Český tenisový svaz
Název:
VYSOČANSKÝ POHÁR
Datum:
19.-22.07.
Pořadatel:
TJ Sokol Vysočany (B - 300)
Místo konání:
NOVOŠKOLSKÁ2,PRAHA 9
Kódové číslo:
316052
Dvorců + povrch:
7 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
St do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Vejšický Aleš
Novoškolská 696
190 00 Praha 9
Tel. (1):
602263537
Tel. (2):
724313814
E-mail:
tsmvysocany@seznam.cz
Internet:
TENISVYSOCANY

Poznámka pořadatele:

PREZENTACE FORMOU SMS NA TELEFON 602263537 , VE STŘEDU 18.7.2018 DO 19.00 , BUDE POTVRZENA . HRACÍ PLÁN NA IS BUDE DO 20.00.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Semerák Jan 26.01.2001 TK Neridé
23
35
 
 
02.07.2018 23:46:37
2.
Šlachta Cyril František 04.09.2001 TK ETIAM
42
30
 
 
26.03.2018 12:18:11
3.
Musil Mathias 08.08.2002 I.ČLTK Praha
50
25
 
 
16.07.2018 11:24:37
4.
Podolan Petr 08.08.2001 Severočeská tenisová o.s.
56
25
 
 
06.07.2018 09:23:54
5.
Čech Michael 09.03.2001 TKX Tennis Team Krupka z.s.
65
25
 
 
17.03.2018 15:48:48
6.
Stolín Jan 10.11.2001 TK Chomutov
76
20
 
 
15.03.2018 15:16:41
7.
Forman Max 27.02.2002 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
83
20
 
 
04.07.2018 13:33:45
8.
Rys Dominik 20.09.2002 VSK VŠB-TU Ostrava
90
20
 
 
14.05.2018 18:30:02
9.
Keller Oliver 22.01.2001 TK Olymp Praha
112
15
 
 
03.05.2018 11:08:40
10.
Aregger Lars 03.01.2001 TK Brno Bosonohy,z.s.
117
15
 
 
12.07.2018 21:07:55
11.
Kladiva Šimon 23.11.2002 TJ Sokol Vysočany
119
15
 
JEN DEBL
04.06.2018 14:23:54
12.
Kljujev Leon 12.02.2002 SK OAZA Praha
129
15
 
 
08.07.2018 08:47:16
13.
Mareš Vojtěch 25.05.2001 Slavoj Český Brod
160
12
 
 
14.06.2018 11:10:35
14.
Janis Tomáš 05.06.2001 LTK Liberec
173
12
 
 
03.04.2018 15:15:18
15.
Baum Štěpán 26.07.2003 TK Sparta Praha
175
12
15
 
03.06.2018 20:53:40
16.
Vejšický Oldřich 26.02.2004 TJ Sokol Vysočany
194
12
12
 
04.06.2018 14:24:06
17.
Beneš Tomáš 09.07.2001 TK Hrušov
217
12
 
 
14.07.2018 19:44:57
18.
Mikula Jakub 23.06.2003 TJ Sokol Vysočany
222
12
13
 
20.03.2018 13:38:20
19.
Kračman Michal 23.06.2003 TK Sparta Praha
227
12
14
 
02.06.2018 14:14:32
20.
Kopecký Maxmilián Albert 17.11.2002 TK Start Praha-Topolka
232
12
 
 
14.07.2018 19:46:18
21.
Jirucha Ladislav 20.03.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
234
9
 
 
24.06.2018 11:42:09
22.
Špringer Adam 08.03.2000 LTC Radotín
237
9
 
 
02.07.2018 17:49:52
23.
Emborg Patrik 08.05.2000 SK Aritma Praha
237
9
 
 
09.07.2018 11:40:28
24.
Agovič Semi 11.06.2003 Lob S.A. Bohnice, zs
266
9
50
 
08.07.2018 11:48:49
25.
Průcha Patrik 09.02.2001 TJ Sokol Vysočany
270
9
 
 
14.07.2018 19:45:33
26.
Čížek Daniel 12.04.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
293
9
 
 
26.03.2018 14:20:38
27.
Novotný Šimon 01.01.2004 TK Pernštýn 1897 Pardubice
295
9
61
 
15.07.2018 20:20:57
28.
Kotarac Oliver 14.07.2002 TJ Spoje Praha
312
9
 
 
01.07.2018 21:21:31
29.
Burian Vojtěch 21.04.2003 TK Neridé
314
9
4
 
10.06.2018 11:41:00
30.
Valoušek Jakub 06.03.2003 LTK TEPLICE o.s.
325
9
102
 
21.03.2018 19:34:55
31.
Zapský Adam 01.11.2003 Severočeská tenisová o.s.
328
9
203
 
16.03.2018 10:54:08
32.
Bušek Kryštof 28.08.2003 TJ Sokol Vysočany
340
9
37
 
18.06.2018 23:16:38
33.
Průcha Oliver 06.05.2002 TJ Sokol Vysočany
349
6
 
volná karta
25.03.2018 21:14:31
34.
Krischke Adam 03.05.2003 TK Radošovice
374
6
71
 
07.07.2018 18:33:22
35.
Vůle Matyáš 03.02.2003 SK HAMR, z.s.
389
6
223
volná karta
07.07.2018 20:59:58
36.
Čížek Gabriel 02.05.2002 TK Sparta Praha
405
6
 
volná karta
06.05.2018 12:04:49
37.
Křepinský Tomáš 10.04.2003 Lokomotiva Trutnov
455
6
26
 
01.07.2018 21:57:10
38.
Jindáček Jiří 20.08.2003 LTC Slovan Kladno
475
6
70
 
07.07.2018 09:00:33
39.
Janoš Martin 20.11.2000 TK Roja Příbram z.s.
645
4
 
volná karta
07.07.2018 14:11:50
40.
Majšajdr Jaroslav 09.12.2002 LTK Liberec
680
4
 
PŘIJAT
16.07.2018 19:44:12
41.
Knutson Dominik 29.09.2003 TC Dvůr Králové, z.s.
945
3
892
 
16.07.2018 11:24:21
42.
Procházka Michal 23.02.2001 T.J. Sokol Sedlčany
994
3
 
volná karta
20.05.2018 13:57:14
43.
Bartoň Tomáš 08.09.2001 DTJ Jinonice
1170
1
 
volná karta
07.07.2018 14:13:19
44.
Szic Sandro 09.11.2003 SK Véska
1170
1
284
 
15.07.2018 20:16:53
45.
Kovar Dominik 14.08.2002 Severočeská tenisová o.s.
1170
1
 
 
15.07.2018 20:27:31

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Mališ Šimon 17.08.2003 TK AGROFERT Prostějov
221
12
3
odhlášeno hráčem
04.06.2018 19:42:39
2.
Šťastný Zoran 10.06.2003 TJ Spoje Praha
305
9
49
odhlášeno hráčem
23.06.2018 18:33:25
3.
Polák Marek 21.04.2001 TENIS-CENTRUM DTJ HK
149
15
 
odhlášeno hráčem
07.07.2018 15:29:27
4.
Babka Jakub 22.04.2004 TK Slavia Plzeň
532
4
83
odhlášeno hráčem
08.07.2018 07:42:58
5.
Příhoda Jan 13.05.2002 Slavoj Český Brod
130
15
 
odhlášeno hráčem
09.07.2018 21:33:06
6.
Bažant Filip 25.01.2002 LTK TEPLICE o.s.
278
9
 
odhlášeno hráčem
10.07.2018 11:35:02
7.
Šrámek Ondřej 17.09.2002 TO SK Žamberk
202
12
 
odhlášeno hráčem
10.07.2018 21:13:27
8.
Ventrča Václav 15.08.2001 TK Zlín
113
15
 
odhlášeno hráčem
12.07.2018 12:31:56
9.
Lukáš Břetislav 09.02.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
144
15
 
odhlášeno hráčem
12.07.2018 13:38:19
10.
Kameník Lukáš 19.05.2003 SK Aritma Praha
566
4
97
odhlášeno hráčem
12.07.2018 17:52:24
11.
Šťastný Boris 24.07.2001 TK Olymp Praha
119
15
 
odhlášeno hráčem
13.07.2018 11:11:36
12.
Pozdenkov Petr 15.06.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
95
20
 
odhlášeno hráčem
13.07.2018 11:40:15
13.
Sklenka Victor Andrés 21.09.2001 TK Olymp Praha
169
12
 
odhlášeno hráčem
13.07.2018 11:59:26
14.
Novák Jakub 22.03.2003 TK AGROFERT Prostějov
420
6
20
IS: kolizní přihláška
13.07.2018 12:00:12
15.
Žák Kryštof 23.08.2002 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
91
20
 
odhlášeno hráčem
14.07.2018 16:39:19
16.
Žilkay Filip 04.07.2003 TJ Sokol Vysočany
125
15
211
odhlášeno hráčem
16.07.2018 09:36:12
17.
Praus Lukáš 27.11.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
218
12
 
odhlášeno hráčem
17.07.2018 08:42:19
18.
Durovič Milan 15.10.2001 I.ČLTK Praha
114
15
 
odhlášeno hráčem
18.07.2018 13:55:23
19.
Beneš Martin 07.02.2004 TK Neridé
196
12
61
odhlášeno hráčem
18.07.2018 14:02:25
20.
Kverek Libor 04.08.2003 LTC Mladá Boleslav o.s.
263
9
171
odhlášeno hráčem
18.07.2018 16:23:40