Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  VYSOČANSKÝ POHÁR
Pořadatel:  TJ Sokol Vysočany
Datum:  19.-22.07.
Věk. kategorie:  dorost
Semerák Jan
 
 
 
Valoušek Jakub
6:1, 6:1
 
Knutson Dominik
6:1, 6:1
 
Čížek Daniel
6:1, 6:0
 
 
 
 
7:6, 6:1
 
Baum Štěpán
 
Aregger Lars
6:1, 6:2
 
 
 
Janoš Martin
5:7, 6:4, 6:2
 
Szic Sandro
4:6, 6:3, 6:3
 
Bartoň Tomáš
6:4, 6:3
 
Průcha Patrik
7:5, 7:5
 
 
6:4, 6:3
 
Čech Michael
 
Musil Mathias
scr.
 
 
 
Křepinský Tomáš
6:4, 6:2
 
Majšajdr Jaroslav
6:0, 6:4
 
Jirucha Ladislav
6:4, 6:1
 
 
 
 
6:4, 6:4
 
Beneš Tomáš
 
Vejšický Oldřich
6:7, 6:3, 6:4
 
 
 
Novotný Šimon
6:2, 6:0
 
Kopecký Maxmilián Albert
7:6, 4:6, 7:5
 
Mikula Jakub
6:2, 6:0
 
Kotarac Oliver
6:0, 6:3
 
 
7:6, scr.
 
Rys Dominik
 
Stolín Jan
7:5, 7:6
 
 
 
Bušek Kryštof
3:6, 6:1, 6:0
 
Zapský Adam
6:4, 6:0
 
Agovič Semi
6:2, 6:1
 
 
 
 
6:1, 6:0
 
Kladiva Šimon
 
Kljujev Leon
6:1, 6:2
 
 
 
 
6:3, 2:6, 6:4
 
Emborg Patrik
 
Špringer Adam
scr.
 
Vůle Matyáš
6:2, 6:3
 
 
6:3, 6:2
 
Podolan Petr
 
Forman Max
6:3, 6:4
 
 
 
Průcha Oliver
6:3, 6:2
 
Krischke Adam
6:4, 6:4
 
Kračman Michal
6:3, 6:1
 
Kovar Dominik
6:3, 6:1
 
 
7:6, 6:0
 
Janis Tomáš
 
Mareš Vojtěch
7:6, 1:0, scr.
 
 
 
 
2:6, 7:6, scr.
 
Jindáček Jiří
 
Burian Vojtěch
6:1, 6:3
 
Čížek Gabriel
6:2, 6:1
 
 
0:6, 6:2, 6:4
 
Šlachta Cyril František
 
Rozhodčí turnaje: Vejšický Aleš (platná licence B do 23.11.2019)
Poznámka pořadatele: FINÁLE NEDĚLE 9.00
Počet účastníků43
NasazeníBH
Semerák Jan 2335
Šlachta Cyril František 4230
Musil Mathias 5025
Podolan Petr 5625
Čech Michael 6525
Stolín Jan 7620
Forman Max 8320
Rys Dominik 9020
Kategorie : 9Součet BH: 200
Kódové číslo akce: 312052

Šlachta Cyril František - Rys Dominik
 
 
 
Podolan Petr - Kovar Dominik
scr.
 
Průcha Oliver - Průcha Patrik
2:6, 7:5, 1:0
 
Mareš Vojtěch - Aregger Lars
7:5, 6:1
 
Jirucha Ladislav - Novotný Šimon
6:2, 6:2
 
Kljujev Leon - Kračman Michal
7:6, 6:2
 
Bartoň Tomáš - Janoš Martin
7:5, 6:4
 
Beneš Tomáš - Mikula Jakub
6:3, 6:2
 
Bušek Kryštof - Agovič Semi
2:6, 7:5, 1:0
 
Valoušek Jakub - Zapský Adam
6:4, 6:3
 
Kladiva Šimon - Vejšický Oldřich
6:1, 6:1
 
Kopecký Maxmilián Albert - Kotarac Oliver
6:4, 6:2
 
Janis Tomáš - Majšajdr Jaroslav
6:2, 6:3
 
Baum Štěpán - Burian Vojtěch
4:6, 7:5, 1:0
 
Čech Michael - Stolín Jan
6:3, 6:4
 
Rozhodčí turnaje: Vejšický Aleš (platná licence B do 23.11.2019)
Počet dvojic15
NasazeníBH
Šlachta Cyril František 4230
Podolan Petr 5625
Čech Michael 6525
Stolín Jan 7620
Rys Dominik 9020
Aregger Lars 11715
Kladiva Šimon 11915
Kljujev Leon 12915
Kategorie : 8Součet BH: 165
Kódové číslo akce: 314052

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Keller Oliver22.01.2001TK Olymp Praha
Procházka Michal23.02.2001T.J. Sokol Sedlčany