Zourek David | | | | | |
| | | | | |
Matoušek Sebastian | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Beneš Jan | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Votřel Tomáš | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Nagy Filip | | | 6:1, 6:3 | | |
| | | | | |
Havel Tadeáš | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Goldman Jakub | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | |
Grois Oldřich | 6:0, 3:0, scr. | | | | |
| | | | | |
Páral Radim | | | | 6:1, 6:2 | |
| | | | | |
Bratršovský Adam | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Smílek Filip | | 7:6 (4), 6:3 | | | |
| | | | | |
Pražák Adam | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Votřel Petr | | | 7:6 (2), 6:1 | | |
| | | | | |
Kříž Nikolas | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Maršík Ondřej | | 6:0, 7:6 (11) | | | |
| | | | | |
Suchánek David | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Križan Karol | | | | | 6:0, 6:2 |
| | | | | |
Hromek Luděk | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Robiček Jan | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | |
Jelínek Jakub | 7:5, 4:6, 1:0 (14) | | | | |
| | | | | |
Vaculík Robin | | | 3:6, 6:1, 1:0 (8) | | |
| | | | | |
Vidlář Tomáš | 6:3, 2:0, scr. | | | | |
| | | | | |
Dočekal Daniel | | 6:4, 4:6, 1:0 (4) | | | |
| | | | | |
Veigl Jakub | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Hübl Filip | | | | 6:1, 3:6, 1:0 (8) | |
| | | | | |
Kovařík Tomáš | 6:3, 7:6 (4) | | | | |
| | | | | |
Blažka Daniel | | 3:6, 6:3, 1:0 (8) | | | |
| | | | | |
Bártek Petr | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Matouš Filip Alec | | | 7:6, scr. | | |
| | | | | |
Doppler Patrik | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Kuřitka Adam | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | |
Valenta Radim | 6:0, 3:6, 1:0 (6) | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Petra Štrynclová |
Poznámka pořadatele: program sobota 25.7.
8.30h Zourek, Matoušek, Beneš, Votřel Tomáš, Nagy, Havel, Goldman, Grois, Páral, Bratršovský, Smílek, Pražák
9.30h Votřel Petr, Kříž, Maršík, Suchánek, Křižan, Hromek, Robiček, Jelínek, Vaculík, Vidlář, Dočekal, Veigl
10.30h Hubl, Kovařík, Blažka, Bártek, Matouš, Doppler, Kuřitka, Valenta
Program neděle 26.7.
8:30 singl: Zourek-Goldman, Smilek-Suchanek, Krizan-Vidlar, Hubl-Valenta,
10:00 debl: Vaculik,Suchanek-Kuritka,Kriz
Grois,Goldman-Kovarik,Nagy
Votrelovi-Docekal,Jelinek
Program pondeli - 9.00 finale dvouhry Zourek-Hubl
|
| Počet účastníků | 32 | Nasazení | CŽ | BH | Zourek David | 116 | 15 | Valenta Radim | 172 | 12 | Páral Radim | 186 | 12 | Veigl Jakub | 187 | 12 | Hübl Filip | 212 | 12 | Križan Karol | 249 | 9 | Suchánek David | 267 | 9 | Grois Oldřich | 303 | 9 |
Kategorie : 5 | Součet BH: 90 |
Kódové číslo akce: 312063 |
|
|