, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Galuška Daniel Damián | | | | | | |
| | | | | | |
Mališ Šimon | | | | | | 6:2, 6:1 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kubín Matěj | | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Mrůzek Štěpán | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Navrátil Filip | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Bartoněk Jonáš | 7:5, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Ventrča Václav | | 7:6, 5:7, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hrachovec Tomáš | | | | 6:1, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Nedvídek Jan | | 6:3, 6:7 (2), 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Praus Lukáš | 6:2, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Novák Jakub | | | 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Hrdina Aleš | 6:2, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Jančík Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
Prachař Jakub | | | | | 7:5, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Opálka Matyas | | 6:4, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Kollár Petr | 6:4, 5:7, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
Apltauer Filip | | | 6:4, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Jupa Jakub | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Paleček Adam | | 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Veigert Vojtěch | | | | 6:4, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Woniakowski Marcel | | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Mihoč Jakub | 6:3, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Zeithamel David | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Neuwirth Filip | 6:3, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Černý Matyáš | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Eliáš Miroslav (platná licence A do 12.03.2020) |
Poznámka pořadatele: Pondělí program:
8:30 semifinále dvouhra
10:00 semifinále čtyřhra
13:00 finále čtyřhra
Program neděle: 8.30 - Pučálka-Otypka, Homola-Pozdenkov, Vaculík-Burian, Zapletal-Galuška, Mrůzek-Navrátil, Praus-Jančík
9.30 - Prachař-Jupa, Veigert-Černý
13.00 - sraz na čtyřhry
Program sobota: 7.50 - Klakurka-Mareš, Otypka-Myslivec, Homola-Zourek, Neuwirth-Zeithamel, Pozdenkov-Kratochvíl, Válek-Machala, Hájek-Schneider, Jadlovský-Pawelski, Horálek-Keller, Kubín-Mrůzek, Navrátil-Bartoněk, Novák-Klemens/Hrdina, Opálka-Kollár, Apltauer-Jupa
9.30 - Nedvídek-Praus, Mihoč-Woniakowski
10.30 - Čech, Vaculík, Burian, Zapletal, Galuška, Mališ, Ventrča, Jančík, Prachař, Paleček
12.00 - Hrachovec, Veigert, Doušek, Černý, Pučálka, Alan
Kvalifikace (dvouhra):
Presentace: pátek 26.7.2019, do 10,00 hodin osobně
Hlavní soutěž (dvouhra, čtyřhra):
Presentace: pátek 26.7.2019, od 11.00 do 14,00 hodin, osobně nebo možno telefonicky formou SMS (jméno a příjmení, datum narození,
klub) na 608 737 818, resp. (dvouhra), rozpis bude umístěn na internetu do 20.00
čtyřhra - sobota 27.7.2019, do 13.00 hodin
Vrchní rozhodčí: Ing. Miroslav Eliáš 608 737 818¨
Ubytování: Hotel Mercure - dohodnutá cena 1.000,- Kč jednolůžkový pokoj, 1.400,- Kč dvojlůžkový pokoj
Petra Tioková
Reservation Agent
Phone: +420 595 606 611
Fax: +420 595 606 601
E-mail: h7051-re@accor.com
Hotel Nikolas (1km od kurtů)
Hotel Vista (10km od kurtů) - levnější varianta
Hotel Jan Mária (5km od kurtů) |
| Počet účastníků | 48 | Nasazení | CŽ | BH | Pučálka Jan | 25 | 35 | Černý Matyáš | 26 | 35 | Vaculík Lukáš | 27 | 35 | Jančík Jakub | 34 | 30 | Prachař Jakub | 40 | 30 | Galuška Daniel Damián | 42 | 25 | Mališ Šimon | 44 | 25 | Čech Michael | 50 | 25 |
Kategorie : 12 | Součet BH: 240 |
Kódové číslo akce: 312075 |
|
|