Název: | PWJT19 - PRAŽSKÁ TOUR | Pořadatel: | LTC Modřany 2005 | Datum: | 26.-29.07. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Lazarev Leon | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Starý Michal | | 6:3, 2:6, 1:0 (0) | | | |
| | | | | |
Flusser Robin | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Miller David | | | 6:3, 7:6 | | |
| | | | | |
Vojta Martin | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | |
| | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | |
Skokan Ondřej | | | | | |
| | | | | |
Zámečník Adam | | | | 6:2, 6:3 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Zlatohlávek Tomáš | | scr. | | | |
| | | | | |
Douda Pavel | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Mouček Tomáš | | | 6:1, 6:0 | | |
| | | | | |
Švojgr Kryštof | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
| | 6:4, 7:5 | | | |
| | | | | |
Tocháček Marek | | | | | |
| | | | | |
Vencl Matyáš | | | | | 4:6, 7:6, 1:0 (8) |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Svoboda Daniel | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | |
Procházka Jakub | 6:4, scr. | | | | |
| | | | | |
Augustýn Mikoláš | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | |
Paroulek Filip | 6:0, 6:4 | | | | |
| | | | | |
| | 7:6, 7:6 | | | |
| | | | | |
Slabihoudek Matěj | | | | | |
| | | | | |
Froňka Martin | | | | 6:1, 6:2 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Lahoda Šimon | | 6:0, 6:4 | | | |
| | | | | |
Valenta Michal | 0:6, 6:4, 1:0 (2) | | | | |
| | | | | |
Soukup Adam | | | 6:3, 6:3 | | |
| | | | | |
Podškubka Karel | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | |
| | 6:4, 7:6 | | | |
| | | | | |
Bušek Kryštof | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Šodek David (platná licence B do 31.12.2021) |
Poznámka pořadatele: Program Neděle 28.7.2019 - 9.00hod čtvrtfinále dvouhry, následuje semifinále dvouhry, ne dříve než 12hod čtyřhra |
| Počet účastníků | 24 | Nasazení | CŽ | BH | Lazarev Leon | 55 | 25 | Bušek Kryštof | 110 | 15 | Zámečník Adam | 126 | 15 | Slabihoudek Matěj | 169 | 12 | Vencl Matyáš | 175 | 12 | Froňka Martin | 191 | 12 | Tocháček Marek | 220 | 9 | Skokan Ondřej | 239 | 9 |
Kategorie : 6 | Součet BH: 109 |
Kódové číslo akce: 312073 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Lešetický Jan | 04.12.2004 | LTC Modřany 2005 |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Soukup Adam | 24.11.2006 | I.ČLTK Praha | Valenta Michal | 20.06.2002 | SK HAMR, z.s. | Lahoda Šimon | 25.03.2005 | LTC Modřany 2005 | Augustýn Mikoláš | 01.02.2003 | SK HAMR, z.s. | Svoboda Daniel | 10.11.2003 | Tenisový klub Progress z.s. | Douda Pavel | 07.03.2005 | ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. | Flusser Robin | 21.09.2006 | TJ Spoje Praha |
|