Název: | Wilson Tour 2018 | Pořadatel: | TK Konstruktiva, z.s. | Datum: | 24.-26.07. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Kopecký Štěpán | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Dušek Karel | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | |
Milt Lukáš | 3:6, 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Dyba Jan | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | |
Vojta Martin | 7:6 (3), 6:4 | | | | |
| | | | | |
Pidrman Dominik | | 6:3, 7:6 (6) | | | |
| | | | | |
Bureš Michal | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Král David | | | | 6:0, 6:1 | |
| | | | | |
Makovec Radek | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Gedevanišvili Teimuraz | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | |
Havránek Šimon | 3:6, 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Vavřík Roman | | | 6:3, 6:3 | | |
| | | | | |
Čížek Jiří | 7:5, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Pučelík Jan | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
Agovič Semi | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Kollár Petr | | | | | 2:6, 6:1, 6:2 |
| | | | | |
Svoboda Daniel | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Brož Petr | | 4:6, 6:4, 7:5 | | | |
| | | | | |
Stauch Tomáš | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Hagino Takuya | | | 6:2, 6:2 | | |
| | | | | |
Lukášek Daniel | 6:3, 7:6 (6) | | | | |
| | | | | |
Kameník Lukáš | | 6:0, 6:4 | | | |
| | | | | |
Phan Tomáš | 6:1, 7:6 (4) | | | | |
| | | | | |
Mikula Jakub | | | | 6:1, 6:0 | |
| | | | | |
Paroulek Filip | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Tocháček Marek | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
Jungmann Tomáš | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Skřička Jan | | | 6:3, 6:3 | | |
| | | | | |
Janeček Adam | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Uhřík Tadeáš | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | |
Vencl Matyáš | 7:5, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: PAVEL SAIC |
| Počet účastníků | 31 | Nasazení | CŽ | BH | Kopecký Štěpán | 145 | 15 | Vencl Matyáš | 172 | 12 | Král David | 175 | 12 | Phan Tomáš | 187 | 12 | Kollár Petr | 208 | 12 | Mikula Jakub | 222 | 12 | Bureš Michal | 266 | 9 | Agovič Semi | 266 | 9 |
Kategorie : 5 | Součet BH: 93 |
Kódové číslo akce: 312068 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Janeček Adam | 09.06.2004 | LTC Kolín | Skřička Jan | 03.11.2004 | TJ Radlice z.s. | Paroulek Filip | 20.06.2005 | TJ Radlice z.s. | Havránek Šimon | 04.02.2005 | TJ Solidarita Praha 10 | Pidrman Dominik | 24.02.2003 | Sokol Smíchov I. | Janeček Jan | 30.11.2000 | LTC Kolín | Dinh Pavel | 01.10.2001 | SK HAMR, z.s. | Novák Lukáš | 01.03.2001 | TJ Solidarita Praha 10 |
|