Název: |
ITS Tennis Academy Olomouc |
Datum: |
25.-26.07. |
Pořadatel: |
ITS Tennis Club, z.s. (C - 200) |
Kódové číslo: |
316064 |
Dvorců+povrch: |
6 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace |
v Pá do 16:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Pumprla Jiří |
: |
Na střelnici 42 |
: |
779 00 Olomouc |
Tel. (1): |
773192043 |
E-mail: |
pumprla@itstenis.cz |
Poznámka pořadatele: Pravidla: dvouhra i čtyřhra třetí set supertibreak, při čtyřhře pravidlo no-ad.
!!!! Příjezd hráčů na neděli: !!!!
Semifinále chlapců začíná ve 12:00
Finále čtyřhry NB 15:00.
Hrajeme bez pravidla no-let. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Viznar Alan |
26.08.2003 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
175 |
12 |
|
|
13.06.2020 10:25:33 |
2. |
Divila Radek Adam |
24.11.2002 |
TK Milo Olomouc |
178 |
12 |
|
|
22.06.2020 23:24:16 |
3. |
Rousek Šimon |
12.11.2003 |
Sokol Zábřeh |
223 |
9 |
|
volná karta |
16.07.2020 12:05:10 |
4. |
Kratochvíl Tomáš |
16.02.2006 |
TK Milo Olomouc |
307 |
9 |
52 |
|
03.05.2020 11:41:35 |
5. |
Laciga Bruno |
29.11.2004 |
TK Milo Olomouc |
311 |
9 |
|
|
30.04.2020 18:53:44 |
6. |
Kořalka Vojtěch |
09.07.2003 |
TK Gymnázium Uničov |
319 |
9 |
|
|
06.07.2020 21:06:55 |
7. |
Pekár Jan |
21.07.2003 |
Pašťa tenis, z.s. |
338 |
6 |
|
|
27.05.2020 14:54:18 |
8. |
Matějíček Petr |
20.07.2005 |
TO SK Žamberk |
357 |
6 |
92 |
|
14.07.2020 08:46:34 |
9. |
Budina Martin |
21.01.2005 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
454 |
6 |
131 |
|
13.07.2020 14:45:15 |
10. |
Šimeček David |
12.05.2006 |
TK Slavia Orlová |
457 |
6 |
62 |
|
09.04.2020 13:09:02 |
11. |
Kvapil Eduard |
10.11.2004 |
Pašťa tenis, z.s. |
543 |
4 |
|
|
02.06.2020 10:44:49 |
12. |
Čech Vilém |
22.10.2003 |
Pašťa tenis, z.s. |
561 |
4 |
|
volná karta |
15.07.2020 06:19:05 |
13. |
Frömel Karel |
13.01.2006 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
646 |
4 |
38 |
|
29.06.2020 12:48:49 |
14. |
Blažek Ctirad |
07.08.2006 |
ŽLTC Brno |
1077 |
1 |
833 |
volná karta |
24.04.2020 13:21:52 |
15. |
Petráš Adam |
13.02.2006 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
1077 |
1 |
251 |
|
08.06.2020 09:53:22 |
16. |
Faltýnek Tomáš |
12.03.2004 |
T.J. Sokol Šumperk |
1077 |
1 |
|
volná karta |
13.07.2020 17:47:19 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Foldyna Ondřej |
03.01.2006 |
SK JC Sport Opava |
1009 |
3 |
515 |
|
03.07.2020 08:49:42 |
2. |
Petřík Ondřej |
31.10.2003 |
Tenisový klub Šternberk, z.s. |
1077 |
1 |
|
|
08.04.2020 21:56:15 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Rektořík Marek |
20.08.2006 |
TK Zlín |
1009 |
3 |
231 |
odhlášeno hráčem |
01.07.2020 18:09:13 |
2. |
Mrva Maxim |
02.08.2007 |
TK AGROFERT Prostějov |
945 |
3 |
52 |
odhlášeno hráčem |
17.07.2020 13:27:29 |
3. |
Szic Sandro |
09.11.2003 |
Tenis Nový Jičín,z.s. |
538 |
4 |
|
IS: kolizní přihláška |
18.07.2020 12:00:29 |
4. |
Kolářík Jakub |
13.04.2005 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
718 |
4 |
34 |
odhlášeno hráčem |
18.07.2020 20:53:48 |
5. |
Zavadil Alexandr |
15.07.2005 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
852 |
3 |
199 |
odhlášeno hráčem |
18.07.2020 21:24:06 |
6. |
Makovský Jiří |
22.12.2004 |
Start Brno |
343 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
19.07.2020 11:55:52 |
|